Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Joshi #28 üzenetére

    Mekkora marketing volt mögötte?
    Hányszor láttad a TV-ben, hogy Te egyébként megnézhetnéd 360 fokos VR-ban is ezt az angol várat vagy középkori spanyol falvakban sétálgathatnál Peratallada például. Vagy akármilyen VR reklámot? Egy Trivago többet hirdet.
    Véletlenül leszedtem egyben vagy 30 sztrippert egy toriban. Na, bumm. Más kérdés, hogy nem vagyok az a típus aki elmegy egy didibárba, de azért már az összes csajt láttam. Csak megnéztem. :) Ha ezeket az öltáncokat egyesével kifizettem volna az már többszörösébe kerül, mint a VR szemüveg ára és akkor tényleg jöttök azzal, hogy drága?

    Nem gömbölyű valahogy az a történet, hogy ezt senki meg sem próbálta eladni.
    Persze beállíthatsz hülyének, de miket hordtok itt össze kérdezek vissza: Hogy anyagi okok miatt csak 6-12 éveseknek készült lövöldékre éri meg a VR-t használni a szórakoztatóiparban? Komolyan? És ez hihetőbb szerinted? Szerinted nincs benne több?

    szerk:
    kicsit az über jut eszembe, mert ugye taxisnak lenni kell, az a világ legfontosabb állása, szóval über az ne legyen és addig lobbiztak... Ha így közelítem, akkor erősebben lobbiznak azok, akiknek nem kell a VR, szóval kérdéses a jövője, de hogy kifulladt az szerintem hülyeség. Ez két 4k kijelzővel qrvajó lesz még akkor is ha megmarad ezen a szinten, hogy a fejedre kell húzni ezt a bumszli vackot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák