Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Lehet panaszkodni a kijelzőbe épített újlenyomat érzékelőre, és tényleg nem volt tökéletes az első szoftverrel a Mi9T-nél, de ma már semmi problémám nincs vele, 10 ből 10 esetben felold és egyből, nincs gondolkodás, rengeteget javult, mert az első szoftverekkel tényleg lassú volt és pontatlan, de ez már a múlt.
    MI9T-vel nekem a legnagyobb bajom igazán a merülés na az tényleg nem túl jó, és nem tudom mi a francot csesztek el a 11-rs miui óta de a 12-es katasztrofálisan meríti a telót, 11-es miui alatt 10 óra fölött volt a telefonos beszélgetési idő, 12-es miui alatt még a fele se nagyon jön össze.
    11-es miui alatt kibírt 1 töltéssel pár napot a telefon, most ez inkább 2 nap jó esetben.
    Az a vicc az egészben, hogy erről a merülési hibáról tud a gyártó, de megoldás még nem érkezett rá, csak alternatív szoftverekben... na kösz ez így nagyon nem baráti... hardverileg a MI9T nekem jó lenne de a szoftver nem az igazi így, ráadásul a kamera szoftver tele van hibával.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák