Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz M@cika #4 üzenetére

    1. sztem te is tudod a válaszokat ( :
    majd akkor lehet kapni amikor, annyiért amennyiért, és ott ahol éppen lesz ;]
    2. passz
    3. kizártnak tartom - pláne hogy adrenalinban tudtommal nem nagyon lehet letolni a limitet, de az a kisebbik baj -
    azért ott még nagyon nem tartunk sem amd sem nv oldalon, hogy lefelezzük a tdp-t és csak 10-20%-kal kevesebb kraftot vesztünk...de még sokáig nem is fogunk ott tartani

    ughhh
    pedig volt, alzán pl gaming x 3060 12g 258e-ért, szóval nem is belépő - mert ugye olyan hogy "3060" nincs -
    emagon napokban gb gaming oc pro 3060 ti 300e-ért volt
    szoktak lenni...aprón mindig láthatod ;]

    Sundesz
    alzán debütkor szinte mindig minden amd cucc ott virít, ennek nyomát se láttam - 6600 xt-t nem néztem anno -
    persze hogy lesz nagyobb készlet, direkt az ő kedvükért a tsmc még ad 5-10% kapcitást mások kárára :))
    mostantól minden kártyából még kevesebb lesz, mert ugyanott gyártják, de kapacitás nem lesz nagyobb az egyre bővülő portfólióval :N és nyilván nem a sokkal több profitot hozó drágább kártyktól és cpu vonaltól veszek majd el a kapacitást egy "sz@ros" 6600 miatt
    itt jó világ csak akkor lesz ha a csákány eltörik, és "megtalálják" a chipeket megint

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák