Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Integra #30 üzenetére

    Igazából már úgy is tudnak rólunk mindent, hogy kihez kössenek fb-on, ha más által kerülsz a rendszerükbe, mert az ő telefonkönyvében szerepelsz az adataiddal. Két személy lekért adataiból összehozzák az egészet.
    Elég egy általánosságban használt mail cím és bárki visszakereshető még halandó körben is, nem kell ide telefonszám se. Ebből adódóan, aki regelt, arról már tudnak így is, úgy is mindent (csak egy példa, hogy reg-kor is létező mail címet adsz meg). Google/Fb telefonszám érvényesítés? Telefon keresése, hogy hol lopták el (vagy hogy hol tartózkodtál netközelben a legtöbbször)? Ugyan már, ha az ügyfélszolgálatukon kérném, egyből bekopogtatnának lazán, pedig anyukám se tudja az albérletem címét (tényleg nem) :D

    Vagy tegyük fel minden a helyén és senki nem tud engem visszakeresni így se. A CV-m tuti elküldtem valaha is emailben, innentől kezdve nem hiszem, hogy ne csücsülne valahol nagyobb biztonságban, mint nálam a több másodpéldány...

    Én is vigyázok eléggé, de itt már nem az egyéni felelőtlenségünkről van szó, ha kikerül valami.

    Annak viszont örülnék, ha lenne végre egy normális, mindenre kiterjedő messenger, hang és videóhívással, mert most van 4 telepítve 1-1 ember miatt kb... BBM nagyon pozitív, a WA eddig is klassz volt, FBM a klasszik, ahol elérni sokakat és Viber, ami kérdéses. Hangouts se lenne amúgy rossz, én örültem volna, ha elterjed, mint stock google meszindzser.

    .

Új hozzászólás Aktív témák