Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz duo #5600 üzenetére

    no csak belevágtam. kurion leírása alapján, madrac által linkelt 4PDA-s recoveryvel.(köszönet érte!)
    a recoveryt linux alól toltam fel, jelentem: megy.
    @Obyboy ez neked is szól ha érdekelhet valakit mehet az összefoglalóba.

    debian10 alatt csináltam, de valószínű bármilyen linuxxal megy, amire felrakhatók az adb és fastboot csomagok.
    nos én a synaptic nevű csomagkezelőben beírtam a keresőbe hogy 'adb' és telepítésre kijelöltem a kilistázott csomagok közül az adb csomagot. meg biztonság kedvéért az android-tools-adb és android-tools-adbd valamint az android-tools-fastboot nevű csomagokat.
    terminálból így megy:
    sudo apt-get install adb adb-tools-adb android-tools-adbd android-tools-fastboot

    (ezek még automatikusan telepítenek függőségként más csomagokat is de nem nagy pakk az egész. ezek után parancssorból ugyanúgy ment a fastbootos parancsok.
    Az útvonalra kell figyelni, tehát a fastbootos parancsokat itt is abból a könyvtárból kell kiadni és abban kell lenned ahol a recovery képfájl van.
    én az asztalomon létrehoztam egy mappát ADB néven. szóval beírtam cd /home/duo/Asztal/ADB

    és onnantól ment a móka.
    mtpvel felmásoltam a telefon gyökerébe a recovery filet és magából a recoveryből mégegyszer telepítettem, mert elsőre nekem is eltűnt a következő rebootkor.
    jelentem fent van a miui-eu stable. majd este belakom. :))

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák