Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Végre prezentálta a Snapdragon X szériát a Qualcomm

    ph Az Elite és Plus sorozat az év második felében debütál az egyes notebookokban.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz rellif #753 üzenetére

    Nem a te hibád (a Xiaomi hibája ez az egész elbaszás amit művelnek ezzel), de azért leírhattad volna. Nem kell azon gondolkodni, hogy kinek lesz hasznos. Ha egyszer ezt tapasztaltad, ezt kell leírni.

    Tovább libbentem a TWRP-re, természetesen az sem működik a leírás szerint:

    Próbáltam a másik (multi) TWRP image-et is, ugyanez.

    Ilyenkor a sikertelen fastboot flash után megjelenik egy 4-es betűmérettel kiírt üzenet a telefon bal felső sarkában hogy "any key to shutdown".

    Drughi:

    Már leírtam korábban, hogy méréshez használunk androidos telefonokat, és ahhoz hogy a mérőszoftver hozzáférjen a telefonban lévő modem diagnosztkai portjához, kell a root. Összehasonlítás képpen - csak hogy érezd mekkora nonszensz ez az egész - ez olyan, mintha Windows-on fognál egy USB modemet, bedugnád a gépbe, majd ahhoz hogy megfelelően működjön, a Microsoft-nál, vagy a Dell-nél kéne könyörögnöd, hogy beléphessél a saját gépedbe rendszergazdaként.

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák