Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    Én is ezt választottam, ahogy látom, páran mások is, egyáltalán nem úgy gondolkodom, ahogy a cikkben le van írva: "a Note 6 Pro ára, üzemideje, jack kimenete és infrája, a Mi Max 3 és a Mi A2 bevágás nélküli megjelenése, ráfizetéssel pedig a Pocophone F1 csúcssebessége, méretesebb telepe és sztereó hangszórója."

    A Note 6 Pro azért valamivel lejjebb van mind kamerában, sebessségben.
    Mi Max 3: hatalmas
    Mi A2: hiányozna az MIUI, kipróbáltam az Mi A2-t a xiaomi boltban, nem tetszett a nyerssége, és szerintem egy csomó funkció hiányzona az MIUI-ból, nem akarok zseblámpára, meg alkalmazászárolásra, meg még ki tudja mire kéne, külön appokat telepíteni.
    Pocophone: jóval drágább azért, annyit már nem ér meg, hogy picit gyorsabb legyen.
    Mi 8: Na itt már nagy különbség van árban, ennyit nem ér meg az 1%-al jobb kamera, és a kicsit gyorsabb sebesség, NFC-t pedig sose használtam.

    Ahogy valaki írta korábban, egyetértek vele, kicsit túl vannak lihegve a flagship telefonok. Én úgy választottam az Mi 8 Lite-ot, hogy a fő a kamera. Weboldalra is töltök fel képeket cikkekhez, amiket csinálok, és még úgyis jó volt nekem egy évekig egy Redmi 3 Pro. Egyszerűen minimálisan oda kell figyelni, valamire letenni a telefont, kicsit állítgatni a kameraszoftver beállításain. Ebben a videóban látszik, hogy a vakteszten a Pocophone-t hozták ki majdnem a győztesnek az összes létező kamera közül (az Mi 8 Lite pedig a tesztek alapján ugyanazt hozza). Ez nem azt jelenti, hogy a Pocophone kamerája a legjobb, hanem hogy a weben, közösségi médiában nem jönnek ki a különbségek.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák