Hir​d​etés​

2017. november 25., szombat

Gyorskeresés

(#1) martin1369

martin1369
(tag)

Sajna elvette a teszt tőle a kedvem pedig nagyon ígéretesnek tűnt a tegnapi hír alapján :(((

(#2) zozzo72

zozzo72
(tag)

Inkább a tavalyi Samu..

(#3) ollie válasza martin1369 (#1) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Pedig csak a kamera rosszabb a vártnál.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#4) martin1369 válasza ollie (#3) üzenetére

martin1369
(tag)

Azért a rendszerbeli laggok se túl meggyőzőek.1,5 év Emui használat után kicsit fura lenne.

(#5) Bogyi007

Bogyi007
(PH! addikt)

A tesztben van pár telefon írva hogy kikkel versenyez. Nos az aktuális Vodafone árlista szerint a Huawei P9 lite 2017 (4G, NFC) pontosan ugyanennyiért szerezhető be.
Ezek után eléggé egyértelmű a választás szerintem...

A legtitkosabb titkosügynök! - Konfigurációm: http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=77193&sub=usercomp&comp=78757 - Xbox GT: Hun Bogyi007 A Black Friday Akciós lista: https://majornelson.com/2017/11/16/xbox-live-gold-members-can-now-get-a-jump-start-on-black-friday-savings/

(#6) jUUh

jUUh
(senior tag)

Ezt a kiálló kamerát el lehetne felejteni szerintem... :DDD

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#7) mizoli

mizoli
(őstag)

A túl éles perem nem szőrszálhasogatás. Akár használhatatlanná is tud tenni egy telefont.

(#8) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Köszi a tesztet, nem lett rossz, bár ezért az összegért inkább RN4-et választanám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 B20 & Xiaomi Redmi 4X B20& Xiaomi MI A1 B20

(#9) balazs1022

balazs1022
(őstag)

Sztem abszolult nem rossz az a kamera. Latszik h a hardver megvan hozza csak az alatta levo szoftver benazik kicsit.

Egyébként igen, a redmi 4x sokkal jobb választás.

(#10) sixpak válasza Bogyi007 (#5) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Igen, ugyanannyi a P9 lite, de. voltam benn, akartam venni egy V8-at, de nem volt...utána olvastam a tesztet, jobb ez így...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11) robbi5

robbi5
(újonc)

Eszméletlen, hogy nem "ajánlott" ez a mobil. Külföldi fórumok ódákat zengenek, hogy az egyik legjobb ár érték arányú telefon, de persze a mobilarenán lehúzzák. Alternatívának a J5-t (720p 2gb ram, sokkal régebbi 410-s snapdragon )megemlíteni eszméletlen amatőrség, MOTO G5 már annál inkább alternatíva igaz elvileg kevesebb 2gb, a 4x meg 720p.

Kár, hogy nem 5-5,2 ", csak ezért töprengek, hogy megvegyem-e, (flottás kedvező elfizetés mellé 44.990 Ft-ért).

(#12) atosan válasza robbi5 (#11) üzenetére

atosan
(PH! addikt)

Szerintem úgy nem lehet ajánlott, hogy pl egy frissítés pörög minden nap, meg a többi apróság, amit a tesztben írtak.
Volt Voda Smart prime telefonom, ami ajánlott plecsnit kapott. Volt hogy kilépett a böngészőből, újraindult. Annak is voltak hibái. Most egy olyan telóm van, ami nem kapott semmilyen plecsnit. Kivettem a dobozból, bekapcsoltam és semmit nem kellett variálnom, több száz órákat megy újraindítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A5 2017, LG G3

(#13) robbi5 válasza atosan (#12) üzenetére

robbi5
(újonc)

Jó hát érdekes, hogy itt mindig valami hibával landolnak a telefonok. Vodafone smart Prime-m volt nekem is 2 évig volt meg (8 ezerért hoztam el), akkor az volt a legjobb ár érték arányú teló abban a szegmensben véleményem szerint. 2 év alatt nekem is párszor újraindult, max 5x, húha :))).

Kameráról csak ennyit :

3 teszt, mind a 3-ban jó kameráról írnak, főleg ennyiért. El lehet dönteni 3 külföldi oldal vs mobilarena.
Csak még mielőtt valakit félrevezetnének.

http://www.trustedreviews.com/reviews/vodafone-smart-v8
http://gadgetynews.com/vodafone-smart-v8-phone-review/
https://www.techaddicts.uk/review/vodafone-smart-v8-review/

Ettől a telefontól függetlenül, itt még az akkumulátor üzemidejét szokták nagyon félrepontozni.

(#14) PHenis

PHenis
(senior tag)

Ezeken az alcímeken néha kihalok... :D

(#15) ollie válasza robbi5 (#13) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A belinkelt oldalakat elnézve, akár a Blikket is betehetnéd, mint megbízható telefon tesztelő oldal...

(#16) zozzo72 válasza robbi5 (#11) üzenetére

zozzo72
(tag)

Ennek ellenére én a j5 2016-ot vásarolnám..
🤗
Nem vagyok Samu fan..

(#17) D013

D013
(tag)

Volt tavaly ez [link], ezt meg sem próbálják überelni? Ez még tetszik is.

(#18) atosan válasza robbi5 (#13) üzenetére

atosan
(PH! addikt)

Nem értem miért vagy ennyire kiakadva a tetszik plecsnin, attól még lehet jó választás. Én sem szóltam le a telót. A Prime-al meg voltam elégedve, nem azt írtam hogy nem. Nyugi van 😊

Samsung Galaxy A5 2017, LG G3

(#19) Csapoati válasza robbi5 (#11) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

A Redmi Note 4(X) fényében ez a telefon egész egyszerűen drága. A tetszett plecsni szerintem pont passzol hozzá.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#20) mjani1172 válasza robbi5 (#13) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Miért gondolod hogy a MA valakit félre akarna vezetni?

Ez ennyit tud, ezt mutatja meg a teszt.

(#21) Bogyi007

Bogyi007
(PH! addikt)

Szolgáltatói telefon amit csak a pirosaknál lehet megvenni ennek tükrében kár hasonlítgatni olyan telefonokhoz amiket ott nem lehet kapni...

A legtitkosabb titkosügynök! - Konfigurációm: http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=77193&sub=usercomp&comp=78757 - Xbox GT: Hun Bogyi007 A Black Friday Akciós lista: https://majornelson.com/2017/11/16/xbox-live-gold-members-can-now-get-a-jump-start-on-black-friday-savings/

(#22) ollie válasza D013 (#17) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az a telefon kicsit magasabb kategória, és jóval drágább is volt.

[ Szerkesztve ]

(#23) szupermacs válasza D013 (#17) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na ezt megfogdosnám szívesen. Kimaradt ez a telefon, nem olvastam a tesztet. Most pótolom.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#24) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Szerintem sem rossz a kamera. Az árához képest közepes/jó (legyen 3.5 az 5-ből). Szerintem a helyén van ez a telefon. Az én előfizumhoz 35k. Ennyit nagyon megér. Ezerszer ez, mint az LG K10 2017 (gyenge fényerő, gyengébb kamera).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#25) TTTotya válasza janeszgol (#24) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Igen, annyiért már nem rossz, de 65-ért már a kamera sem olyan jó :DD

(#26) gkatona válasza D013 (#17) üzenetére

gkatona
(újonc)

Ezt nem is lehet. A Smart V8-cal biztos nem. Nem is egy kategória

(#27) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Ha már okostelefon, akkor első számú dolog a kamera különben mi értelme az egésznek. Én nem adnék rá plecsnit sem.

[ Szerkesztve ]

(#28) wesder válasza szupermacs (#23) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pedig elvileg nem lett rossz.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#29) Szabcsizz válasza Csapoati (#19) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Nem kapható szolgáltatónál, innentől nem is vehető számításba a márka.

Motorola Moto Z

(#30) Csapoati válasza Szabcsizz (#29) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ez így nem teljesen igaz. Sokan nem vesznek telefont szolgáltatótól, nekem is 2012-ben volt az utolsó ilyen.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#31) Szabcsizz válasza Csapoati (#30) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Én nem látom értelmét összehasonlítani. Rengetegen vesznek részletre telefont, és sokan ennyit sem akarnak/tudnak kiadni egy összegben. Ez tapasztalat. Anno a T-nél jött be a nő, hogy ő xy készüléket vinné el, részletre. Kemény 40K volt. :)

Motorola Moto Z

(#32) janeszgol válasza Szabcsizz (#31) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Sok ilyen lehet. Csaladja van, dolgozo, atall havi gondolkodasba. Illetve ha lehet havi 2 ezerert elvinni, minek fizesse egybe? A havit ugy is fizeti, akkor kenyelmes a keszuleket is igy.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#33) gusthy

gusthy
(PH! addikt)

Ahogy olvastam a cikket, nekem is egy tetszett plecsni jött ki érzésre. Nincs ezzel semmi baj. Abszolút vállalható telefon, de nincs best buy érzése az embernek. És lássuk be, a kamera tényleg elég gagyi.
Mondjuk azt nem tudom, hogy a hétköznapi életben a 435-ös hogy boldogul a full HD-val, a Redmi 4-ben ugye csak 720, és ott bőven elég az ereje, de kisebb is a kijelző.

(#34) sixpak

sixpak
(PH! kedvence)

Itt azt írják, hogy nem rossz a kamera...ma kell telefont választanom a kisebbik lányomnak szülinapjára, rengeteg review-t megnéztem.
Vagy ez vagy a Huawei P9 lite.
Árban ugyanaz, nagy bajban vagyok. A hüvelynek sem magasztalták túlságosan a kameráját.
Ráadásul a V8 32gb, szemben a 16-al. Felbontás ugyanaz, akksi ugyanaz, fogalmam sincs melyiket vegyem.
Gondolom senkinek nincs személyes tapasztalata mindkét készülékkel.

Szerk.: 6-ig van ma Vodafon, még van pár órám gondolkodni....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35) negatiw

negatiw
(kvázi-tag)

Nekem ilyen van. Samu Note 3 után
. Nem olyan rossz,laggokat nem nagyon tapasztalok. A gyorsasága csak picit marad el az N3 tól. Sima mezei felhasználó vagyok,semmi játék inkább net. A nagyobb memo, ill a fém ház döntött a javára ,a P9 el szemben.
A kamera jól állígatható de ettől nem olyan szépek a színei.

(#36) atike

atike
(PH! nagyúr)

A párom egy hete nyúzza és bevallom, hogy pozitív csalódás a készülék. Gyors, friss Android, és a kamera is meglepően jó. Kézbe fogva minőségi, szóval teljesen vállalható.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#37) Csapo83

Csapo83
(fanatikus tag)

Kb egy hétig volt nálam egy V8 egyszerűen imádtm szóval a családot meg is leptem pár darabal. Mivel a céges telóm lassan csereérett magamnak is gondolkodok egyen mert a hétköznapokra, munkára tökéletes, nem ad jelentősen többet mint az S8+ om. Minap tárgyalni voltam és pont a V8 volt nálam, az üzletfelem egyből le is csapott rá és mint egy gyerek karácsonykor az ajándékra vetette rá magát. Elsőre mint sokan mások ő is HTC nek nézte hátulról aztán csodálkozott hogy mi is ez de ezt nem rosz értelemben. Lehet teszteket olvasgatni de be kell menni egy üzletbe megnézni és megtapogatni, kipróbálbi. Nem egy erőmű de használhatö és szép telefon. Most a döntésem a hamarosan érkező Platinum 7 kezében van. Ha beválik akkor komolyan gondolkodok az S8+ leváltásán is. Tech fan vagyok de be kell látnunk hogy már a középkategóriás hardverek is bőven azon a szinten vannak hogy kielégítsék az igényeket ( tudom kamera meg játékok... De el kell fogadni a tényt hogy nem mindenki önjelölt fotóriporter vagy játékőrült )

S7 Edge

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.