Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kropi

    tag

    válasz jUUh #10884 üzenetére

    Az összefoglaló apropóján írok neked a VoLTE-val kapcsolatba.
    Verziószámom: 11.0.5.0QFJMIXM
    Még tavaly nyáron mikor a VoLTE téma felmerült én is bekapcsoltam ezt a lehetőséget pont úgy miként tanácsolták a Telenorosoknak. / Ügyfélszolg.- Huawei p30 - bekapcs. kérése / Ha nem is azonnal, de elkezdett egy igen idegesítő dolgot produkálni. Jelesül, hogy csak egy sms-t kaptam hogy volt egy hívásom. Bosszankodtam, hogy sokszor miként nem hallottam meg a csörgést mikor pl. a lakáson belül voltam. Majd egyszer pont elöttem az íróasztalon volt a telefon mikor jött az sms mindenféle csörgés nélkül. Mérgesen felhívtam a Telenor ügyfélszolgálatát, hogy ez meg milyen módi. Normálisan elbeszélgettünk a körülményekről, s ő azt mondta hogy erről a bekapcsolt VoLTE tehet mert a Xiaomi nem támogatott s emiatt különféle anomáliák előfordulhatnak. Kikapcsoltam a VoLTE-t , s valóban azóta ez nem fordult elő. S némi keresgélés után találtam egy hsz-t a mi topikunkon ami szintén egyértelműsíti a hiba okát s ahol magyarázatot adnak arra miért van az, hogy "..többször eldobja a beérkező hívásokat." #9673 Faby

Új hozzászólás Aktív témák