Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    Egy kis információ: Xiaomi.eu stabil 10.3.14.0 rom-ot használtam pár napig, de mindig toronymagasan a fogyasztási listában az android, és az android rendszer vezetett. Tegnap két kártyával, wifi nélkül volt a telefon használatban, és 12 óra készenlét alatt 25% elment az akkuból azokban az időszakokban, amikor nem volt a kijelző bekapcsolva. A másik 27 százalék pedig 2 óra, 15 perc SOT alatt fogyott el. Gyakorlatilag tehát kb. ugyanannyit evett a kikapcsolt kijelzővel a telefon, mint amennyit fogyasztott abban az időben, amíg használtam. Kicsit sok(k)nak találom, ma reggelre át is tértem a heti kiadásra, a 8.9.15-re. Estére írok erről is, mit mutat.
    Adalékként még a fentiekhez annyit, hogy páromnak is vettem egy ilyen telefont, és próbaképpen (mert még nincs igazi használatban) bele tettem két kártyát, mobilnet is van az egyiken, minden alkalmazást felraktam erre is, amit használok, időkép, gmail, stb frissít, tehát mintha használva lenne igazán, csak nincs annyit nyomkodva. 1 nap, egy órája megy, és kikapcsolt kijelzővel 17% fogyott, tehát 2x annyi idő alatt fogyasztott kevesebbet készenlétben, mint a Xiaomi.eu rom-os sajátom. Ezen utóbb vásárolt telefonon még várom a BL nyitást, ezt az értéket gyári EEA, 10.3.7.0 rom-on hozta a készülék. Valami tehát nem teljesen OK szerintem a 10.3.14.0 Xiaomi.eu rom-al.

Új hozzászólás Aktív témák