Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Simid #33 üzenetére

    Duliee, simid

    Túlságosan fura, hogy minden SOC esetén a hardver a hibás. Konkrétan a Snapdragon 801-es esetén is gyenge üzemidő volt. Érdekes módon AOSP, vagy CM alapú rommal 2 és fél órával többet tudott kijelzőidőben. Illetve gyenge használattal majdnem a 9 órát is elértem. Szal én nem tudom ráfogni a Helio-ra, különösen hogy Oneplus One is 801-es Snapi, és ott is kijön simán az 5 óra, pedig annak az akksija is kisebb 1000-essel. Nekem ezért nem lesz már többet se Xiaomi, se Huawei, se Meizu, csak ha jól működő custom rom lesz rá. Eleve utálom az iOS koppintásos kinézetet, és ugye a MIUI, EMUI, FlyOS pont azt majmolja. Launcher cserével részben megoldható, de a beállítások menük, lehúzható gombok ettől még maradnak. Szerettem a Mi4-est CM-el, de nálam ezekkel leírták magukat. Szerencsére van más kínai gyártó, aki nem akarja túlzsúfolni a romjait, és nem az iOS-re akar hasonlítani.

    BrianDK

    Én azért veszek "okosmobilt", mert ki is akarom használni. Ha csak telefonálnék, sms, meg néha böngészés, akkor teljesen felesleges ilyen eszközt vennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák