Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz =Mentor= #2 üzenetére

    "Sokan mindenáron hisznek benne" - nem csoda, ha nem így lenne akkor tetemes veszteség elkönyvelése mellett még azt is elismerhetnék, hogy hülyék voltak. így valóban jobb alternatívának tűnhet egy veszett ügy melletti kardoskodás.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz bitblueduck #14 üzenetére

    Itt a lényeg. Ameddig az állam fiat currencyben kéri az adót, és reggel a kávédat is abban veszed, addig a cripto nem számít currencynek.
    Ami a POW-POS váltást illeti meg jót mulattam, de fején találtad a szöget. Ez csak addig érdemes a nagy tömegeknek amíg elhiszik, hogy "ingyen" a semmiből teremtenek coint, amit aztán majd pénzre tudnak cserélni... De ha még történetesen ez ígyis megy, akkor sincs ingyen, mert a VGA meg a villanyáram bizony nincs ingyen.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz mad823 #43 üzenetére

    Igen, leginkább olyan mint mondjuk az a kaparós sorsjegy amiből néhány nyer, a többi több ezer meg nem. 1-2-3 ember tök jól fog nyerni rajta, de a legtöbb csak simán elbukja a "sorsjegy" (belefektetett pénz) árát.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz janos1988 #66 üzenetére

    helyes, vegyél, ha elég pénzt tömködtök bele, akkor talán most sem fog összeomlani.
    Egyébként tuti nagyon rá vagy szorulva, ha csak úgy fél millát bele tudsz tolni.
    Közben azért magadban csinálj egy mérleget, hogy eddig mennyit költöttél rá, és mennyid lett belőle :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz Penge_4 #104 üzenetére

    Penge 4 #97 #98 #104 :
    Nagyon sokat írsz mindenféle dologról, és nem azt mondom, hogy baromság, de az egyetlen használható "érved" az, hogy talán az energia forradalom következhet be. De ez is csak feltételes mód, egyébként pedig ha mégis bekövetkezik, akkor is feltehetjük maginknak jogosan a kérdést, hogy megérte ezt az árat?

    Azonkívül te magad is azt csinálod amit oly sok bányász, hogy rögtön mutogatsz, hogy mennyi rossz dolog van a világban, élelmiszerpocsékolás, nem 100%-os kihasználtsággal felszálló repülők etc. De attól, hogy vannak más rossz dolgok is az életben, még nem szentesíti a cripto-t. Olyan mintha eltörnéd a karodat, utána azt mondanám, hogy akkor most eltöröm az ujjaidat is, mert már úgyis fáj a kezed, és akkor mindegy.

    Persze értem én, azért kardoskodsz mellette mert beletetted a sok pénzt, és most úgy vagy vele, hogy működnie kell, mert nem bukhatod el. Mert beálltál mögé. Ezért elnézed, elbagatelizálod vagy kimagyarázod minden káros hatását, csak legyen munka nélkül pénz, vagyis "ingyen ebéd". Pedig az nincs. A legnagyobb baj ezzel, hogy negatív értékteremtéssel akar pénzt teremteni, tehát mintha bemennék az étteremben, megenném a fogást amit rendeltem, és utána elvárnám, hogy a melléírt árat még az étterem fizesse ki nekem.

    Ezenkívül ez is csak arra jó, hogy szegény és gazdag között növelje a különbséget : Hiszen akinek van pénze 2-3-4-sok mai modern VGA-ra (itt darabonként 1-1 autó áráról beszélünk!) majd mindezt üzemeltetni is (megemelkedett villanyszámla, adott esetben a rig hűtése stb) az szerinmtem igazából nincs rászorulva ilyesmikre! Gondold el, akinek meg igazán jól jönne a pénz, annak egy VGA-ra sem telik!

    Ha legalább orvosi, meterológiai stb. kutatásokban használnák ezt az egészet akkor azt mondanám, hogy right, mert az emberiség előrehaladását szolgálja. De az, hogy kapzsi emberek terhelik vele a környezetet és a gazdaságot, csakhogy elméletben nagyobb vagyonuk legyen, na annak semmi értelme.

    Ez tulajdonképpen egy olyan MLM amin az is bukik aki nem száll be (környezetszennyezés és elborult VGA árak*). A rendszer felépítéséből adódóan nagyon-nagyon sokan hatalmasat fognak bukni és csak néhányan nyernek majd. Persze mindegyik szentül hiszi, hogy okosabb mint a többi és majd ő lesz az aki szakít... Innen tudom, hogy nagyon maximum is átlag esze lehet mindent egybevéve, hiszen az átlag emberekre jellemző, hogy az átlag 80%-ánál okosabbnak hiszi magát.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák