Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Silenzio #37 üzenetére

    Nos ha már gondolkodást említettél, akkor szedjük ízekre a tied is:

    - 2019-es mindkettő. Én tehetek arról, hogy az iphone évekkel le van maradva funkciók terén? Tehát jelen esetben a kijelzőfrissítés terén? Nem. generációs telefonokat hasonlítottam össze, az hogy az Apple le van maradva, az nem az én saram, így az összehasonlítás fair. ha már savanyú a szőlő, akkor ahogy nézem neked is, mert sérti az önérzeted, hogy ugyanolyan generáció esetén erős sallert kapott az iphone
    - Igen, több főverziót kap az iphone, és emellé szándékos lassítást is kap az Apple-től, amit hivatalosan is elismertek. Savanyú a szőlő szerinted. Bocsika, de nekem nem kell szándékos lassítás, úgyhogy a savanyúság max neked marad
    - A15 potens, leggyorsabb proci a piacon. És? Ha szándékosan lassítják majd pár év múlva pl olyan mondvacsinált okokra hivatkozva, hogy akksivédelem, meg hogy a proci nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amik ki tudnák szolgálni az aktuális verziót? Akkor mit érsz ezzel az állításoddal? Pontosan semmit nem érsz vele. És ezt a két okot nem én találtam ki, hanem az Apple nyilatkozta. Amúgy meg androidon is pont hidegen hagy az épp aktuális legerősebb Snapi, vagy Exynos, vagy Mediatek.

    És jöjjön a non-plus ultra tőled: A lassítósdi hosszú-hosszú évekkel ezelőtt volt, azóta az Apple mániákusan ügyel a hírnevére, és kész elengedni készülékeket, ha megoldhatatlan a frissítés

    Ezen kifejezetten felröhögtem. Úgy ügyel a hírnevére, hogy az elmúlt évek legrosszabb szoftverfrissítéseit hozta ki pl az elmúlt 2 év alatt olyan nevetséges biztonsági bugok-al, vagy feature-ökkel, hogy az ember már kínjában röhög. Csak úgy mondom, hogy tavaly is kaptak egy pert szándékosan lassítás miatt. Ennyit a hosszú-hosszú évekkel ezelőttről...

    Elhiszem neked, hogy borzalmasan rosszul érintett a szeretett márkádról az igazság, és annyira savanyú lett a szőlő, hogy azonnal hozzá kellett szólnod, dehát a lényeget csak nem tudtad megcáfolni: miszerint androidos vonalon vannak olyan telefonok, ahol pár pillanat előcsalogatni egy funkciót, míg iphone alatt hosszú másodpercekig gépészel a kijelzőn, hogy odajuss. Jah és ezek nem új androidos telók. 2-ő van nálam, egyik 2019-es, másik 2020-as., és mindkettő képes erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák