Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pluhm

    aktív tag

    Üdv! Holnap lesz egy hete, hogy 9T-t használok. RN4-et váltott, ami még 2 és fél évesen is tudja a 2-3 napos üzemidőt 4-5 óra sot-mellett. Első napokban erről a telefonról is ezt gondoltam, de az utóbbi 1-2 napban elkezdett egyre jobban merülni. Ahhoz, hogy jól működjön, lakatolni, automatikusan indítani, akkumulátor optimalizálót kikapcsolva kell használni egy rakat appot (Garmin connetc, Gmail, Viber, Hangouts, CIB Bank mobil app,..stb.) Lehet emiatt merül, viszont olvastam itt, hogy elképzelhető, a Google Play meríti az akksit, meg is csináltam az adattörlést, frissítés visszaállítását, újraindítást, vissza is állt a 14-es verzióra, de pár óra után újra lefrissült a 16-osra. A fogyasztása 8-10 % körül van, korábban 2-3 %-ot fogyasztott ez, illetve a másik telefonon is ilyen értékre emlékszem. Nem tudom, hogy ez okozza-e, de sajnos így rendesen merül a telefon. Viszont nem panaszkodom, ha belegondolok, hogy folyamatos Bluetooth-al (Garmin óra miatt), AOD-vel, két sim-el, mobilnettel napközben, este wifi-vel ha csak 24 órát kibír, az is elfogadható teljesítmény a vetélytársakhoz képest, csak hát én az RN4-hez szoktam az elmúlt években üzemidő terén...

Új hozzászólás Aktív témák