Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • airmax_2.0

    tag

    Az akkumlátor dolog szerintem is javítható szoftveres optimalizációval, ugyanis a techradar.com -on egy alapos tesztben pont azt olvastam, hogy az akksi elég jól bírja. Tehát az angol kiadásban már javítottak valamit a törökhöz képest... Így jó az esély, hogy nálunk is ezen a téren egy javított verzió jelenjen meg...
    A képernyő érzéketlenség, a kamera gagyiság általános... azt be kell vállalni az árért...
    A rádió számomra érdektelen, azon nem fog múlni a vétel ..
    Szerintem a megjelenéskor a következő néhány pont fog véglesíteni a mostani grand x vételi szándékomban... :) Ez pedig a versenytársak kínálata..

    - a galaxy s2 folyamatosan csökkenő ára... ma kb 95 eFt " 2 év szerződéssel (a tudását ismerjük)
    - A huawei ascend p1 szerintem valamivel jobb paraméterei, (kb galaxy s2) de meg kell vizsgálni az árát.., (amit a huawei a samsung alá pozicionál kb 20%-al..)
    - van mégegy árban igen versenyképes készülék, amivel csak az a baj, hogy a megjelenéséről a világon semmit sem tudni... (paramétereiben szintén gs2, huawei ascend P1, versenytárs) Ez pedig az Alcatel OT986...

    Akárhogy is... Ha az 1GB memóriás változat (akár hűségidős szerződéssel is) 60 e körül lesz akkor nálam nyerő.. :) (tekintve hogy körülöttem legalább 3 embernek van Blade-je akik szeretik a zte-t) de mondjuk ha a huawei nem lesz több 70-nél akkor meg fogom gondolni, hogy esetleg megéri-e a többletet. /nekem most huawei-em van és nem haragszom érte... :) /

Új hozzászólás Aktív témák