Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    válasz bojtix #799 üzenetére

    Az akkut nem szokták dícsérni, de gyakorlatban teljesen jó, olyan nincs, hogy ne bírna ki egy napot, ha nem egész nap játszol.
    Itt találsz beltéri, és éjszakai képeket is:
    Link
    Nekem jól sikerültek a beltériek, de most nem tudok még feltölteni, mert emberekről csináltam. Illetve fentebb van egy, plázás.
    Mi 8 éjszaka jobb:
    [link]
    Ilyen árért viszont nem tudom van-e jobb kamera (legalábbis sokkal jobb biztos nincs), én amikor keresgettem, nem nagyon találtam. Mi A2, legújabb Redmi Note (nem a még meg nem jelentre gondolok, azt még nem tudjuk, lehet jobb lesz mint a lite) hasonló lehet, bár elvileg az Mi 8 Lite-nak jobb ezeknél sokkal az optikája, csak a szoftver nem az igazi. Alapvetően úgy látom, elég sokat néztem mostanában ezeket, hogy láthatóan jobb képekért csúcsmodell szükséges, de akkor meg már jobban jársz egy csúcskompakt géppel.
    A jó képekhez hozzá kell tenni, hogy amik igazán jók, nálam is, és ezen az orosz oldalon is, azok nem feltétlenül az elsők. Én próbálgattam a beállításokat is, most direkt nem csak point és shoot nyomtam. De rossz kép kifejezetten nem lett, csak annyi, hogy a legjobban sikerülteket töltöttem fel.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák