Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) martin1369

martin1369
(tag)

Sajna elvette a teszt tőle a kedvem pedig nagyon ígéretesnek tűnt a tegnapi hír alapján :(((

(#2) zozzo72

zozzo72
(tag)

Inkább a tavalyi Samu..

(#3) ollie válasza martin1369 (#1) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Pedig csak a kamera rosszabb a vártnál.

*** OnePlus 5 6/64 slate grey eladó! ***

(#4) martin1369 válasza ollie (#3) üzenetére

martin1369
(tag)

Azért a rendszerbeli laggok se túl meggyőzőek.1,5 év Emui használat után kicsit fura lenne.

(#5) Bogyi007

Bogyi007
(PH! addikt)

A tesztben van pár telefon írva hogy kikkel versenyez. Nos az aktuális Vodafone árlista szerint a Huawei P9 lite 2017 (4G, NFC) pontosan ugyanennyiért szerezhető be.
Ezek után eléggé egyértelmű a választás szerintem...

A legtitkosabb titkosügynök! - Konfigurációm: http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=77193&sub=usercomp&comp=78757 - Xbox GT: Hun Bogyi007

(#6) jUUh

jUUh
(senior tag)

Ezt a kiálló kamerát el lehetne felejteni szerintem... :DDD

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#7) mizoli

mizoli
(őstag)

A túl éles perem nem szőrszálhasogatás. Akár használhatatlanná is tud tenni egy telefont.

(#8) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Köszi a tesztet, nem lett rossz, bár ezért az összegért inkább RN4-et választanám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4

(#9) balazs1022

balazs1022
(senior tag)

Sztem abszolult nem rossz az a kamera. Latszik h a hardver megvan hozza csak az alatta levo szoftver benazik kicsit.

Egyébként igen, a redmi 4x sokkal jobb választás.

(#10) sixpak válasza Bogyi007 (#5) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Igen, ugyanannyi a P9 lite, de. voltam benn, akartam venni egy V8-at, de nem volt...utána olvastam a tesztet, jobb ez így...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11) robbi5

robbi5
(újonc)

Eszméletlen, hogy nem "ajánlott" ez a mobil. Külföldi fórumok ódákat zengenek, hogy az egyik legjobb ár érték arányú telefon, de persze a mobilarenán lehúzzák. Alternatívának a J5-t (720p 2gb ram, sokkal régebbi 410-s snapdragon )megemlíteni eszméletlen amatőrség, MOTO G5 már annál inkább alternatíva igaz elvileg kevesebb 2gb, a 4x meg 720p.

Kár, hogy nem 5-5,2 ", csak ezért töprengek, hogy megvegyem-e, (flottás kedvező elfizetés mellé 44.990 Ft-ért).

(#12) atosan válasza robbi5 (#11) üzenetére

atosan
(PH! addikt)

Szerintem úgy nem lehet ajánlott, hogy pl egy frissítés pörög minden nap, meg a többi apróság, amit a tesztben írtak.
Volt Voda Smart prime telefonom, ami ajánlott plecsnit kapott. Volt hogy kilépett a böngészőből, újraindult. Annak is voltak hibái. Most egy olyan telóm van, ami nem kapott semmilyen plecsnit. Kivettem a dobozból, bekapcsoltam és semmit nem kellett variálnom, több száz órákat megy újraindítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Galaxy J7 (2016), LG G3

(#13) robbi5 válasza atosan (#12) üzenetére

robbi5
(újonc)

Jó hát érdekes, hogy itt mindig valami hibával landolnak a telefonok. Vodafone smart Prime-m volt nekem is 2 évig volt meg (8 ezerért hoztam el), akkor az volt a legjobb ár érték arányú teló abban a szegmensben véleményem szerint. 2 év alatt nekem is párszor újraindult, max 5x, húha :))).

Kameráról csak ennyit :

3 teszt, mind a 3-ban jó kameráról írnak, főleg ennyiért. El lehet dönteni 3 külföldi oldal vs mobilarena.
Csak még mielőtt valakit félrevezetnének.

http://www.trustedreviews.com/reviews/vodafone-smart-v8
http://gadgetynews.com/vodafone-smart-v8-phone-review/
https://www.techaddicts.uk/review/vodafone-smart-v8-review/

Ettől a telefontól függetlenül, itt még az akkumulátor üzemidejét szokták nagyon félrepontozni.

(#14) PHenis

PHenis
(senior tag)

Ezeken az alcímeken néha kihalok... :D

(#15) ollie válasza robbi5 (#13) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A belinkelt oldalakat elnézve, akár a Blikket is betehetnéd, mint megbízható telefon tesztelő oldal...

(#16) zozzo72 válasza robbi5 (#11) üzenetére

zozzo72
(tag)

Ennek ellenére én a j5 2016-ot vásarolnám..
🤗
Nem vagyok Samu fan..

(#17) D013

D013
(tag)

Volt tavaly ez [link], ezt meg sem próbálják überelni? Ez még tetszik is.

(#18) atosan válasza robbi5 (#13) üzenetére

atosan
(PH! addikt)

Nem értem miért vagy ennyire kiakadva a tetszik plecsnin, attól még lehet jó választás. Én sem szóltam le a telót. A Prime-al meg voltam elégedve, nem azt írtam hogy nem. Nyugi van 😊

Galaxy J7 (2016), LG G3

(#19) Csapoati válasza robbi5 (#11) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

A Redmi Note 4(X) fényében ez a telefon egész egyszerűen drága. A tetszett plecsni szerintem pont passzol hozzá.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#20) mjani1172 válasza robbi5 (#13) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Miért gondolod hogy a MA valakit félre akarna vezetni?

Ez ennyit tud, ezt mutatja meg a teszt.

(#21) Bogyi007

Bogyi007
(PH! addikt)

Szolgáltatói telefon amit csak a pirosaknál lehet megvenni ennek tükrében kár hasonlítgatni olyan telefonokhoz amiket ott nem lehet kapni...

A legtitkosabb titkosügynök! - Konfigurációm: http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=77193&sub=usercomp&comp=78757 - Xbox GT: Hun Bogyi007

(#22) ollie válasza D013 (#17) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az a telefon kicsit magasabb kategória, és jóval drágább is volt.

[ Szerkesztve ]

(#23) szupermacs válasza D013 (#17) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na ezt megfogdosnám szívesen. Kimaradt ez a telefon, nem olvastam a tesztet. Most pótolom.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#24) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Szerintem sem rossz a kamera. Az árához képest közepes/jó (legyen 3.5 az 5-ből). Szerintem a helyén van ez a telefon. Az én előfizumhoz 35k. Ennyit nagyon megér. Ezerszer ez, mint az LG K10 2017 (gyenge fényerő, gyengébb kamera).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#25) TTTotya válasza janeszgol (#24) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Igen, annyiért már nem rossz, de 65-ért már a kamera sem olyan jó :DD

(#26) gkatona válasza D013 (#17) üzenetére

gkatona
(újonc)

Ezt nem is lehet. A Smart V8-cal biztos nem. Nem is egy kategória

(#27) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Ha már okostelefon, akkor első számú dolog a kamera különben mi értelme az egésznek. Én nem adnék rá plecsnit sem.

[ Szerkesztve ]

(#28) wesder válasza szupermacs (#23) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pedig elvileg nem lett rossz.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#29) Szabcsizz válasza Csapoati (#19) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Nem kapható szolgáltatónál, innentől nem is vehető számításba a márka.

Huawei P8 & Huawei Talkband B2

(#30) Csapoati válasza Szabcsizz (#29) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ez így nem teljesen igaz. Sokan nem vesznek telefont szolgáltatótól, nekem is 2012-ben volt az utolsó ilyen.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#31) Szabcsizz válasza Csapoati (#30) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Én nem látom értelmét összehasonlítani. Rengetegen vesznek részletre telefont, és sokan ennyit sem akarnak/tudnak kiadni egy összegben. Ez tapasztalat. Anno a T-nél jött be a nő, hogy ő xy készüléket vinné el, részletre. Kemény 40K volt. :)

Huawei P8 & Huawei Talkband B2

(#32) janeszgol válasza Szabcsizz (#31) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Sok ilyen lehet. Csaladja van, dolgozo, atall havi gondolkodasba. Illetve ha lehet havi 2 ezerert elvinni, minek fizesse egybe? A havit ugy is fizeti, akkor kenyelmes a keszuleket is igy.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#33) gusthy

gusthy
(PH! addikt)

Ahogy olvastam a cikket, nekem is egy tetszett plecsni jött ki érzésre. Nincs ezzel semmi baj. Abszolút vállalható telefon, de nincs best buy érzése az embernek. És lássuk be, a kamera tényleg elég gagyi.
Mondjuk azt nem tudom, hogy a hétköznapi életben a 435-ös hogy boldogul a full HD-val, a Redmi 4-ben ugye csak 720, és ott bőven elég az ereje, de kisebb is a kijelző.

(#34) sixpak

sixpak
(PH! kedvence)

Itt azt írják, hogy nem rossz a kamera...ma kell telefont választanom a kisebbik lányomnak szülinapjára, rengeteg review-t megnéztem.
Vagy ez vagy a Huawei P9 lite.
Árban ugyanaz, nagy bajban vagyok. A hüvelynek sem magasztalták túlságosan a kameráját.
Ráadásul a V8 32gb, szemben a 16-al. Felbontás ugyanaz, akksi ugyanaz, fogalmam sincs melyiket vegyem.
Gondolom senkinek nincs személyes tapasztalata mindkét készülékkel.

Szerk.: 6-ig van ma Vodafon, még van pár órám gondolkodni....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35) negatiw

negatiw
(kvázi-tag)

Nekem ilyen van. Samu Note 3 után
. Nem olyan rossz,laggokat nem nagyon tapasztalok. A gyorsasága csak picit marad el az N3 tól. Sima mezei felhasználó vagyok,semmi játék inkább net. A nagyobb memo, ill a fém ház döntött a javára ,a P9 el szemben.
A kamera jól állígatható de ettől nem olyan szépek a színei.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.