H​i​rd​e​tés

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Probert75

Probert75
(PH! addikt)

És mikor várható?

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ᴀ3(6)_____"Chuck Norris sosem tárcsáz rossz számot. Te vetted fel a rossz telefont."

(#2) borand

borand
(tag)

Azt írják külföldön, hogy A6 5,6' A6+ 6'... Ennek mi értelme az A8-ak figyelembe vételével?

(#3) Probert75 válasza borand (#2) üzenetére

Probert75
(PH! addikt)

+1

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ᴀ3(6)_____"Chuck Norris sosem tárcsáz rossz számot. Te vetted fel a rossz telefont."

(#4) DS39 válasza borand (#2) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

Olcsóbb verzió.

Bár tény hogy lehetne kisebb is, mivel az A3 vonal így semmilyen módon nem folytatódik.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr Keszi válasza borand (#2) üzenetére

Mr Keszi
(fanatikus tag)

Nem sok. Az árára leszek kíváncsi.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#6) borand válasza DS39 (#4) üzenetére

borand
(tag)

Samsungot ismerve kb ott fog nyitni., ahol most tart az A8. 125 környéke.

(#7) K0vasz

K0vasz
(kvázi-tag)

eh, pedig egy A3 házba rakott infinity display mennyire jó lett volna...

(#8) Roaming válasza K0vasz (#7) üzenetére

Roaming
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

+1

● Huawei MediaPad T1 7.0 topik -> https://goo.gl/PCioqp ●

(#9) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

mikor jön ki?

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 523 pozitív és 0 negatív..... Soha ne tarts vissza a szellentést,mert végig fut a gerinceden,be az agyadba,és innen jönnek a szar ötletek.▇▇▅▅▃▃▂

(#10) janeszgol válasza K0vasz (#7) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ott az XZ2 Compact. Szerintem az a telefon megéri az árát. Annak kéne ellenfele állítania a Samsungnak.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#11) Stauffenberg válasza K0vasz (#7) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

"eh" (hogy téged idézzelek)

Én nem értem ezt a nyávogást. Már a számozás alapján egyértelmű, hogy ez nem az A3 utódja (inkább az A5-öt váltja fel).

Minden létező Samsungos pletyka alatt megy a nyávogás, hogy nagyon remélitek ennek már A3 mérete lesz. Amikor pletykálnak majd egy A9+ Super Size XXL mobilt, akkor is ott fogtok reménykedni, hogy "na, remélem ennek már A3 mérete lesz", aztán mikor kiderül, hogy nem, akkor csalódottan kommentelgettek.

BTW én tökéletesen megértem azt, hogy valakinek az A3 mérete az ideális. Csak ehhez tartozzon már némi realitásérzék, tök fölösleges szét spamelni a csalódottságotokkal olyan mobilok topikjait, aminek ehhez semmi köze.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#12) borand válasza Stauffenberg (#11) üzenetére

borand
(tag)

Már ne haragudj, de nem véletlenül vitte tovább az A5 modell számát az A8. Jelenleg ennek az A6-nak sehogy látom az értelmét. Azonos méret, valamivel gyengébb hardver és éppúgy 100+os árcédula várható. Kétlem, hogy aki 100-120ért tud venni telefont, az ne az A8-at vegye ezzel szemben (125ért már 2 év gyári garival leeht venni).

(#13) K0vasz válasza Stauffenberg (#11) üzenetére

K0vasz
(kvázi-tag)

egyrészt pont, hogy azt diktálja a logika, hogy ha az A8 az új A5, akkor az A6 az új A3.
másrészt én nem olvastam semmi ilyen pletykát, egyszerűen számomra ez lenne a logikus, plusz ez ilyen wishful thinking a részemről.

de ennek így aztán végképp semmi értelme, hogy lesz egy erősebb meg egy gyengébb hardverrel szerelt A8 (mikor nyilván mindkettő bőven elég az élvezhető használathoz)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.