Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Noorbert
csendes tag
Üdv!
Aki nem csak filmezésre használja, hanem esetleg játszik is rajta, némi infót tudna mondani, hogy a komolyabb játékokkal mennyire boldogul? Köszönöm.

-
Halkow.
senior tag
A cikk elején 35-40k körül tippeltem, a végén pedig

-
pengwin
addikt
Ennél olcsóbban Lehet független 3g-s win8.1-es tabletet is kapni, ami azért terepen való munkára sokkal alkalmasabb, szerintem.
Bár ez Úgyis szolgáltatós móka, egy akció keretében akár jó ajánlat is lehet előfizetés mellé. -
#29263560
törölt tag
Előfizuval tényleg nem lenne rossz, filmezni ez is megfelelő

-
rolee777
tag
-
Gery85
tag
Rusi a belso tarhely tuti,hogy 16gb? Mert a vodafone oldala csak 8gbot ir es az alcatel pop10re ia 8at irnak? Vagy olyan ez mint a tescos opendott,hogy a tesztre 16gbos jut a vevoknek meg csak 8?
-
ctvagyok
őstag
Max akkor éri meg, ha ingyen hozod el. Ennyiért már FHD táblákat is kaphatsz. Jó azok lehet nem LTE-sek, de majd osztasz netet mobilról. tudom, hogy egyeseknek csak modemes táblák játszanak. De nálam biztos nem. Elvagyok wifi only-val is.
-
Gery85
tag
Hoppá, véletlen hülyeséget írtam. Igen a HD felbontásra gonoltam. Köszi!

(Amúgy ez a telefonokra is értendő lenne. Bár az ember nagyobb képméretnél hajlamosabb több mindent elindítani. Több böngészőfül, több program, mivel a lehetőségeik is nagyobbak. Ja és már 2012-ben is necces volt az 1 giga ram HD felbontásnál.)Gery85: Hm ez érdekes. Vodafone Tab Prime (10″), erről van zsó. Most nekem feldobja azt, hogy 6k cakk-pakk. Ha leteszek 20 ezret, akkot 5k 24 hónapra. De az előbb nem ezt írta és bizony jó tabletet néztem.

Jol van,akkor nem csak en nem talaltam pedig epp elgondolkodtam h elhozom,mert most is 3990et fizetek 3 gbert csak husegnyilatkozat nelkul es ugy voltam vele h miert ne lenne jo nekem egy ilyen

-
Micsurin
nagyúr
Ki hallgat ráidot ? ekkora vackon ?
"esetleg még fm rádióval" Nexus 9 8,9 colos , bőven jó GPS-nek.GPS nem csak navinak kellhet.
-
janeszgol
félisten
Hoppá, véletlen hülyeséget írtam. Igen a HD felbontásra gonoltam. Köszi!

(Amúgy ez a telefonokra is értendő lenne. Bár az ember nagyobb képméretnél hajlamosabb több mindent elindítani. Több böngészőfül, több program, mivel a lehetőségeik is nagyobbak. Ja és már 2012-ben is necces volt az 1 giga ram HD felbontásnál.)Gery85: Hm ez érdekes. Vodafone Tab Prime (10″), erről van zsó. Most nekem feldobja azt, hogy 6k cakk-pakk. Ha leteszek 20 ezret, akkot 5k 24 hónapra. De az előbb nem ezt írta és bizony jó tabletet néztem.

-
DooMbo
tag
Havi 4000-ért (96k két vére) elhozható és ebben benne van a havidíj is. (3ggás net, max 75 megabit per sec.) Így nézve annyira nem rossz vétel. Ebből maga a tab 24k (havi 1k).
Én azt mondom, a fenti konstrukcióval jó vétel. Amúgy tetszik a tab, de az 1 giga ram 6 col felett legyen már a múltté. 2 gigával ajánlott vétel lenne.
Mi köze van a ramnak ahhoz hogy hány colos a kijelző? Semmi, esetleg a felbontás számít de az itt pont megfelelő, ha fullHD lenne akkor azt mondanám hogy igazad van, de így nem.
-
Gery85
tag
Havi 4000-ért (96k két vére) elhozható és ebben benne van a havidíj is. (3ggás net, max 75 megabit per sec.) Így nézve annyira nem rossz vétel. Ebből maga a tab 24k (havi 1k).
Én azt mondom, a fenti konstrukcióval jó vétel. Amúgy tetszik a tab, de az 1 giga ram 6 col felett legyen már a múltté. 2 gigával ajánlott vétel lenne.
En nem talalom ezt a lehetoseget , nalam 3 gigas csomagra 5990et ad ki, mar ha a voda oldalat nezted.
-
janeszgol
félisten
Havi 4000-ért (96k két vére) elhozható és ebben benne van a havidíj is. (3ggás net, max 75 megabit per sec.) Így nézve annyira nem rossz vétel. Ebből maga a tab 24k (havi 1k).
Én azt mondom, a fenti konstrukcióval jó vétel. Amúgy tetszik a tab, de az 1 giga ram 6 col felett legyen már a múltté. 2 gigával ajánlott vétel lenne.
-
f(x)=exp(x)
őstag
Ez így rettentő drága!

-
Fred23
nagyúr
Inkább egy jobbat Kínából... -féláron.
-
mizoli
addikt
Gyenge kijelző felbontás, kevés memória, rendesen túlárazva.
Ez nem a nyerő hármas. -
DooMbo
tag
85ezer olcsó tablet... hát nem tudom. Nekem kevesebb mint fele ennyit kellet kiadnom egy Prestigio Wize 5002 tabletért aminek hasonló paraméterei vannak igaz nincs 4G és kicsit nagyobb is, de cserébe jóval nagyobb akkut kaptam. Én nem adnék ennyit érte az tuti, amúgy nem lenne rossz masina.
-
joelke HU
őstag
Telenornál érdemes megvenni mert ott nem tiltották le a telefonálási funkciót.
61990 Br :
https://www.telenor.hu/tablet/alcatel/one-touch.pop10/szurke?tarifa=163#!account=3Ha jól vettem ki, akkor a vodánál listaáron, azaz előfizu nélkül 85, na a Telenornál meg ez a 62 rabláncos móka, praktikumban meg 94...
-
supervisor
csendes tag
Telenornál érdemes megvenni mert ott nem tiltották le a telefonálási funkciót.
61990 Br :
https://www.telenor.hu/tablet/alcatel/one-touch.pop10/szurke?tarifa=163#!account=3 -
#81357824
törölt tag
Sziasztok!
Pár hónapja rábeszéltek a vodánál egy ilyen masinára. Nem volt szükségem rá, de mivel amúgy is meg akartam hosszabbítani a netes előfizumat, hát elhoztam. Nagyjából az ingyen kategória. Persze semmi sincs ingyen, de az "amit adnak fogadd el" alapon elhoztam.
Három dologban szeretném kiegészíteni a fenti tesztet.
1; A gápen van egy Peel Smart Remote nevű gyári alkalmazás, ami bizony használja az infra portot.
2; Hosszabb netezés közben a gép jobb alsó sarka érezhetően melegszik, de eddig nem tudtam úgy meghajtani hogy forró legyen, vagy visszább vegyen a gép az amúgysem izmos teljesítményéből.
3; A kék propelleres szolgáltató is forgalmazza a masinát, itt már saját néven és billentyűzettel állítják csatasorba.
Összegzés képpen. Azt hiszem a billentyűzet hiánya komoly baki a vodától. Kényelmesebbé tenné a használatot, már csak azért is, mert tölti a tabletet és egérpad is van rajta. Árban nem tudok érdemlegesen nyilatkozni, mert én kvázi 1 ftért hoztam el. Ennyiért nyilván megérte. Használgatom is. Egy jó - és persze fizetős - zenejátszót tettem rá, vagy egy jó fülesem is, így én néha zene hallgatásra is használom. Végül is kellemes. Nem váltja meg a világot, a sony z ultrámnak nyomába sem ér, de tömörítésmentes állományokkal kellemes meglepetést okozott. Megfelelő lejátszóval a full hd meg sem kottyan, mást nem próbáltam. Mindig tv kb 5 órán át streamelhető. Ott a full hd-s adások is mennek símán. USBje OTG támogatott. Egér és pendrive ment vele.
Ha tudnék hozzá egy billentyűzetet szerezni, én azt mondanám, hogy 1ft-ért már aluról súrolná a majdnem tetszett kategóriát.

-
Magnat
veterán
Sztem is túlzás az ára ... a gps repülhetne belőle (ki navigál ekkora eszközzel?), helyette 2 giga rammal (esetleg még fm rádióval) és némileg olcsóbban még jó ajánlat is lehetne.
-
Dominó85
addikt
Nem rossz, de valahogy nem az a bombaáras készülék, mint a 36k-s mobiljuk...
85-ért akciósan Asus T100-at lehet magyar klavival kifogni. Ez a 85k egy vicc ár ezért a szutyok hardverért és csupán 1GB ramért... Eléggé mellé lőtt a Vodafone ezzel a tabbal...
-
bollokcs80
Korrektor
Nem rossz, de valahogy nem az a bombaáras készülék, mint a 36k-s mobiljuk...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Formula-1
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- AliExpress tapasztalatok
- Elektromos autók - motorok
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- TCL LCD és LED TV-k
- Medence topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- További aktív témák...
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
- újszerű Apple Pencil Pro
- Új! Magyar karakteres iPad Magic Keyboard Folio Fehér - 1 év garancia
- Apple iPad 6 Mini 64GB, Wi-Fi + Cellular, 98% akkumulátor, 12 hónap garancia!
- újszerű iPad Pro 13" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- AKCIÓ! VALVE Steam Deck LCD 256GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA Ryzen 7 8840HS 16GB DDR5 1TB SSD OLED Garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Asus RoG CROSSHAIR X870E APEX Alaplap!
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i7-1355U 16GB 512GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




"esetleg még fm rádióval" Nexus 9 8,9 colos , bőven jó GPS-nek.



