Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Legalább az anyagot nem spórolták ki.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#2) Herreløse válasza Xaels (#1) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Legalább azt....

Norsk kriger

(#3) syn7h37ic válasza Herreløse (#2) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Mást sem. ;)

(#4) juuzer

juuzer
(őstag)

Én még mindig fenntartásokkal kezelem, hogy egy ilyen videónak van hírértéke.

Ennyi erővel az összes MKBHD videóról is jöhetne hír.

És hogy ON legyek: örvendetes, hogy a Sony végre csinált egy tankot :D

Vamos a la playa.

(#5) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Drop test is lehetne a videói végén! Ez a sok üveg tuti hátrány, ha a véletlen leejtéseket nézzük.

(#6) GeryFlash válasza syn7h37ic (#3) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Ja éppen csak Jacket, 9mm alatti vastagságot (és egyben asztalra kirakva lehetetlen használni mert billeg a telefon :C ), értelmes kamerát. De legalább van Dynamic Vibration System, keleltt mint egy falat kenyér.

[ Szerkesztve ]

Több mindent, kevesebb semmit!

(#7) Xaels válasza syn7h37ic (#3) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Jack?

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#8) syn7h37ic válasza Xaels (#7) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

No jack.
Sajna. Hogy rúgná meg őket a lúú.

(#9) Herreløse válasza syn7h37ic (#3) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Pfff... :)
Na ne mondd

Norsk kriger

(#10) vicze1 válasza juuzer (#4) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Igen az üvegporítású tankok igen gyakoriak a hadviselésben. Vakítják a pa.., ellenfelet...

(#11) juuzer válasza vicze1 (#10) üzenetére

juuzer
(őstag)

Igen, pont mint egy iPhone, notchak :D (elnézést :D :D)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#12) syn7h37ic válasza GeryFlash (#6) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

A vastagsággal pont nincs bajom. Amúgy sem szerettem a túl vékony telefonokat, pont arra a tényre döbbentett rá, hogy szar fogni, és a túlzott vékonyságuk miatt sérülnek. Ahhoz, hogy kényelmes vastagságú legyen, ahhoz tokba kellett raknom. De az meg orbitálisan növeli a fölösleges méreteket. Hiába szerettem az előd totál kocka dizájnját, nem volt praktikus. Ez a forma jellegtelen, és nem is tűnik ki a többi tucatból, de legalább masszív. A kamerát meg pont leszarom, mert még mindig az XZ2 az abszolút best a szuperlassításban.[link] Fotózni meg nem mobillal fotózom.

(#13) GeryFlash válasza syn7h37ic (#12) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Elhiszem hogy számodra teljesen megfelel, csak mondtam hogy volt pár dolgo amit kihagytak :D

,,. Amúgy sem szerettem a túl vékony telefonokat, pont arra a tényre döbbentett rá, hogy szar fogni, és a túlzott vékonyságuk miatt sérülnek. Ahhoz, hogy kényelmes vastagságú legyen, ahhoz tokba kellett raknom. "

Ezzel egyetértek, de hiába a GG5 én azért nem bíznék abban hogy egy 130 centis esést a betonra túlélne, szóval nem kockáztatnék itt se, úgy viszont már állati vastag. Z3 Nilkin tokkal, számorma ez a tökéletes vastagság, tok nélkül tényleg túl vékony ez igaz.

(#14) syn7h37ic válasza GeryFlash (#13) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Ideális telefont még eddig senki sem csinált. Pedig igény volna erősen rá :D

Egyébként a cikkhez visszatérve, érthető is, hogy miért olyan masszív a telefon. Az üveg egy eléggé erős, és kemény anyag. Míg meg nem reped. A hajlítós "szűk farmeres" farzsebes próbát legalább kibírja. De az tuti, hogy rommá törik a betonon.

(#15) GeryFlash válasza syn7h37ic (#14) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Lenne, amikor egy [concept videó] 900 ezren néznek meg 2 hét alatt, és semmi olyan nicns amit ne lehetne megcsinálni, de mégsem teszik az állati frusztráló...

(#16) jonnyjoker01 válasza GeryFlash (#15) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Ha egy ilyen telefon kijönne én azonnal búcsút intenék a fizetésemnek. Bár lehet ez meg fog történni a jövőben Vivo Apex formájában ([link]) :)

Üdv. Johnny

(#17) vicze1 válasza GeryFlash (#15) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

"semmi olyan nicns amit ne lehetne megcsinálni"
Ja csak az elemek fele fizikailag lehetetlen, de végül is ja semmi...

Az hogy valaki 3D-ben lerenderel pixeleket nem sok köze van ahhoz, hogy a valóságban mit lehetséges. Kezdve a kijelzőtől, a hangszórók elhelyezésig, ezek a dolgok nem 0pixel vastagságú 2D-s elemek.

Valahogy az jön le számomra, hogy az ilyen koncepció készítők, még életükben nem láttak egy készüléket belülről, és fogalmuk sincs, hogy mikre kell figyelni vagy gondolni tervezés közben.

(#18) GeryFlash válasza vicze1 (#17) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Feletted linkelték az Apexet, azért az eléggé hasonló ehhez. Nem azt mondtam hogy pont uyganoylat mint a concept, de hasonlót. Ehelyett kapsz dinamic vibration systemet vagy notchot, mert ez ugye a felhasználói igény :D

(#19) syn7h37ic válasza GeryFlash (#18) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Pontosan. És a felhasználók kérései miatt dobták a jack-et is. ;] Oh wait...

(#20) jonnyjoker01 válasza syn7h37ic (#19) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

:C :R

Üdv. Johnny

(#21) vicze1 válasza GeryFlash (#18) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

De messze van, 10x akkorák a kávák, nincs dual kamera, nincs sztereó hangszóró, pont azok a dolgok amitől úgy odavannak ezért a renderért.

(#22) joey04 válasza Fred23 (#5) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

A drop test mindig lutri. Van amikor egy kényes cucc is megússza, van amikor egy strapább cucc sem.

Bazinga!

(#23) Fred23 válasza joey04 (#22) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

:K

Viszont az azért mond valamit, ha több tesztelőnél is megússza az esést/eséseket egy készülék. Ettől függetlenül nem szeretem az üveg hátlapot, előlapnál meg jó, ha a káva pereme kicsit kiemelkedik a kijelző síkjából, mint pl. a Samsung Active és Xcover sorozatok esetében. Persze az ilyen felépítés nem elég trendi, nem véletlenül nem kapják meg a normális telók, csak a strapára szántak. Engem mondjuk nem zavarna egy készüléket jobban védő design sehol, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#24) juuzer válasza Fred23 (#23) üzenetére

juuzer
(őstag)

Mondjuk ma már majdnem mindenki tokban hordja a telefonját, szóval ez szerintem a hagyományos (tehát nem strapa)telefonokál már nem szempont tervezésnél. A perem ott van a tokon :D

Vamos a la playa.

(#25) dajkapeter válasza Fred23 (#23) üzenetére

dajkapeter
(senior tag)

Az LG V30-nak van katonai minősítése ejtésre is. Még is eltörik, ha úgy ejtik... Az S8+-nak nincs katonai minősítése, és az is összetörik... Hol itt az igazság? :W :Y :C

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#26) Vikooo válasza juuzer (#4) üzenetére

Vikooo
(PH! addikt)

Vagy TechRex aki szetflexeli főzi a telefonokat. Értelmetlen lehozni ezeket hírként. Akit érdekel feliratkozik és kap értesítést. Max annak jó aki nem tud angolul és a látottak nem egyértelműek 😀

P10 képeim: https://flic.kr/s/aHsmfB9T9s

(#27) L3zl13 válasza Vikooo (#26) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

Most miért mondod? Én biztos vagyok benne, hogy sokan választanak telefont az alapján, hogy hány másodpercig bírja az öngyújtó lángot. :K

Aki hülye, haljon meg!

(#28) shiftyhungar válasza L3zl13 (#27) üzenetére

shiftyhungar
(senior tag)

Azért arra is kiváncsi lennék, mekkora pislogás övezne valakit, aki potenciális vevőként betoppan egy kék/piros/rózsaszín szolgáltatói boltba egy plázában, és rágyújtana egy bemutatónak kirakott ájfaunra... :DDD
(Szerkesztve: grammarnazi)

[ Szerkesztve ]

"Cool...sure of ourselves...big...fearless...ambitious...but fair!" - Lemmy

(#29) Szipó

Szipó
(kvázi-tag)

Kár, hogy úgy néz ki, mint egy átlátszó zacskós csillogó festék :D

[ Szerkesztve ]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#30) Szipó válasza L3zl13 (#27) üzenetére

Szipó
(kvázi-tag)

Egyetértek a mottóddal ;]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#31) Enci1983

Enci1983
(senior tag)

"Igaz, idő közben második számú telefonná fokozták le a Sonynál, befutott ugyanis a dupla hátlapi kamerás XZ2 Premium. A 4K kijelzős masinát Zack még nem gyötörte meg, hiszen egyelőre nem is kapható."
Ez a kijelentés csak nekem felemás? Be lett mutatva ez igaz, de ettől még mindig az XZ2 a zászlóshajó. Ennek a tesztnek pedig semmi értelme nem volt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.