Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamyno

    tag

    Berendeltem egy Pro1 X-et. Azért azt, mert kisebb és kényelmesebb szerintem. Nekem a hackelés miatt kell. Undorító az on-screen keyboard. Alapból landscape módban van értelme a konzolnak. Ha úgy még felugrik egy szoftveres billentyűzet, akkor a kijelzőből nem marad semmi. Ott a tepsi kijelző aztán billentyűzet gyanánt használjuk. Szerintem pazarlás. Ennyi erővel az összes munkánkat elvégezhetnénk egy tableten képernyő billentyűzettel. Kipróbáltam az összes androidos BB-t. Nagyon rossz. Minden szempontból. Retek lassú a hardver, ellenben túlárazott. Kevés a gomb, rossz a kiosztás. A Passport jó lett volna, le is másolták a kínaiak (nem jut eszembe a neve) az egy jó készülék lett közepes áron. Megvolt a Motorola Droid szériája a 4-esig (nem is volt több). Annál jobb qwerty készülékem még nem volt. Külön HDMI portja volt és egy csomó dolgot tudott már akkoriban. Ha külső kijelzőt észlelt akkor átállt tablet módra és a kijelző egy touchpad lett + ott volt a fizikai billentyűzet. Mindeközben rákaszthattál akár egy Bluetooth egér+billentyűzet kombót, akár OTG-n egy hubot és egér, LAN, pendrive, stb.. de Y osztóval még tölteni is lehetett. Sőt, már a vezeték nélküli töltést is tudta. Bánom is, hogy eladtam. A CPU nem volt vészes csak az 1GB RAM. Folyton azon agyaltam hogyan tudnám bővíteni. Egyébként az Fxtech nem lesz újdonság mert volt S8+om egy darabig. Szerintem nem lesz gond vele. Egyelőre. Az üzemidőre leszek kíváncsi. Igazából a magyar qwertz és a wireless charging fog hiányozni de szerintem ezeket megoldom utólag.

    - Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Új hozzászólás Aktív témák