Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #8 üzenetére

    Nalam a worx megy mar egy eve, amirol az elejen irtam. Szisztematikus nem fogja jobban lenyirni a fuvet csak hamarabb vegez egy menettel. Ha a boschra erted hogy gps modulos az szinte biztos nem az. Szerintem az al szistematikus. Szinte biztos vagyok benne higy ezekben nincs centi pontos katonai gps hanem inkabb foltokat nyir veletlenszeruen szisztematikusbak latszoan. De nem olvastam nagyon utana csak meg a worx vetele elott egy videoba hallottam ilyesmit. A worx szoftvere picit jobban kezeli a szabalytalan kertet nekem vannak benne egybefuggo meg kacifantos reszek is. Wifi akkor jo ha elakad a gep es jelez az telefon. Amit a worx appja nem csinal. Utemezni lehet a nyirast meg tavolrol inditani hazakuldeni. A worx app nagyon alap de sokkal tobb nem kell a notificationon kivul.
    Ami talan a legfontosabb ezeknel szerintem a hangero. Hisen ezek nem egysze mennek hetente hanem naponta 4-5x az enyem 10-18ig nyomja a muszakot hetkoznap

    Ja meg amazon.de olcso es ingyen szallit.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #10 üzenetére

    Igy volt vele ismeros is egy eve arra var hogy beizonyosodjon hogy ez nem mukodik, aztan havonta eljon miutan 2-4x nyirta a fuvet fuvet es meg szorpolom a limonadet es folyamatosan sima nyirt fuvem van. A legjobb gep amit megvettem ez volt. Ha mar csak azt nezzuk hoyg hetnete vagy kethetente jon a jajj mar megint fuvet kell nyirni erzes. nincs fuhulladek gyomoszoles amivel megtoltottem hetente a bioszemetest, stb.
    En is aggodtam a a veletlenszerusegen engem egy veletlenszeru porszivo gyozott meg. Hidd el ahogy veletlenszeruen bement ugy veletlenszeruen ki is jon a beugrokbol. Annyi van hogy ha egy 1 metertol keskenyebb ut kot ossze ket teruletet akkor a worx a nyero mert annak ez kulon feature hoyg ott at megy. A sima kibeugrasokkal semmi gond, trambulin alatt is nyir meg pergola labak kozt vannak fak.
    ami fontos hoyg kutyapiszok eleg nagy problema tud lenni ha veletlenszeru a kutya is :) (nalunk nincs) a masik meg azt kell erteni hogy veletlenszeruseg miatt napont akell mennie nalad eleg 2 ora de nalam 6-8 ora aminek a felet toltessel a felet nyirassal tolti. Es ami meg fontos hogy nem maradhat szanaszet slag, gyerekjatek foleg lapos dolgok. Ezek a legnagyobb nyugjei.
    Meg annyi hoyg azt is erteni kell hoyg ez nem lenyirja a fuvet hanem alacsonyan tartja evente egyszer le kellnyirni tavasszal. Ja meg meg valami ami nalunk elojon hoyg a avart regen felszedte a vezetekes funyiro meg az egyebb fure hullot izeket , na ezt most kulon kell megcsinalni.
    Csak gondolj bele mar van vagy 100 fele modell a piacon abbol talan a bosch ami ál szisztematikus egyedul es csak annyi az elony hogy picit hamarabb vegez egy menettel. A valodi szstematikusok csak centi pontos gpsell mukodhetnek ha csak nem talalnak ki valamit a kabellel korulhatarolt terulet terkepezesere.
    Potkabelnek jo barmi nekem van a sima 1.5mm sodrott is meg az egy eru is talan 60ft/m. a pot tuskek meg hajlitott drotok.
    Itt egy szemlelteto video
    itt az enyem kb ilyet nyir de mindegy mert bonyolultabbat is lenyirnak

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #12 üzenetére

    Szerintem az obis ide tokeletes. Megy magatol es teszi a dolgat ha jatszotok a fuvon haza kuldod. Az obisat megtalaltam amazonon 600ert annyi mint amit en vettem. Az enyem csak a wifiben tud tobbet meg a heti menetrendben. A wifinek aannyi az ertelme hoyg szobabol is haza tudom kuldeni meg elinditani de egy nyamvadt notificationt nem tudtak leprogramozni ha elekad, pedig az app mutatja csak epp meg kell neznem, igy elofordul hogy egy fel napig elakadva all es nekem kell kezzel visszavinni a toltore
    En igy keritnem le a tiedet ha tenyleg a kemeny burkolat egy szintben van a fuvel. De csak ha tenylegnincs meg pici kiemelkedo szegely se. akkor ott a hatarra raknam a kabelt a falaknal es asziklakertnel meg a megadott tavolsagra ami mindig tobb mint a valos. En is annyira raktam eloszor a worxnel de aztan hagyott vagy 10 centi fuvet es a visszafordulashoz se kellett annyi mint a gyari tavolsag es en is kintebb raktam vegul.
    [kép]

    Eladó: GTS450

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #14 üzenetére

    Hirtelen par centis eles peremu lukban el tud akadni mert a elso kerek az egy pici bolygokerek ha beleesik. meg a koszegely kiugrik es ferden megy ra a pengeket meg tudja piszkalni. Szerintem felesleges az 500 as 350-re. Van amazon topik. Mar nem ingyenes a szallitas 4 vagy 8 EUR es afa kulonbozet megy ra, ott 20 itt 27. En az obisat vennem, ha most vennem. Tiszta rohej hogy nem csinaltak meg tobb ev alatt az appot normalisan a worxnel. Ha nincs gyerek stb akkor mindegy mikor megy.
    Ja a vakond az gond, nalunk is van. A turasokat sajnos el kell tuntetni mielott megy a robot azokon fenn akad.

    Eladó: GTS450

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #21 üzenetére

    Szegelyt nyir? Irtad hogy kabel nelkul is hazatalal. Ezt hogy kell elkepzelni? Nem a kabel vezeti ra a toltoallomasra?
    Meg mindig hitetlen vagyok ezzel a terkepezessel kapcsolatban. Ugyanis ha minden robotnyiro kabelt hasznal akkor mar sorban jelennenek meg a terkepezos, szisztematikus robotorok de nem jelennek. Plusz nem ismerek olyan muszaki megoldast ami ezt tudna.
    Plusz a kodosites az osszes marketing anyagba is azt mutatja hogy nem terkepez csak "foltonkent" nyir. Logikus vagasnak hivjak.
    Nem lehuzni akarom csak technikailag erdekel a dolog.

    Eladó: GTS450

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #23 üzenetére

    Koszi az infokat. Erdekes. Valoszinu ha ilyen melysegben ismerem akkor en is ezt valasztom. xiaomi robot porszivo van elotte random volt, lakasban sokat szamit a szisztematikus gyorsasaga.
    Mondjuk nekem 500m2-re kell az picit dragabb. Meg egy eve hasznalom es a fu le van nyirva szoval amig megy ez marad.
    Mostani keresgeles kozben husqarnanal talaltam gps-es robotokat tobb ezer m2.
    Probaltam egyszer telefont rarakni hoyg gps trackinget csinalon de nem jott adott szep vegeredmenyt.

    Szerintem a szegelynyiras mindenkeppen kell legalabb hetente mert ha merolegesen megy akkor darabok ott maradnak, de majd ugyis kiadja par het mulva ha ott marad valahol a megnott fu

    Eladó: GTS450

  • VANESSZA1

    őstag

    válasz faradit #26 üzenetére

    620 EUR volt az ára.
    Olyan funkciók vannak ennél a gépnél, ami nagyobb HQ gépnél találhatók csak meg és 1500 EUR-tól.
    Német Hornbach-ból rendeltem.

    Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Új hozzászólás Aktív témák