Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz ProdyG #10710 üzenetére

    Én abból indultam ki, hogy 60-70m2-t akarok 1 darab nedves ruhával végig törölni? Egy normál felmosásnál is sűrűn mossa az ember a fejet, ami van vagy 3-4x akkora, a víz és kosz felfogó képességéről nem is beszélve... innentől nekem ez csak kosztologatás, bizonyos m2-en felül. Persze kisebb helyekre lehet jó, de mellette álldogálni meg nem akarok, hogy töltögessem vagy cseréljem, annyi erővel végezhetném magam is. :D
    Így meg pl étkezés után ráküldöm robit a zónára és amit a gyermekek szétszórtak morzsát, szorgosan összeszedi akár egy esti mese vagy fürdetés alatt.

    Egy dolgot hiányolok. Ha egy pontban szeretnék feltakarítani, nem tudom megtenni, hogy rábökök a térképre, hogy ott csinálja, hanem az egyik menüpont almenüjében a kétféle remote control közül elrodeózok pl a ház másik felére a garázsbejárathoz, majd ott tudok csak rápöttyinteni, valamint a takarítás végén nem indul el automatán a dokkolóra, csak ha zónatakarítást kérek.
    A naptól még nem láttam meghülyülni, bár többnyire délután megy, amikor kevesebb a fény.
    Az 1S tetején a gombok mellett viszont van egy érzékelő. Az mire jó?

    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák