Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81357824

    törölt tag

    Sziasztok!

    Pár hónapja rábeszéltek a vodánál egy ilyen masinára. Nem volt szükségem rá, de mivel amúgy is meg akartam hosszabbítani a netes előfizumat, hát elhoztam. Nagyjából az ingyen kategória. Persze semmi sincs ingyen, de az "amit adnak fogadd el" alapon elhoztam.

    Három dologban szeretném kiegészíteni a fenti tesztet.

    1; A gápen van egy Peel Smart Remote nevű gyári alkalmazás, ami bizony használja az infra portot.

    2; Hosszabb netezés közben a gép jobb alsó sarka érezhetően melegszik, de eddig nem tudtam úgy meghajtani hogy forró legyen, vagy visszább vegyen a gép az amúgysem izmos teljesítményéből.

    3; A kék propelleres szolgáltató is forgalmazza a masinát, itt már saját néven és billentyűzettel állítják csatasorba.

    Összegzés képpen. Azt hiszem a billentyűzet hiánya komoly baki a vodától. Kényelmesebbé tenné a használatot, már csak azért is, mert tölti a tabletet és egérpad is van rajta. Árban nem tudok érdemlegesen nyilatkozni, mert én kvázi 1 ftért hoztam el. Ennyiért nyilván megérte. Használgatom is. Egy jó - és persze fizetős - zenejátszót tettem rá, vagy egy jó fülesem is, így én néha zene hallgatásra is használom. Végül is kellemes. Nem váltja meg a világot, a sony z ultrámnak nyomába sem ér, de tömörítésmentes állományokkal kellemes meglepetést okozott. Megfelelő lejátszóval a full hd meg sem kottyan, mást nem próbáltam. Mindig tv kb 5 órán át streamelhető. Ott a full hd-s adások is mennek símán. USBje OTG támogatott. Egér és pendrive ment vele.
    Ha tudnék hozzá egy billentyűzetet szerezni, én azt mondanám, hogy 1ft-ért már aluról súrolná a majdnem tetszett kategóriát. :D :)

Új hozzászólás Aktív témák