Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SutiAdi

    tag

    Én is már egy éve androidozok. Feltettem egy rakás romot, tört alkalmazást, stb, És kb mostanra untam bele. Egyrészt a döcögős felhasználói felület. Hiába veszel akármilyen vasat, ugyanúgy megakad egy ZTE Blade is, meg egy Galaxy Tab is. Tapasztalat. A Google Play pedig tele van igénytelenebbnél igénytelenebb alkalmazással. Egy csomót kell kísérletezni, mire találsz egy olyat, ami funkcionálisan is kielégítő, el is indul a telefonon, és még ki is néz valahogy. Ezzel szemben a marketplace-en ellenőrzik a felkerülő appokat, a metro style pedig adott. Mivel iPhone-ra nincs pénzem, így a következő telefonom szerintem egy WP lesz, talán egy olcsó Lumia 610 személyében. Meglátjuk.

    Ez a találgatás pedig a fejlődés ill. piaci részesedésre szerintem felesleges. Elég csak visszaemlékezni, hogy indult az Android. 1.5, 1.6-os verzió körül a kutya nem vett még Androidos telefont, alig volt piaci részesedés egy vagy két évig. Aztán hirtelen 400%-os lett a növekedés, mert ez volt az egyetlen megfizethető okostelefon rendszer, ami valamit is ért az iOS mellett. Én nem hiszem, hogy le kéne írni a WP-t, elég okos húzás volt a microsofttól, hogy a windows 8-at is ugyanezzel a metro felülettel készíti, így azok az emberek is "hozzászoknak" majd a metro felülethez és a kezeléshez, akik esetleg idáig még nem váltottak okostelefonra. Nem beszélve a windows live fiókról ill. skydrive-ról. A windows 8-cal szinte eggyé válik a számítógép és a telefon a Live ID-n és a Skydrive-on keresztül. Márpedig a Windows-nak meglehetősen nagy tábora van. És nem elképzelhetetlen, hogy sokan át fognak csábulni a WP felé.

    Ejj de hosszúra sikerült....

Új hozzászólás Aktív témák