Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriver

    tag

    Köszönjük a tesztet!
    Kissé csalódott vagyok. Egyértelmű a Xiaomi részéről, hogy belpiacos terméknek szánták. nyilván nem is volt nemzetközi felhajtás. Az egyszínű értesítési leddel nem tudok napirendre térni. Ez vicc. (A Mi3-ban is szép RGB LED van, amit nagyon szeretek). Amit viszont nagyon furcsállok, az a sztereó hang hiánya a tesztelt készüléken. Igen, tudja a sztereót. Mégpedig iPhone módjára (és ugye a tegnapi HTC U11 is így tudja), azaz a beszélgetési hangszórót és az alsó hangszórót használva. Ha ez nem hallatszott, akkor eléggé béta szoftveres, vagy selejt készüléket kaptatok.
    A kamera szoftver siralmas, pocsék képekkel. Sajnos tényleg igaz, hogy hiába a korrekt szenzor/lencse, ha a Sony módjára elcseszik szoftveresen az algoritmust.
    Remélem ezeket a szoftveres bugokat javítják, és kiforrja magát a készülék.
    Ez így, ebben a formában tényleg árában van. :(((

    (#11) Cifu - Igazad van. Nem akartam felhozni, de tényleg elgondolkodtam, hogy ha nem változtat a Xiaomi az üzletpolitikáján, nem fejleszti a kamera/hang szofverét, akkor hajlandó leszek első Xiaomi telefonom utódját akár egy O+ készülékben keresni. Személy szerint nagyon tetszik a MIUI, és ezer hála a magyar MIUIHU közösségnek, de egyszerűn nem találom a Mi3 utódját. Úgy látszik, amíg az akku bírja megtartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák