Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltiz

    aktív tag

    válasz swayze #47 üzenetére

    "Híváslistába mi kell? "

    Hát oda sokminden kéne. Pl keresés. Multiselect és törlés (ne csak egyesével huzogatva lehessen törölni, vagy egyszerre az összeset, hanem pl rákeresni egy névre/számra és azokat törölni, dátum range-t törölni).

    Normális csoportosítás, nem csak naponként, hanem pl kontaktonként. Esetleg opció, hogy egy kontaktnak mindig csak a legutolsó hívása legyen eltárolva. (nem érdekel, hogy előtte 100x hívott az elmúlt 3 hónapban, nem akarom mindet látni).

    Kimenő-bejövő lista elkülönítése, vagy legalább egy szűrési lehetőség.

    Lazán kapcsolódik: caller-id nélküli számok teljes tiltása.

  • Hallosz

    senior tag

    válasz swayze #47 üzenetére

    Hangerő szeparáció.
    Minden alkalmazás azon a hangerőn nyílik meg, amelyikre beállítottam. Amit leírtál ezzel kapcsolatban, az nálam nem jelentkezett.

    Híváslista.
    Az utolsó100 db hívást tárolja a hívástörténete. Van olyan időszak, pl. hétfő reggeltől kedd délutánig bőven túllépem. Ezekből sok a nem regisztrált szám és nincs módom elmenteni mert vezetek. De, arra emléxem, hogy 12-kor hívott hétfőn, másnap vagy szerdán majd visszahívom - DE - nem tudom, mert eltűnt a híváslistáról. :(((
    Vagy, hívnak de nem tudom fogadni a hívást, akkor a listában van módom megnézni, az elő éleben, (droidon) látom, hogy ez én hívtam a múlt héten kétszer, ő is keresett kétszer.
    Ezek nekem fontos infók (munkára használom) amiket az iOS alatt nem kapok meg.

    Azonban piszokul tetszik a 12 és 13 készülék, formavilága és a megjelenítés, emellett nagyon szépen tisztán szól. Nálam így legfeljebb magán, vagy másod készülék lehetne belőle. :R

    Mert lakni, muszáj.

Új hozzászólás Aktív témák