Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz szabi__memo #1580 üzenetére

    Nekem RN5 telóm van (amig a Mi9T nem lesz a kezemben). A topikját addig volt érdemes olvasni, míg beállítgattam a telót. Utána csak az a sok buzi romcsere, meg sírás rívás, hogy nem tud azonnal bootloadert nyitni. Egy hétig sincs fent egy rom sokaknak és osztják az észt. Azért mert valakinek van ambíciója romot cserélni, szinte lenézi azokat, akik out of the box használják megelégedéssel a telót. Igen a MIUI-t egyszer be kell állítani, ezt nem vitatja senki. Utána sokan csendben használják megelégedéssel.
    Most pl azt sem tudom mi a tököm az az AOD (amiről itt szó volt pl a viber kapcsán), meg azt sem, hogy kell-e nekem, de majd ha a kezembe lesz a teló meglátom. Már most megígérem, hogy read only módon fogom követni a topikot, mert bár elismerem, hogy vannak akik értik is amit csinálnak, de a sok kuki aki csak cserélgeti a romokat, azt sír, hogy féltégla és hogy hogyan hozza vissza, na ez nem érdekel. Nem fogok vitába szállni, mindenki azt csinál a telójával amit akar, de nekem 7/24-ben kell, hogy rendelkezésemre álljon a teló. Remélem ez is ugyanúgy bevállik mint az elődei! (RN5, RN4)

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák