Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    Sziasztok,

    Először is nem értem mi ez a sok "granulálok szép munka bla-bla". A cikkíró még a cikkben bevallja, hogy nem akar barkácsolni. Ha megnézitek a gépet, az egyetlen barkács a gép hátuljának megfelelő helyen történő kivágása... Ezt a 10 éves unokaöcsém megcsinálja, ha adok neki szerszámot... Bocsesz...
    A másik dolog, hogy ha veszel egy Thermaltake CL-W0086 Tide Water plus-t (19K HUF), ami kétkörös, azt simán rá lehet applikálni, (CPU+GPU) mint ahogy teszik sokan (igen, igen kell rá pár távtartó... húúú mekkora meló). Egyébként meg ennek a ventifokozata állítható, valószínűleg halkabb is mint amit te csináltál, főleg az asztal mögé rakva...
    Megint másik dolog, hogy gyárilag az ANA/HANA chip nincs hűtve bordával, de van a gépben légmozgás és az jobban hűt, mint egy kis borda nulla légmozgással. Kíváncsi leszek, hogy nyáron mit kezdesz majd a felpuffadt kondikkal ha nem szeretsz barkácsolni... Ahogy egyik kedves kollega írta is, kösd csak szépen vissza az egyik gyári ventit (GPU oldalit, akár fojtva 1,5V-on), mert kell az oda.
    Összességében én úgy látom, hogy a cikkírónak nem jó a 19K HUF-os kétkörös halk vízhűtés, hanem inkább összerakott (?) egyet 33K HUF-ért, de olyat amivel aztán az ég adta világon semmit sem kell csinálni, csak összerakni. Hol van itt a mod szellem?
    Egyébként nem írtam volna meg ezt a -fikázó- kommentet, ha nincs benne a cikkben az a badarság, hogy azért találtál rá az X-matic blokkra, mert a TT hangos. Hogy lehet egy blokk hangos? Maximum a másik végén lévő vízpumpa / hűtőventi hangos. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy azért lett megvéve az X-matic blokk, mert az nyolc csavar meghúzásával paszentos a deszkára, nincs vele plusz meló...

Új hozzászólás Aktív témák