Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Szerinted ez jó lenne ? :) 21:9

    Ping-pongra igen :) Törni igen.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Miért kéne rajzolgatni? Sejtem, hogy mire akarsz kilyukadni.
    16:10 -nél 11' esetén a terület ~350 cm², míg mondjuk 21:9-nél csak 283 cm². Csakhogy ez az arány kisebb képátló esetén is igaz. Vagyis: miért jó, hogy ahány eszköz, annyi (néha hülyébbnél hülyébb) képarány?

    "Mire írod, hogy még mindig itt tart?"
    Ott, hogy ez náluk már a hőskorban (amikor a Xiaomi még inkább Mi volt, mert büszke volt a Miui-ra) is gond volt (Mi 2s). Valahogy náluk az LCD kijelzős készülékek mindig így járnak.

    #22 pusszycat
    Óóó, ha nem ment volna át, akkor jelezném, hogy én nagyon notch / kamera lyuk ellenes vagyok. Szóval szerintem ami az egyik esetben hülyén néz ki, az a másik esetben is.

    #30 sheratan
    Jaja, nekem már csak a morgás marad, mert a többség torkán a gyártók már rég letolták a kameralyuk, sziget, stb. ocsmányságokat. Meg lett ideologizálva, hogy ez miért is "kell", sőt már-már miért is szép.
    A kávát egyébként a tablet-ek esetén is el lehetne vékonyítani a halálba. Telefonoknál pedig szintén nem nagyon érdemes már egy kezes használatról beszélni, mert ha ezeket a TV távvezérlő hajazó mobilokat széltében még csak-csak át lehet érni, de hosszába már tuti nem.

    [ Szerkesztve ]

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Sajnos akkoriban nagyon gyorsan fogytak a készletek, ez több gyártónál is előfordult.
    Gyártástechnológiai probléma. Ezen már 2021-ben túlléptünk szerintem.

    Ezt azért továbbra is fenntartással fogadom, mert a nexus 9 2014-es készülék, míg a 2018-as, az általam vásárolt pedig 2019. Q2-es gyártású, ha annyi idő alatt se történt változás, kétlem, hogy most lenne, hiszen a lényeg a tömegtermelésnél a spórolás.
    De majd térjünk vissza erre másfél-két év múlva és reméljük nincs igazam.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák