Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apeelme

    addikt

    válasz this is life #1424 üzenetére

    "A droid elvileg a tul alacsony csatornat nem szereti , pl 1,2,3 se a tul magasat a 11 fellettiek. Persze ha gyarto belenyul ebbe a reszbe akkor mas a helyzet. " - Van erről valami hivatalos információd? Vagy ezt honnan szedted? :F

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz this is life #1424 üzenetére

    Semmi gond,minél több a tapasztalat annál többet tudunk.meg a itt a fórumon :K
    Nálam a 2-es stabilabb erősebb,de most kipróbáltam a 7,8-as csatornát is.Át is ment ekg-ban,pedig elvileg tiszta volt.Érzésem szerint ez erősen környezetfüggő.

    Ui: A 13 felett nem csak egy csatorna van ami nem is nagyon érint minket,mert Japán szabvány?(lehet rosszul tudom,de mintha itt volt már róla szó).Engem pl a TP Linkes fórumba okítottak,hogy hagyjam US régión a routeremet,mert ott stabilabb erősebb a jel(ez csak 1-11-es csatornáig terjed).

    Nerd : Látom a lényeget viszont volt szerencsém(inkább szerencsétlenségem) több ilyen tabot kipróbálni,mert ez a 3. ilyen gép nálam.Amit a telód megfog,gondolok itt a -90-es jelekre azt egyik gépem sem tudta.Ez a tab eldobálja a tartósan -85 ös jeleket és az az alattiakat meg sem fogja(bár nálad még ennél is rosszabb a helyzet a képek szerint).
    Ahol a telóm vígan fogja a jelet (Lumia 520) azt ez a tab meg sem fogja és nem is találja,bár semmilyen más típusú tabom sem viselkedett másképpen.
    Most nézegettem a wifi analyzert és a Belkin típusú(többet sajnos nem tudok róluk) routerek szépen tartják magukat -82dbm-en viszont alattuk a TP és egyéb motyók -85-nél eldobálják magukat ez alatt a szint alatt meg alig alig kap el jelet.
    Remélem sikerül gariztatnod,mert most már kíváncsi vagyok a sztori végére.
    Esetleg tudsz egy router típust mondani,mert próbálom összegezni mely típusok azok amik beválnak és amelyeknél gond volt(bár ez is lehet a jóslás szintjén van,de fúr a kíváncsiság). :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák