Hirdetés

2017. április 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) jer1cho

jer1cho
(PH! nagyúr)

Hoppá! Ezt hívják pofára esésnek. Szerintem viszont vissza fog kerülni a listára. De ez magánvélemény.

(#2) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az a röhej az egészben, hogy a Sony / Sony Ericcson tulajok még így is a legjobban járnak, hiszen a Samsunghoz képest 1 egész flottát frissítenek ICS-re... :U

LG - G2 16Gb / Samsung - Galaxy S6 32Gb / Opel Astra G 1.6_16V

(#3) motoflug

motoflug
(őstag)

Hoppá.Érdekes.

(#4) jer1cho válasza h3lios (#2) üzenetére

jer1cho
(PH! nagyúr)

Melyik a jobb? Ha beígérik, majd pofára esel, vagy, ha szólnak előre, hogy nem lesz frissítés?

(#5) kolosanyi

kolosanyi
(PH! kedvence)

Kezdődik... :U

(#6) XtremLor válasza jer1cho (#4) üzenetére

XtremLor
(őstag)
LOGOUT blog

Termeszetesen a masodik, becsapva ereszhetik magukat a tulajok, es teljesen jogosan.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) quailstorm

quailstorm
(PH! nagyúr)

Fognak még kivenni belőle, az egész MSM8255 felejtős lesz szerintem. A Sony nem tud szoftvert fejleszteni.

(#8) rankesz

rankesz
(PH! kedvence)

HAtalmas ez a kép :))

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#9) littlelion21 válasza quailstorm (#7) üzenetére

littlelion21
(PH! addikt)

Ezeket hol álmodtad? :F

(#10) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sok tulajjal ez játszódik le most.

Egyébként tényleg gusztustalan becsapni a vevőket és nem mellesleg nem értem, hogy jó pár telefont miért nem frissítenek ICS-re, sokuknál bőven elég erős lenne a Hardver, csak éppen a saját UI miatt ugrik a frissítés lehetősége. :(

LG - G2 16Gb / Samsung - Galaxy S6 32Gb / Opel Astra G 1.6_16V

(#11) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Emlékszem még mennyire örült mindenki, amikor a sony bejelentette, hogy az összes tavalyi modell megkapja az ics-t.

Muhaha.

Gyártónak csak akkor hinni, amikor már ténylegesen kiadta, de akkor is fenntartásokkal kell kezelni!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) pakriksz válasza quailstorm (#7) üzenetére

pakriksz
(őstag)

nem is kell neki, azt a gugli megteszi. Neki csak fel kéne dobni a frissítést...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#13) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem értem mit tököl az SE az ICS-sel , elvileg Arc S re is beígérték.

Először március elejéről volt szó, utána április vége /május eleje, de már az is rég eltelt.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#14) Brutális eb

Brutális eb
(PH! addikt)

?????? :(( ??????
Jövő héten terveztem beszerezni.Szerencsémre jókor jött a hír.Így jópár ezredessel olcsobban juthatok hozzá. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) Cyberpunk

Cyberpunk
(PH! félisten)

Ez vicces és szánalmas.

🚴 http://mobilarena.hu/tema/egy_kerekparos_naploja/hsz_1-50.html

(#16) Lasy

Lasy
(PH! kedvence)

Számomra nem fontos az ICS, hiszen minden rendesen működik most is.
Tehát sok lehetőséget nem látok benne.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#17) mrlujoak válasza Gergosz2 (#13) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Arc S, neo V és ray modellekre már több, mint egy hónapja kinn van az ICS...

Szóval akkor más topikban hogy is van a troll-kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#18) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)

Csak egy karbantartási hiba miatt tűnt el, vissza fog kerülni.
Eleve van már kint rá hivatalos béta, ahogyan a többire is volt. Tehát tuti hogy lesz.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19) Rotate válasza mrlujoak (#17) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

és az gyakorlatban hogy néz ki? mert én nem sok jót hallottam róla... állítólag szarabb lett mint a GB

Nexus 5x

(#20) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)

Nem lett az rosszabb, van még 1-2bug ahogyan az S2 hivatalos ICS-ben is. Majd javítják.
A lényeg hogy lesz ICS PLAY-re is. Már a béta ki van adva lassan egy hónapja.

Sony legalább normálisan frissít nem úgy mint a többi. Legalább megpróbálják, nem pedig leszarják a vásárlókat mint a többi.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gergosz2 válasza mrlujoak (#17) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Érdekes nekem még nem jelezte a telóm hogy frissíteni akarná magát ....
Vagy a T-mobile szarik a dologra?

[ Szerkesztve ]

(#22) hurrikan válasza Gergosz2 (#21) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)

nem minden régió egyszerre frissül....
attól függ mi a régiókódod. Ez minden gyártónál így van.

(#23) SkyS1gn

SkyS1gn
(PH! félisten)

na b+ a végén még kiderül hogy Arc-ra sem lesz!! ígyis késnek, hol a beígért ICS?? :W

[Nexus 6P] [ASUS G751JY] [T-rex 600L Dominator] [Nick: SkyS1gn] [RC Heli pilot, PC gamer] [CalAesthetics, Calisthenics & Street Workout & Healthy Eating 4 Life!]

(#24) hunfatal válasza Gergosz2 (#21) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Szolgáltatóira még nem jött ki.

(#23) Cris99: Jövőhét.

Szerintem PLAYre is ki fog jönni, gondolom valamilyen hiba miatt került le a listáról, vagy, aki írta kifelejtette :D

[ Szerkesztve ]

http://goo.gl/gd6Zi5

(#25) spuros

spuros
(őstag)

A 2.3 esetében is ekkora civódás ment?

Huawei P9 user... Instagram: @spuros

(#26) Sanraith válasza hurrikan (#20) üzenetére

Sanraith
(tag)

Haha. Miután az X10 Mini Prómat 2.1-en hagyták, én is hagytam céget a fenébe. Könyörgöm, egy 2.2vel teljesen boldog lettem volna, de így alkalmazásokat se tudtam rá letölteni, mert nem volt rá hely...

(#27) SkyS1gn válasza hunfatal (#24) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

ezt honnan tudod?
ha kijön globálba tuti feltolom flashtoollal! :)

mert a trémobilre lehet ám várni az Arc S tulajoknak mind2 szolgáltató kiadta már csak a tré nem! :D

[ Szerkesztve ]

[Nexus 6P] [ASUS G751JY] [T-rex 600L Dominator] [Nick: SkyS1gn] [RC Heli pilot, PC gamer] [CalAesthetics, Calisthenics & Street Workout & Healthy Eating 4 Life!]

(#28) rankesz

rankesz
(PH! kedvence)

Live with walkmanra lesz/van ICS? Azt tervezek venni az asszonynak június elején.

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#29) Gergosz2 válasza SkyS1gn (#27) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ja :W

(#28) rankesz

arra is be van ígérve.

[ Szerkesztve ]

(#30) jer1cho válasza Gergosz2 (#21) üzenetére

jer1cho
(PH! nagyúr)

Igen, ebben a T a hibás.

(#31) SkyS1gn válasza rankesz (#28) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

benn a cikkben!

(#32) zseko válasza pakriksz (#12) üzenetére

zseko
(PH! addikt)

Mert a Samsung is csak úgy feldobta az S2-re...

(#33) Rotate válasza zseko (#32) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

van akinek a dolgok ilyen egyszerűek :D

szerk. hoztam kis olajat a tűzre:

tényleg nem lesz a Play-re ICS

másik [link]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x

(#34) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Rég röhögtem ilyen jót egy cikk képén. :D

555-SHOE

(#35) csasaKKP

csasaKKP
(senior tag)

Hivatalos források azt írják, hogy a Play-re azért nem jön ki a frissítés, mert nem tudják garantálni a játékok ICS alatt való futásának zökkenőmentességét.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#36) Gergosz2 válasza Rotate (#33) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

hivatalos oldalról is levették.

(#37) Rotate válasza Gergosz2 (#36) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

tudom, de én nem is azt linkeltem, hanem indoklást... előbb még valaki adminisztrációs hibáról írt, de most már nyilvánvaló, hogy tényleg nem lesz rá

Nexus 5x

(#38) mrlujoak válasza Rotate (#19) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Úgy működik, ahogy kell. Stabil energiatakarékos, és fagyásmentes.
A pár bugon felül - amit ugyebár szakmai topikokban olvashatsz - nincs komoly hiba.

A kárörvendőknek meg csak gratulálni tudok, azért csak kijött a színvonal.
1 azaz egy tavalyi modell - játékélmény miatt - nem fog frissülni, és máris lehordtátok a sárga földig a gyártót...

Majd ha az általatok favorizált gyártó is ilyen jó ICS lefedettséget ad, akkor - de csakis akkor - esetleg jöhettek ide trollkodni...

Egyébként meg ha nem ment volna a PLAY zökkenőmentesen ICS alatt, akkor meg azért oltottátok volna...

Szóval, hol is vannak a (más topikban is fellelhető) troll-kiáltók?
Milyen érdekes, itt bezzeg ők trollkodnak...

Kellemes hétvégét.

(#39) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)

Valóban, itt a hivatalos Sony blog bejegyzés.

[link]

a játékok instabilabbak az ICS-n nem csak a Sonykon hanem minden modellen, és mivel a PLAY játékra van tervezve így nem kap hivatalos ICS-t addig amíg nem jön egy olyan stabil ICS változat ami nem garantálja a hardcore játékok kezelését.
A PLAY egy igen egyedi, speciális modell, ez sajnos emiatt így alakult. Még így is a Sony frissíti egyedül ICS-re az magos modelljeit, a többi csak a két magos modellekkel törődik vagy még azokkal sem. Tehát erről ennyit. Az szólhatna akinek a gyártója minden tavalyi modellt frissít ahogyan azt beígérték tavaly egy szerződés keretében. Tehát az összes többi gyártó mindenkit átvert, a Sony csak a PLAY tulajokat és nem átverte, mert megpróbálta a frissítés.

(#40) Tibi86 válasza Sanraith (#26) üzenetére

Tibi86
(senior tag)

Teljesen, egyetértek. Én is x10 mini Pro-ról váltottam... csak én platfromot is.
WP7.5 rulez! ;]

(#41) shaddam

shaddam
(fanatikus tag)

Hát ha valakit ez hír nagyon elszomorítana és megakar szabadulni a telótól...nos írjon PM-et :))

PS4,PS3,PS Vita, PC, Nintendo 3DS, Phantom 3 Advanced, Robocat 270 #TeamZsarnokgyík

(#42) pit stop válasza jer1cho (#4) üzenetére

pit stop
(őstag)

A mellett hogy eléggé csúnya lépés ez így, de melyik is volt az a gyártó amelyik szólt előre hogy nem lesz frissítés? Valahogy nem ugrik be... És itt most nem arra gondolok, hogy sejteni lehetett meg soc meg stb., átlag júzer annyit lát telefonból hogy színes kijelző.
Én még nem hallottam/láttam azt - miközben agyonpromózzák termékeket - hogy szóltak volna, hogy milyen király ez a termék, és bár már most van frissebb rendszer te azt se kapod meg.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#43) Rotate válasza Tibi86 (#40) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

jó a WP7 ha gyors készüléket akarsz, és néhány alapvető funkció nem fontos számodra ;)

Nexus 5x

(#44) jer1cho válasza hurrikan (#39) üzenetére

jer1cho
(PH! nagyúr)

Az szólhatna akinek a gyártója minden tavalyi modellt frissít

Mi ez, valami verseny? Akinek a gyártója? Nekem nincs gyártóm...bár lenne, és enyém lenne mondjuk a Samsung.

(#45) Gergosz2 válasza mrlujoak (#38) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ja vágom azt hitted samu topikból jövök ide trollkodni . :)
Nem trollkodni jöttem , csak érint a téma mert Arc S -em van .
S3-ra kíváncsi vagyok, de szerintem még őszig biztos marad az Arc S.

(#46) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)

A -es Minik ese-te teljesen más.
Ott a kis RAM, 128mb a hivatalos frissítés nem volt lehetséges. Ugyanis 2.2-től 512mb ram a követelmény. Hogy külső fejlesztők megcsonkítva rátették az oké, de egy gyártó nem csonkíthat. Az ICS követelménye viszont továbbra is 512RAM és 600mhz proci, tehát minden gyártónak kutya kötelessége volna a tavalyi 1magos modellek frissítése nem még a 2magosaké.

Gyártója alatt egyértelműen a telefonja gyártója értendő.

[ Szerkesztve ]

(#47) Maxentius

Maxentius
(PH! addikt)

Végülis az Xperia S-re már csak a fastboot be nem töltése miatt késik, úgyhogy az már célban van, egy-két hét és jön... valszeg emiatt várakozik a HTC IS/DS/DHD/Rhyme kvartett is. Na de a Moto-t utánozni ezzel a upgrade-eltörléssel "csöppet" érdekes. :((

S7 edge | S4 | Gear S2 classic | Gear VR

(#48) Rotate válasza hurrikan (#46) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

nem emlékszem, hogy lenne hivatalos hardverkövetelmény ICS-re... :U

Nexus 5x

(#49) Tibi86 válasza Rotate (#43) üzenetére

Tibi86
(senior tag)

Így igaz, vannak benne megkötések! De nekem többet ér a gyors és stabil mindennapos haszálat.
Na, meg a másik, hogy ezt hugom sem tudja megborítani... :P (robot azért, néha önálló életet élt)

[ Szerkesztve ]

(#50) hurrikan válasza Maxentius (#47) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)

Ez sajna így alakult, meg van indokolva korrektül és nem véglegesen törölték, csak addig míg nem jön megfelelően rá optimalizálható ICS.
És ez béta tesztelői visszajelzések miatt lett törölve, megpróbálták nem úgy mint a Motorola.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.