Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) Fulár

Fulár
(fanatikus tag)

Szelfire kihegyezett teló az oké.....Neked még jól is áll mert egy rendkívül dekoratív hölgy vagy de aki olyan randa mint a fa**om(én)az kb fölhelyezheti az ánuszába a szelfimobilját!

(#2) sh4d0w

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Nem is tudtam, hogy a BKK-nak van mobilos erdekeltsege is...

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#3) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Szegeny tesztelonek a selfiezes utan a fotokon nem sok maradt az arcabol. :DDD
Eleg kemeny, hogy egy masolo cegnek ennyi tokeje van, hogy meg egy foci VB-be is lazan beszall, mint foszponzor... :DDD

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#4) borand válasza Fulár (#1) üzenetére

borand
(kvázi-tag)

Szépnek szép, de ezeken a képeke ijesztő. Témánál maradva elsőre egy Iphone S7 szerelmgyerek ugrott be a telefon külsejéről.

(#5) blagolf

blagolf
(senior tag)

Ezek a kínai mobilok már jópár éve ugyan úgy néznek ki. Egyediség egyenlő a nullával. Az egyedüli előnyük az hogy relatív olcsók, persze pár modelről már ez sem mondható el. Hihetetlenül ötlettelen telefonok ezek.

Üdv, Zoli

(#6) wesder válasza sh4d0w (#2) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem BBK?

Bring us the girl and wipe away the debt

(#7) atike

atike
(PH! nagyúr)

"A B20 hiánya nem jó; az, hogy a felét sem értjük annak, hogy mit akar az eszköz, az meg nagyon nem jó" és mellérakva az árát... Nem menti meg a rózsaszín.... :U

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#8) sheratan válasza atike (#7) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk nem az itteni piacra készült. Majd ha terjeszkednek EU felé, akkor csak megoldják ezeket.

https://www.instagram.com/kornenator/

(#9) AliceWake válasza borand (#4) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

És ez volt a félgőzzel szépítés :U Képzelheted, milyen ha valaki maxra tekeri. A fehérítés (ezt sosem értettem, mire jó) és a szem méretének megnövelése ráadásul ki volt kapcsolva. A teli fekete kontaktlencsével így is elég látványos. Szépítés nélkül viszont behasalt, konkrétan olyan lett az eredmény, mintha Gollamot fotóztam volna. Így csak arcvonásaim nem maradtak :D

Non omnis moriar.

(#10) sheratan válasza AliceWake (#9) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Fehérítés arra jó, hogy Ázsiában mindenki fehér akar lenni, mint a 100 éve errefelé, az a szimbóluma, hogy nem földmíves paraszt vagy, akit hámlósra sütött a nap, hanem finom úrhölgy/úriember. Ezért nem mennek arra keleten a szoláriumok, és alapozóból sem barnító van, hanem fehérítő.

(#11) crue

crue
(őstag)

A táblázathoz valami teljesen másik telefon van berakva :F

(#12) AliceWake válasza sheratan (#10) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Így van, ez világos, csak az nem, hogy technikailag ezt miért nem sikerül soha kivitelezni. Ilyen formában pont semmi értelme, csak irgalmatlanul felülexponál :/ Errefelé meg különösen bénán hat.

Non omnis moriar.

(#13) Simba86 válasza AliceWake (#12) üzenetére

Simba86
(senior tag)

a szelfiken totálisan olyan, mintha fekete kontaktlencsét hordanál :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4

(#14) AliceWake válasza Simba86 (#13) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Ez csak azért lehet, mert azt hordok ;]

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#15) Simba86 válasza AliceWake (#14) üzenetére

Simba86
(senior tag)

bumm... :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4

(#16) citkar

citkar
(PH! addikt)

Nem rossz ez a telefon, csak hát az ára.
Régóta nézegetem a Vivo készülékeket, de a tetszetős készülékeiknél az ár mindig eltántorított.

Alienware 14 eladó

(#17) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Vicces. Ha levesszük az 1-est az ár elejéről, akkor még szódával elmegy.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#18) sheratan válasza AliceWake (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ja, hát ezt kínaiakra találták ki. Az arc vékonyítás is zseniális ötlet :D Csak nem fehérembernek való. Bár lehet, hogy néhány skandináv metál banda örülne ezeknek a filtereknek :))

(#19) forgonati

forgonati
(őstag)

Jesszus, ez az ár... Nem is tudtam hogy arrafelé ennyire jól megy az embereknek, hogy a gyártók 150-ért tudnak árulni ilyen telefonokat... Az én szememben 50-et ér talán...

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#20) hemaka válasza AliceWake (#14) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Es milyen cosplaybe oltozol? :DDD

(#21) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

Szep samsungok jonnek kinabol az utobbi idoben... :DDD ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) amanoba

amanoba
(őstag)
LOGOUT blog

Akadékoskodás ide vagy oda, szerintem ilyen, hogy "Az egész eszköz nagyon integráns" nincs, felesleges ezeket az idegen szavakat ennyire erőltetni. (lásd még: potens)

A készülékhez: ez tipikusan az telefon, amiről majdhogynem felesleges tesztet írni, hiszen még angolul is alig-alig tud, nem tudom ki fog ilyet venni Magyarországon.
Nem lehet szó nélkül elmenni amellett sem, hogy pofátlan másolat mind külsőleg, mind szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) Murphy(O.o)

Murphy(O.o)
(senior tag)

150k-ért inkább veszek egy MI MIX-et, de a mostani LeEco MAX 2-esem is odaver ennek a "csodának", pedig azt már 60K-ért vágták hozzám :K

𝓲𝔃𝓲𝓻á𝓳𝓭𝓮𝓻 ö𝓬𝓼é𝓶! ツ

(#24) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

Snapi 625 és 150k? Kooperáltak az Asussal?

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#25) Lami66

Lami66
(tag)

Rengeteg mobil jelenik meg manapság, ezért szerintem nem szerencsés, hogy a mobilaréna csapat olyan (európai ember számára irreleváns) telefonra fecsérli erősen korlátozott tesztelői kapacitását, amely telefon kis hazánkban legfeljebb tévedésből rendelt-ként fog megjelenni. De el tudom képzelni, hogy Vivo-ék nemcsak a focivébét szponzorálják....
Ez a telefon bár hardveresen elég közel áll a Xiaomi Note4-hez (és abban még B20-as verzió is van), de az árából legalább kettő Note4-et lehetne venni magyar áfával, artisjussal. Aztán ez is kínai, az is kínai. Akkora minőségbeli különbség azért nincsen a kettő között.

(#26) tibcsi0407 válasza Lami66 (#25) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

A napokban volt hír, hogy jövőre jön a Vivo Európába és a Qualcomm fog nekik segíteni ebben.
A Xiaomi, de még a Huawei is felkötheti a gatyát. Utóbbinak javaslom, hogy jobb, ha visszanyomják az árakat a régire, mert ha a BBK itt beindul a szokásosan erős marketinggel, akkor nagyon hamar népszerűek lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

----tibcsi ®---- 1+5

(#27) Lami66 válasza tibcsi0407 (#26) üzenetére

Lami66
(tag)

Olvastam én is, hogy jövőre jön a Vivo. Ebből a szempontból a Xiaomi előnyben van, mert ők már itt vannak. És ha azt nézem, hogy egy Snapdragon 625 4/64-es telefont a Vivo 150 ezerért ad csirkelábakkal, a Xiaomi ugyanezt a hardvert 60 ezerért stock droiddal (A1), akkor európa nyomottfizetéses régiójában a Vivónak nem sok fű terem.

(#28) atike válasza tibcsi0407 (#26) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ha ilyen készülékkel jönnek akkor semmit nem kell felkötni. Sajnos. Pedig jót tenne a versenynek egy valós - erős - vetélytárs.

(#29) tibcsi0407 válasza Lami66 (#27) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Itt vannak, de hogy? Kb fű alatt belopóztak az EU-ba, míg a Vivo majd berúgja az ajtót. :)
100%, hogy globális rendszerrel látják majd el a telefonokat. Személy szerint én még azon sem lepődnék meg, ha a Oneplus-féle OxygenOS-t tennék rá, hiszen egy "tőről fakad" a két cég.
De biztosan magyar lesz, biztosan B20-as lesz.
Azért ne hasonlítsuk az A1-et ehhez a telefonhoz, hiszen míg az A1 minden téren fapados, a Vivo telefonok multimédiás téren igencsak kiemelkedőek.
Ez egy prémium márka Kínában is és itt is az lesz jó eséllyel.

(#28) atike

Nézz meg egy Xplay6-ot. :)

[ Szerkesztve ]

----tibcsi ®---- 1+5

(#30) atike válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Kár a színért, kár az Edge-ért és az árára meg kíváncsi leszek... :) A számok nem rosszak ez való igaz, de vajon működni is fog-e a gyakorlatban...? Azaz a kamera ilyen paraméterekkel az elkészült képek tekintetében és top lesz-e meg ilyesmi...

(#31) tibcsi0407 válasza atike (#30) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Ide már nem hiszem, hogy jön Xplay 6, inkább az Xplay 7 fog, amit elméletileg üveg alatti ujjlenyomat olvasóval jön.
A Vivo Kína legjobb kamerás mobigyártója.
Xplay 6 review: [link]

----tibcsi ®---- 1+5

(#32) atike válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

.....akkor most már én is azt mondom, hogy kíváncsian várom... :)

(#33) Soybex

Soybex
(őstag)

Külsőre kifejezetten tetszik. De a többi tulajdonsága sajnos nem :N

Samsung Galaxy Note 4 / Asus K501 /

(#34) monti0222w válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére

monti0222w
(PH! addikt)

Van egy sanda gyanúm, hogy egy X20-tól sokan elfogadnám akkor ittnhon is. :K

RPro

(#35) Lami66 válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére

Lami66
(tag)

Multimédiában kiemelkedőek, ezt elismerem, bár személyes tapasztalatom nincsen erre vonatkozóan. Ebben a régióban a kevés geek-et leszámítva az átlagpolgárok szintjén három dolgon dől el a sorsuk: ár, szolgáltatások, ismertség.
Az árral bukni fognak, mert a Vivo még Samsugnál is durvábban áraz. Ez a telefon kb a Samu A5 2017-nek felel meg, amit jóval olcsóbban lehet megvenni. Szolgáltatásuk még semmi, de egy Huaweit bármely postán fel tudsz adni szervizelésre, mert minden posta Huawei átvevőpont (láttam kiírva a helyi postán. Néztem is egy nagyot)
A Vivo ismertsége errefelé kb. nulla. A Xiaomi már kezd beszivárogni a köztudatba, csak ne sáomi-nak ejtsd, mert akkor nem tudják miről van szó :) A Huawei-ről már elmondható, hogy közismert.

(#36) jUUh

jUUh
(senior tag)

Jó drága... :Y Cserébe elég közepes szerintem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#37) tibcsi0407 válasza Lami66 (#35) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

A kínai árával hasonlítod össze, vagy az EMAG által brutális haszonnal megspékelt árával? :)
A Xiaomi még mindig távol áll attól, hogy ismert legyen.
A BBK olyan brutális pénzeket költ marketingre,hogy Kínában, Indiában és egy csomó helyen, ahol már hivatalosak kb az egész ország úgy ki van plakátolva Vivo-val, meg Oppo-val, hogy a Soros-tervre már nem is marad hely. :DDD
Itt sem lesz ez másképp. Talicskával hordják a pénzt a marketinggépezetükbe és úgy mennek előre, mint az úthenger.

----tibcsi ®---- 1+5

(#38) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Akkor hasonló lesz mint a régi filmekben mikor valaki berúgja a kocsmaajtót.
Nagy pofára esés lesz,mint a szintén nagyképű kínai elődje, aki megrohamozta az usa-t. Már a neve sem jut az eszembe,valami Le......pedig többször is változtatták, ha jól emlékszem neked is a kedvenced volt egy időben.

(#39) sheratan válasza Lami66 (#35) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A postán bármit fel lehet adni, ez a posta lényege ugye... :DDD

Amúgy a Xiaomi egyedül az árával tud hódítani esetleg, de sem nem ismert, sem nem jól marketingelt márka. Tipikus rétegtermék, amik a kockák ismernek, az átlag emberek meg véletlen megvesznek, mert éppen az volt olcsón MM-ban.
A Vivo és Oppo összehasonlíthatatlanul sokkal többet költ reklámra, szponzori dolgokra. Majd amikor jövőre az egész VB alatt azt nézi mindenki a tévében, hogy Vivo a fő támogató, meg tele lesz plakátolva a metró, meg az X-faktor színpad hátterében ott virít majd a Vivo logó, akkor megnézem mennyivel többet adnak el a Xiaominál. :)

mjani1172: A Leeco nem elődje volt, hanem az új fiú, aki jól berúgta az ajtót, aztán visszacsapódott az arcába. Azért a BBK csoport kicsit régebb óta csinál telefonokat, és kicsit sikeresebbek minden téren.

[ Szerkesztve ]

(#40) Juhaszatti válasza mjani1172 (#38) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Teljesen más termékpolitikát folytatott a LeEco. Ők a szolgáltatásaikból élnek, áron alul adták a telefonjaikat, és keresztfinanszírozással próbálták pótolni a veszteséget. Nem jött be.
A Vivo/Oppo féle BBK vonal inkább a Samsunghoz hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#41) mjani1172 válasza sheratan (#39) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Lehet rosszul fogalmaztam,de én is erre gondoltam.
Ha ilyen árral jönnek, akkor ezek is úgy járnak, az Usa és az EU nem kína és india. ami ott elég az itt kevés.

(#42) sheratan válasza mjani1172 (#41) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk ha náluk lesz először képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó, illetve mellé kiemelkedő kamera, jó multimédia, akkor szerintem lesz itt is piaca. De egyelőre ez még mind találgatás, mert nem tudni, hogy mikor hogyan és milyen palettával jönnek erre.

(#43) Lami66 válasza sheratan (#39) üzenetére

Lami66
(tag)

A postán bármit fel lehet adni ez igaz. De telefonok közül csak a Huawei van kiírva átvevőpontnak, és kb. elég annyit tudni, hogy a postán átveszik javításra. Nem kell keresgélni, hogy melyik cég szervizeli, és annak vajon mi a címe stb., csak becsomagolja a pógár a telefont, odaviszi a postára és a postásnéni elrendezi a többit, még címet se kell ráírni. Na ezt kb. semmilyen másik telefonnal nem csinálod meg.
A Vivo ettől még messzebb van. Az egy dolog, hogy jövőre még a búzatáblában is ők lesznek sormintának. De amikor a vevő felteszi a kérdést, hogy 150 ezerért Vivo X9 vagy LG G6 extra DAC-al, akkor elég kevesen fogják a Vivo-t választani. Prémium árazással nem fognak tarolni. Főleg egy Xiaomit nem. Hacsak nem hoznak ide ár/érték bajnok típusokat. Mondjuk egy előbb említett LG6-nak megfelelő telefont (Snapi 821, 4/64, dupla kamera, DAC, 18:9) max 90 ezerért, házhozjövős garanciával. Na akkor tarolni fognak.

(#44) Bog válasza Lami66 (#25) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"De el tudom képzelni, hogy Vivo-ék nemcsak a focivébét szponzorálják...."

Komolyan hagyjuk már ezeket, egyrészt unalmas, hogy minden egyes telefontesztben van egy madár, aki célozgat (rohadt jó lenne, ha minden gyártó tömné a zsebünket, lehetne irodánk Felcsúton), másrészt nem értem, hogy mi nem egyértelmű a szituáción. A Vivóval zéró (nulla, 0) a kapcsolatunk, a cuccot az emag küldte el, mert velük meg van kapcsolatunk. Ők meg olyan sok pénzt fizettek, hogy fel is magasztaltuk a terméket. Ja, nem. Ajjaj, hiba csúszott a konteóba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) hemaka válasza Lami66 (#25) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

En ugy hallottam az uj szerveruket is Vivo fizette ki nekik, sot Bocha es Bog uj Opelt kapott toluk!!444

(#46) sheratan válasza Lami66 (#43) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A piac már bizonyította többször, hogy nem a különleges funkciókkal meg extrákkal lehet sok telefont eladni, hanem ha a csapból is az folyik. Hiszen látod, az LG is milyen jól teljesít a szuper DAC meg egyéb innovációk mellett. A HTC is milyen sok telefont ad el. Ja nem :N
Ezért előzi meg a Vivo és Oppo is a Xiaomit Kínában is és globálisan is. Pedig mindkét gyártó rosszabb ár/érték arányú telefonokat árul. Csak azt felejtik el sokan, hogy Kína speciális piac, ott a többség szemében a drága=jó, olcsó telefont a sikertelen emberek vesznek. Nem hinném, hogy azonos üzletpolitikával jönnének nyugatra ezek a cégek, ha van minimális sütnivalójuk.

(#47) nyisziati

nyisziati
(őstag)

Ilyen termékekkel aztán rugdoshatják a kocsmaajtót.
Az a marketingpolitika, ami Ázsiában bevált, itt, Európában nem fog működni.
Amerikában valamennyire működhet, de ott meg erős az Apple. Úgyhogy ha ennyiért akarnak ilyet ránksózni, még a butuska szelfimádámokat se tudják meggyőzni.

Aki meg 160-ért már S8-at vesz, az maximum röhög egyet a markába.

Xiaomi Redmi Note 2 prime (MIUI 8 + Dolby Atmos), Samsung Galaxy Tab S2 8.0 (WiFi), Swiss Arms Protector GBB

(#48) tibcsi0407 válasza nyisziati (#47) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Már hogyne működne. A Samsung, a Huawei és az Apple is azt csinálja. A csapból is ők folynak. Ennyire egyszerű. Innentől kezdve a Vivo is folyni fog velük.

----tibcsi ®---- 1+5

(#49) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Tiszta Samsung kinézete van. :C

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 400 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#50) helixP válasza sheratan (#39) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Nyilván azért fogy el az összes Xiaomi szállítmány azonnal az Eustockból és azért kellett várnom 4 hetet egy 4X re, mert réteg termék és csak pár kocka veszi. Ha annyi kocka lenne az országban, amennyi Xiaomi fogy, már rég IT fellegvár lennénk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.