Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekkGyver

    aktív tag

    Üdv. Gondolkodom egy elektromos roller vásárlásán. A napokban sokat olvasgattam a témában, mivel még sosem rollereztem, viszont a súlyom 100kg felett van, ezért eddig eszembe se jutott volna a roller vásárlás, ha nem találok rá egy tesztvideóra. A munkába járás nekem napi 5-6km, arra pont ideális lenne. Eleinte a súlyom miatt a nagyobbakat nézegettem (3-4 savas akksis), de a paraméterek alapján amit nyernék a teljesítményen, azt buknám a plusz súlyon, és akkor még az irodába se lenne kellemes felcipelni a 40kg-os rollert.
    Szóval most ott tartok, hogy már az utánzatokat és a Kugoo-t is kizártam (pedig az elvileg erősebb), csak pár tisztázatlan kérdésem maradt.
    Először is mekkora a lényegi különbség az M365 sima és a Pro között? Javítottak a nyitó mechanikán, vagy a gumik minőségén? Azt tudom, hogy erősebb motor, nagyobb akku, kijelző... de sík úton annyira a sebesség nem lenne szempont, inkább az, hogy "masszívabb" legyen. Még ami fontos, hogy a nyáron már használni szeretném, van arra esély, hogy külföldről expessz, vagy itthon már kapható lesz a Pro mostanában?

    Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

Új hozzászólás Aktív témák