Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laaceee98

    tag

    Sziasztok!

    A problémám a következő:
    2 hete vásároltam egy új alma 6S-t. (tudom, régi modell stb.)
    Amire nekem kell, arra elég... lenne, de van egy gubanc vele.

    Minden másban megfelel, amire nekem kell, arra elég jó, és elég gyors, nem túl nagy, meg is tanultam már használni és meg is szoktam 4 év iOS után, de mivel kint dolgozom a szabadban így nem vagyok konnektor közelben egy irodai asztalnál all day.
    Emiatt a gyengusz (3-4 órás) képernyőidő nekem mondhatni elég nagy érvágás. Magyarán szólva nem bír ki reggeltől az esti töltésig 1 napot...

    Dilemmázok, hogy megtartsam-e megszokott, megbízható Applet, a 6S-t, mondván jobb a békesség, és tegyem be a tatyóba a hordozható töltőt, vagy inkább küldjem vissza, merjek lépni és az árán vegyek egy Mi 9T/Liteot...

    Ma voltam a mediamárkban megnyomkodni a 9T-t és a Lite-ot is.
    A 9T képernyője gyönyörű, meg úgy kompletten a teló is elég jónak tűnik, és a Lite is (főleg ezeken az árakon). Bár nekem alma használóként a kezelése nagyon szerencsétlenkedős (ez az én hibám, nem a készüléké).. de a kamerát megnyitottam, aztán 2-3 percig szenvedtem vele, mire rájöttem hogyan kell bezárni :U :U :U
    Talán a méretére is azt mondom, hogy belefér, nem egy óriási tepsi túlzottan egyik sem.
    Szebb telefon, és kétségtelenül többet is tud, mint a fent említett 4-5 éves Apple modellem...

    Egyelőre még a strababírásával/időtállóságával és a nagy teljesítmény/sok funkció/jó sebesség tartósságával és megbízhatóságával kapcsolatban nincs infom. (a megbízhatósággal és az időtállósággal az Apple-nél ugye nem volt gond, ebből indulok ki).
    Olvasok persze véleményeket, cikkeket, de olyat nem igazán találtam, aki pártatlan (Nem Xiaomi reklámarc) és mondjuk több hónapos használat után beszél róla.. :)) :((

    Így aki ilyennel tudna szolgálni, vagy hasonló cipőben járt és lenne konstruktív gondolata kérem ne tartsa magában!!! :K :K
    Előre is köszönöm!

    Dicsőség és kondi

Új hozzászólás Aktív témák