Hirdetés

Aktív témák

  • Vesti95

    tag

    Sziasztok.

    A probléma a következő:
    Van két darab "Zelotes T80" egerem. Egyiket használom lassan 2 éve, a másik a fiókban volt tartalékként ha az első megdöglene. Na ma kiírta hogy ismeretlen usb eszköz, az egér volt.

    "A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)
    A request for the USB device descriptor failed."

    Ki-be majd pár perc és ugyanaz. Oké, hát legalább eddig bírta, elővettem a másikat, és nagy meglepetésre ugyanaz a hiba.
    Anno teszteltem a másodikat is egy fél napig, jó volt.

    Van egy laptopom is, oda bedugva mindkettő működik (1-1 órát voltak bent, pc-n jelenleg 10percig se bírják)
    Előkerestem egy régi de usb-s harmadik egeret is, az működik a pc-vel is.

    Mi a fene lehet vele? Elvileg nem rossz egyik egér sem, illetve az usb portok sem.
    Amúgy több usb portba próbáltam, nagyjából mindbe.
    Ami furcsa: a BIOS-ban is ugyanezt csinálja, pár percig működik, utána nem.
    Tehát nem vagyok benne biztos hogy a Windows miatt van, esetleg ha a bios olvas onnan drivert, de erről nem tudok.

    Eszközkezelőbe próbáltam eltávolítani, frissíteni, mindent amit csak a google-n találtam, de eddig nem jártam sikerrel.

    Valakinek bármi ötlet?

    [ Szerkesztve ]

  • Vesti95

    tag

    válasz Vesti95 #1 üzenetére

    Fogalmam sincs hogy miért, de végül megoldódott.
    A kábel modem haldoklott már pár napja (folyton elment a net és elérhetetlen lett a modem), és ma jöttek a szerelők és kicserélték. Ezután az egér is jó lett, teljesen indokolatlanul.

    Nem az javította meg hogy ki-be lett kapcsolva a gép vagy ki lett húzva az áramból minden, tegnap is próbáltam ezeket természetesen. Anomália...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák