Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wovbagger

    tag

    válasz mizoli #32683 üzenetére

    Tapasztalatotok szerint a "fagyási" jelenségek ennél (vagy bármelyik) telefonnál hardver vagy szoftver (ROM) eredetűek? Napi rendszerességgel kapom rajta a telefont azon, hogy csak úgy újraindul, és olyan is van, hogy "ébren" marad a kijelzője, de nem lehet semmit kezdeni vele (az óra alapján több perce van ebben az állapotban), így marad a Power gomb hosszú megnyomása, aminek hatására újraindul, és akkor megint jó.
    Éjszakára általában kikapcsolom, tehát a napi újraindítás meg van, ha látok valami változást a MoKee verzió méretében akkor letöltöm hozzá a frissítést és telepítem is.
    Ja, olyan is van, hogy későn kapok meg SMS-eket. Mármint le van téve a telefon az asztalra sötét képernyővel, felébresztem a bekapcsoló gombbal, erre csipog, hogy SMS-em jött - 10 perce. Persze lehet, hogy az SMS ideér, csak nem szól róla addig, amíg fel nem élesztem a kijelzőt.
    Szóval van valami tippetek ezzel kapcsolatban? Van valami hiba-logolás a telefonon, vagy lehet rajta valami tesztet futtatni?

Új hozzászólás Aktív témák