Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Pttypang #2 üzenetére

    Nem inkább Mi Band 5-re? De én azt mondanám, hogy nyomkodj meg egy Honor/Huawei Band 6-ot, az sem rossz. Legalábbis szoftveres téren biztos jobb, mint a Mi Fit. A teszt nem említi, de a Zepp is működik vele elvileg.

    Volt Band 4-em és cseréltem 5-re, szerintem jobb az 5. 6-ot még nem nyomkodtam élőben, de így tetszik. Mondjuk nem tudom a home gomb hiánya mennyire gáz élőben.

    [ Szerkesztve ]

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #2 üzenetére

    Részemről a Mi Band2-ről (miután az enyémnek az akksija feladata egy 3-4 év után) váltottam Huawei Watch Fit-re ... tudom más márka, és azóta a Huawei is "üldözött" lett, de kellemes a csalódás benne. (mivel a telefonom is huawei, így pár extra dolga is működik, pl. kamera távirányítónak is jó).. de túrázáshoz is egész jó, mivel saját GPS-e van, így nem meríti a telefont pluszban (cserébe saját maga merül brutálisan, egy 6-7 óra elett a teljesen feltötltött aku felét megeszi abbaz az üzemben). Egyébként 8-9 nap úgy az üzemidő, hogy folyamatos pulzus figyelés, alvás, ébresztés és más funkciók mennek (ha MiBand2-vel kényszerítettem a pulzusfigyelést (külső appal, mert a gyári nem támogatta azt anno) az is hasonló üzemidőt tudott).. Persze a MiBand2 teljesen más kategóriájú termék, még a MiBand4-hez képest is keveset tudott. De én nem bántam meg a váltást anno... úgy tudom Xaominak is van hasonló szintjű terméke ha a sima band-ról feljebb lépne valaki.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák