Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz dhstyle #23 üzenetére

    Így egy nap után nekem eddig bejön.

    A kijelzőn lehet vitatkozni. Tény, meg van az előnye a Startosban lévő transzflektív kijelzőnek, de az Amoled meg messze szebb. Itt van értelme az 1000 féle számlapnak. AOD-al az is meg van oldva, hogy mindig lásd. Abban viszont egyet értek Bog-al, hogy netto baromság, hogy akkor a csuklóemelésre bekapcsoló kijező meg nem elérhető.. Szóval, vagy használsz egyéni számlapot AOD nélkül, vagy használsz AOD-ot, azzal a pár gyári kinézettel.. Hülyeség. Remelém opcióssá teszik később.
    Gépre még nem dugtam, így hiszek Bog-nak, hogy belső tárhely nincs. Zenevezérlőn is látszik mondjuk, hogy telefonos lejátszást hiányol, nem fájlokat. Valamennyi tárhely viszont biztos van, mert feltettem vagy 10 számlapot(1-1.8 Mb/db), és mind az órán van, mert nem csak telefonról tudom beállítani. Ha jól tudom, a GTS, GTR és társaira max 1-2 megy pluszba és azokat cserélgeti, ha ujabbat akarsz. Szóval, ha te hallgattál zenét az óráról, akkor az itt nem fog menni. Vezérelni a telefont viszont simán. Én Tidal-al próbáltam, gond nélkül ment.

    Adatmérésben így első blikkre jobb. Folyamatos pulzus, kézzel indítható véroxigén szint, lépésszám és a mindenféléből becsült adatok amiket az app tud, közelítőleg jó lehet. Előbb idegesítettem fel magam, feljebb is ugrott a stressz szint :D
    Alvás figyelőt még nem tudtam tesztelni, nappal aludtam, sajnos azt ez sem figyeli.. :( pulzuson viszont látszott, egyenletesen alacsonyabb szintet jelzett, mint mikor fentvoltam és tettem-vettem.

    Értesítések tekintetében vegyesek az érzéseim. Emotikonokat zömmel ugyan azokat hozza át(csak itt rajzosan, tehát nem ez van: :), hanem ez: :))
    Viszont Stratos-on ha pl egesz éjjel írogatott nekem valaki, akkor azt reggel mindet vissza tudtam nézni az órán, többször. Itt úgy vettem észre, eleve nem marad minden benne, régebbiek eltűnnek(ez nem biztos), plusz ha egyszer megnézed, utána törli magától, mégegyszer nem tudod.
    Lehet, csak nekem volt jobb a Stratos megoldása, de pl simán végig tudtam nézni egy messenger monológot órán, és akkor a másik fél nem látta még, hogy láttam. Itt ez ma nem ment.

    Sportolni sajnos még nem volt lehetőségem. Egy sima hazasétálást a boltból ejtettem meg vele, azt pontosan hozta. A telefonos app nekem térképet is dobott mögé.

    Sorry, ha hosszú lett :) ha van valami kérdés, jöhet.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák