Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scarabeus86

    tag

    válasz Vesa #1 üzenetére

    Köszi! Következő gépnek 1366-ot néztem ki egy hatmagos Xeon procival és használt RX480/580-nal. Csak találjak hozzá jó lapot.

    #14 #27 VinoRosso: Samsung RAM-jaim vannak, lehet bírnák a tuningot de én meg sem próbáltam 400 fölé állítani, elég ez nekem. A lap ugye adott volt, ezért építkeztem erre. BIOS-ban van olyan hogy "fsb strap to north bridge", de azt inkább nem piszkáltam.
    Xeonokba tényleg kisebb fogyasztású chip kerül, mert E5450 80W-os TDP-jű, míg ennek a Core2-es párja, a Q9650 95W-os. Bár ott az X5450-es kakukktojás 120W-al.

    #16 rodrigez: Jó kis billentyűzetek ezek, nekem szerencsém volt hogy ingyen jutottam hozzá, és a kiosztása is magyar. Meg ezen win bill is van. :) Elég koszos de majd rendbe rakom egyszer, bár még sosem szedtem szét billt. Ezen még DIN csati van, átalakítóval megy PS/2-be, de ehhez USB átalakítóm is van, így tudnám használni DIN - PS/2 - USB átalakítással is. :D

    #17 mcs: 750Ti-t néztem aprón de nem volt passzívban, ventist nem akartam venni mert attól féltem hogy csapágyas lesz. Meg gari sincs rajta.

    #25 Dilikutya: Teszt végére én is rájöttem hogy a gyengébb kártyával kellett volna kezdenem a tesztet, legközelebb úgy csinálom.

    #46 FireFox1996: Köszi! Látom P45-ös Gigabyte lapod van, ennyire nagy a különbség P35 és P43/45 között tuning szempontból?

    Azóta vettem egy 100 Mbites LAN kártyát és újra az ASUS lapot használom. Gigabyte jó lesz teszt lapnak az Asrock ConRoe1333-D667 és 775i65G lapok mellé, valamint a következő 775-ös cikkemhez.

Új hozzászólás Aktív témák