Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #42 üzenetére

    ,,Minden egyes cikkhez hozzászólsz, és rendre hülyeségeket írsz."

    Annyira ezt nem tudom magamra venni egy olyantól aki a funkcionális analfabétizmusa miatt a legalapvetőbb iróniát sem érti meg, és több kommenten keresztül kell magyarázni. ;)
    A kommetem célja egyébként az volt, hogy kifejtsem a véleményemet a telefonról, illetve a plecsnyi rendszerről, mivel hogy a Mobilaréna mostanában fogja megreformálni például az akksira való pontozást így gondoltam felvetem, hogy maga a telefon értékelés is lehetne szigorúbb, vagy több skálájú, mivel a nagyon nem kirívóan rossz telefonok megkapják a tetszik plecsnyit így maga az értékelés kezdi hitelét elveszteni és egyre semmitmondóbb lesz. Egy szigorúbb értékelés vagy nagyobb skálájú (pl.: 1-10ig való osztályzás) szerintem segítene ezen a dolgon. Persze nekem teljesen mindegy, tőlem dobálhatjuk a vicc ár/érték arányú telefonokra is a tetszikeket...

    TTommi: Persze, amint ez a készülék is egy százassal olcsóbb lesz :B És a most 85 ezres Yotaphone (C9660) meg az évszázad üzlete

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák