Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elég sok ilyen jött, szerintem jó poén:
    Azóta is várom a videót de hát nem küldi. :DDD
    Szia,

    Amikor utoljára meglátogattál egy tizenéves Ƿornó weboldalt, letöltötted és telepítetted a kifejlesztett szoftvert.

    A program bekapcsolta a kamerát,
    és rögzítette a ʍaszturbáció folyamatát.

    A szoftverem megragadta az összes e-mail címlistát és a Facebookon lévő barátaid listáját.

    Nekem van a - *.mp4 - veled ʍaszturbál a tizenévesek, valamint egy fájl a számítógépen található összes kapcsolattal.

    Nagyon perverz!


    Ha azt szeretné, hogy mind a fájlokat, mind a titkosságot töröljem, Bitcoin fizetést kell küldeni nekem.
    72 órát adok a fizetéshez.

    Ha nem tudja, hogyan kell fizetni a Bitcoinnal, keresse fel a Google-t és keressen.

    Küldés 500.000 HUF (0.341867 BTC)
    ezen a Bitcoin címnél:

    32bEjoxZFFf9BXtB4h51WySNL5a6vXZ1kA
    (másolja és illessze be)

    1 BTC = 1.484.500 HUF právě teď, takže odešlete přesně 0.341867 BTC na výše uvedenou adresu.



    Ne próbálja meg csalni!
    Amint megnyitja ezt az e-mailt, tudom, hogy kinyitotta.
    A készülék összes műveletét követem.

    Ez a Bitcoin cím csak Önhöz kapcsolódik, így tudom, hogy mikor küldjük el a megfelelő összeget.
    Ha teljes összegben fizetsz, mindkét fájlt eltávolítjuk, és kikapcsolom a programomat.

    Ha nem küldi el a fizetést, elküldöm a ʍaszturbációs vίdeódat minden ismerősödnek és munkatársaidnak a kapcsolatlistáidból, amelyeket elrejtettem.

    Íme a fizetési részletek:


    Küldés 500.000 HUF (0.341867 BTC)
    ezen a Bitcoin címnél:

    ***********************************************
    32bEjoxZFFf9BXtB4h51WySNL5a6vXZ1kA

    (másolja és illessze be)
    ***********************************************


    Meglátogathatja a rendőrséget, de senki sem segíthet.
    Tudom, mit csinálok.
    Nem élek az Ön országában, és tudom,
    hogy maradjon névtelen.

    Ne próbálj meg becsapni engem - azonnal ismerni fogom - a kémprogramom rögzíti az összes látogatott weboldalt és az összes gombot, amit megnyom.
    Ha ezt teszed - elküldöm ezt a csúnya felvételt mindenkinek, akit ismersz, beleértve a családodat is.


    Ne csalj meg! Ne felejtsd el a szégyenet, és ha figyelmen kívül hagyod ezt az üzenetet, az életed tönkremegy.

    Várom a Bitcoin fizetését.
    72 óra van hátra.


    Névtelen Hacker

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák