Hirdetés
- iPhone topik
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Google Pixel topik
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Fotók, videók mobillal
- Elstartolt az Android 17
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ßrainiac
addikt
A hajlított "kijelző" felett egy érintő panel és egy ellenálló üvegborítás található - mint bármilyen más készüléknél. Hajlított üveget láttunk már más telefonon is, ugyan úgy funkcionál ez is, vagyis az üveg az üveg itt is. Ha leejted elvileg nem fog elrepedni ez a lényege, mert a "kijelző" valójában egy műanyag szerű lap. ( az érintő panel és az üveg borítás ettől még persze betörhet ).
Ezen a videón elég jól hazavágják, érdemes megnézni.
Pont ezt akartam linkelni

Nem vagyok LG fan, nem tetszik, hogy nem fullHD, kicsit nagynak is tunik, de ha nem lenne ilyen draga, megvennem

Pénégy:
Ha normalis chip van benne, okostelefon is tud jol szolni, rengeteg opcio van finomhangolni oket es minosegi fules is kell hozza. Ennyi. Hulye lennek venni mindent kulon, amikor minden belefer EGY zsebembe.
Igen, szivesebben fotozgatnek egy DSLR-rel, mint mobillal, de:
- draga
- nagy
- rohadtul nem lehetne mindig nalamBoven eleg indok ahhoz, hogy mobillal lojjem a kepeket es nem azert mert igenytelen vagyok, igenis tudom mi a minoseg. Penegy kollega, nezz utana egy kicsit a mobil fotozasnak, nem ott tart, ahol anno a vga kameras nokiak idejeben

A GPS-t mar meg sem emlitem.
Minden esetre megertettuk, hogy szamodra a kompaktsag nem lenyeges

-
hirdeto
tag
A hajlított "kijelző" felett egy érintő panel és egy ellenálló üvegborítás található - mint bármilyen más készüléknél. Hajlított üveget láttunk már más telefonon is, ugyan úgy funkcionál ez is, vagyis az üveg az üveg itt is. Ha leejted elvileg nem fog elrepedni ez a lényege, mert a "kijelző" valójában egy műanyag szerű lap. ( az érintő panel és az üveg borítás ettől még persze betörhet ).
Ezen a videón elég jól hazavágják, érdemes megnézni.
-
manokaki
addikt
Vegyes érzésekkel vettem meg a készüléket, mert nagyon nagy. De tulajdonképpen valami különleges dologra vágytam, főként ez motivált. Rengeteg videó és teszt van róla már külföldi oldalakon, érdemes utána nézni vagy olvasgatni. Hardveresen nincs probléma vele, folyamatosan akadás mentesen kezelhető. 1080p-s videókat a gyári lejátszó gond nélkül visz, feliratot természetesen kezel. A videók egyébként számomra valahogy látványosabbak ezen a kicsit hajlított kijelzőn, gondolom majd a tévéken is hasonló élményekben lehet részünk. De ez lehet másnak nem jön elő. A felbontása nem FULL-HD de még vállalható kategória. A kezelése a G2-vel megegyező, csak hátul vannak fizikai gombok ( hangerő és lezáró / feloldó ). Az "ön-gyógyító" készülékházzal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, de elég látványos videókat találni róla.
Ha van valakinek valami extra kérdése tegye fel bátran.
én leginkább a kijelzőtől félek hogy ugye nem üveg , nem fog igy nagyon karcolodni mondjuk folia nélkül akár csak ha a tokbol ki és vissza teszem !?
Nagyon gondolkozok rajta , hogy hétfőn bele ugorjak e a vásárlásba !?
Attila
-
hirdeto
tag
Vegyes érzésekkel vettem meg a készüléket, mert nagyon nagy. De tulajdonképpen valami különleges dologra vágytam, főként ez motivált. Rengeteg videó és teszt van róla már külföldi oldalakon, érdemes utána nézni vagy olvasgatni. Hardveresen nincs probléma vele, folyamatosan akadás mentesen kezelhető. 1080p-s videókat a gyári lejátszó gond nélkül visz, feliratot természetesen kezel. A videók egyébként számomra valahogy látványosabbak ezen a kicsit hajlított kijelzőn, gondolom majd a tévéken is hasonló élményekben lehet részünk. De ez lehet másnak nem jön elő. A felbontása nem FULL-HD de még vállalható kategória. A kezelése a G2-vel megegyező, csak hátul vannak fizikai gombok ( hangerő és lezáró / feloldó ). Az "ön-gyógyító" készülékházzal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, de elég látványos videókat találni róla.
Ha van valakinek valami extra kérdése tegye fel bátran.
-
sutyesz96
addikt
Biztos kérdezte már valaki, nincs kedvem visszaolvasni

Sexy, de ennek mi a fene értelme? Főleg egy telefonnál? Zsebembe hogy a fenébe rakom el?

-
AMD_ok
őstag
S akkor most hova tegyuk a hajunkat? Neked nem muszaj megvenni, masnak nem muszaj a 24 ezres mp3 at megvenni. ez is van, az is van. Nem tudom miert problema neked az "igenytelenek" igenyeinek kelegitese

-
Eli577
senior tag
-
pénégy
csendes tag
Akkor te se vedd sértésnek, de lehet hogy régebb ota foglalkozok mar ilyen dolgokkal. Nem tudom hogy pl. Te tudod-e mi az a Kleopatra erősítő vagy hasonlók amiket 20-30 éve használtak/tam. Attól mert nem értek egyet veled még nem biztos, hogy nem tudok különbséget tenni egy 30 ezres Orion házimozi vagy egy Onkyo esetleg Denon rendszer között.
Nem értem miért kell személyeskedni, én nem tettem, így szerintem elvárható ez visszafelé is.
Nem veszem sértésnek, ne félj. Te hallgatod, én meg építem ráérős időmben.
Van Cleo-m is, meg korabeli stúdióból való orsós magnóm, ilyesmik. Jó móka. -
Huma
addikt
Persze, hogy nem. Ne vedd sértésnek, de a Hozzád hasonlókra gondoltam, amikor azt írtam, hogy "eligénytelenítik" az embert. Gondolom akkor Te azt sem érted, hogy miért kerül egy 5x100 wattos "Hi-Fi" házimozi erősítő 100ezerbe, egy 2x50 wattos high-end erősítő meg 1.5 millióba. Vagy vehetsz orosz elektroncsövekből épített erősítőt is 2 milláért, vagy rajta egy bekapcsoló gomb, meg egy hangerőszabályzó, aztán csókolom. És ne hidd, hogy most a legdrágább/legjobb cuccokat hoztam elő, még véletlenül sem.
Valószínűleg nem volt szerencséd kipróbálni olyan hangkeltő rendszert, hogy késztetést éreztél a zenészeket a hátad mögött keresni, mert annyira élőnek tűnt, amit hallottál. De nem baj, hajrá telefonok, tömjük bele a mosógépet meg az ütvefúrót...
Azért elhiheted nekem, ha abba a felső kategóriás telóba azt az elektronikát tennék be, ami az én mp3 lejátszómban van, egyből nem 200k lenne, hanem 300...
De nem fogják, mert nincs rá igény...
De kezdheted az alapoknál is, vagy szerinted véletlenül árulnak az üzletekben több tízezerbe kerülő chipeket? Azokból sem telefon lesz, elhiheted...
Telefonba miért kellene hiper- szuper elektronika? Az ember általában útközben hallgatja. Nulla százalék esély van arra, hogy bármiféle különbséget kihall egy felsőkategóriás mp3 lejátszóhoz képest.
Nem igénytelenség hanem teljességgel felesleges. Ablakon kidobott pénz. -
Eli577
senior tag
Persze, hogy nem. Ne vedd sértésnek, de a Hozzád hasonlókra gondoltam, amikor azt írtam, hogy "eligénytelenítik" az embert. Gondolom akkor Te azt sem érted, hogy miért kerül egy 5x100 wattos "Hi-Fi" házimozi erősítő 100ezerbe, egy 2x50 wattos high-end erősítő meg 1.5 millióba. Vagy vehetsz orosz elektroncsövekből épített erősítőt is 2 milláért, vagy rajta egy bekapcsoló gomb, meg egy hangerőszabályzó, aztán csókolom. És ne hidd, hogy most a legdrágább/legjobb cuccokat hoztam elő, még véletlenül sem.
Valószínűleg nem volt szerencséd kipróbálni olyan hangkeltő rendszert, hogy késztetést éreztél a zenészeket a hátad mögött keresni, mert annyira élőnek tűnt, amit hallottál. De nem baj, hajrá telefonok, tömjük bele a mosógépet meg az ütvefúrót...
Azért elhiheted nekem, ha abba a felső kategóriás telóba azt az elektronikát tennék be, ami az én mp3 lejátszómban van, egyből nem 200k lenne, hanem 300...
De nem fogják, mert nincs rá igény...
De kezdheted az alapoknál is, vagy szerinted véletlenül árulnak az üzletekben több tízezerbe kerülő chipeket? Azokból sem telefon lesz, elhiheted...
Akkor te se vedd sértésnek, de lehet hogy régebb ota foglalkozok mar ilyen dolgokkal. Nem tudom hogy pl. Te tudod-e mi az a Kleopatra erősítő vagy hasonlók amiket 20-30 éve használtak/tam. Attól mert nem értek egyet veled még nem biztos, hogy nem tudok különbséget tenni egy 30 ezres Orion házimozi vagy egy Onkyo esetleg Denon rendszer között.
Nem értem miért kell személyeskedni, én nem tettem, így szerintem elvárható ez visszafelé is.
-
xenom0rph
őstag
Persze, hogy nem. Ne vedd sértésnek, de a Hozzád hasonlókra gondoltam, amikor azt írtam, hogy "eligénytelenítik" az embert. Gondolom akkor Te azt sem érted, hogy miért kerül egy 5x100 wattos "Hi-Fi" házimozi erősítő 100ezerbe, egy 2x50 wattos high-end erősítő meg 1.5 millióba. Vagy vehetsz orosz elektroncsövekből épített erősítőt is 2 milláért, vagy rajta egy bekapcsoló gomb, meg egy hangerőszabályzó, aztán csókolom. És ne hidd, hogy most a legdrágább/legjobb cuccokat hoztam elő, még véletlenül sem.
Valószínűleg nem volt szerencséd kipróbálni olyan hangkeltő rendszert, hogy késztetést éreztél a zenészeket a hátad mögött keresni, mert annyira élőnek tűnt, amit hallottál. De nem baj, hajrá telefonok, tömjük bele a mosógépet meg az ütvefúrót...
Azért elhiheted nekem, ha abba a felső kategóriás telóba azt az elektronikát tennék be, ami az én mp3 lejátszómban van, egyből nem 200k lenne, hanem 300...
De nem fogják, mert nincs rá igény...
De kezdheted az alapoknál is, vagy szerinted véletlenül árulnak az üzletekben több tízezerbe kerülő chipeket? Azokból sem telefon lesz, elhiheted...
Rendben de nem mindenkinek van aranyból a füle.
-
pénégy
csendes tag
Persze, hogy nem. Ne vedd sértésnek, de a Hozzád hasonlókra gondoltam, amikor azt írtam, hogy "eligénytelenítik" az embert. Gondolom akkor Te azt sem érted, hogy miért kerül egy 5x100 wattos "Hi-Fi" házimozi erősítő 100ezerbe, egy 2x50 wattos high-end erősítő meg 1.5 millióba. Vagy vehetsz orosz elektroncsövekből épített erősítőt is 2 milláért, vagy rajta egy bekapcsoló gomb, meg egy hangerőszabályzó, aztán csókolom. És ne hidd, hogy most a legdrágább/legjobb cuccokat hoztam elő, még véletlenül sem.
Valószínűleg nem volt szerencséd kipróbálni olyan hangkeltő rendszert, hogy késztetést éreztél a zenészeket a hátad mögött keresni, mert annyira élőnek tűnt, amit hallottál. De nem baj, hajrá telefonok, tömjük bele a mosógépet meg az ütvefúrót...
Azért elhiheted nekem, ha abba a felső kategóriás telóba azt az elektronikát tennék be, ami az én mp3 lejátszómban van, egyből nem 200k lenne, hanem 300...
De nem fogják, mert nincs rá igény...
De kezdheted az alapoknál is, vagy szerinted véletlenül árulnak az üzletekben több tízezerbe kerülő chipeket? Azokból sem telefon lesz, elhiheted...
-
Eli577
senior tag
Mondjuk én nem éppen azokra a kütyükre gondoltam, amit pár ezerért meg lehet venni a multiknál. Hanem olyan mp3 lejátszókra, GPS-ekre, meg hasonlókra, amik néha többe kerülnek egymagukban, mint egy olyan telefon, amiben ezek is benne vannak. Illetve nem ezek, csak a fapados, úgymond működőképes, de elhülyített valamik. De ki lehet próbálni, van nekem mp3 lejátszóm, ami 2GB-os, nem bővíthető, viszont 24k volt az ára. Ég és föld. Még gyári fülesével is. Egy felső kategóriással meg hadd ne mondjam, inkább hallgatni kell. Persze nem 128kbit-en...
Ezzel én nem tudok egyetérteni, nem gondolom, hogy egy komolyabb árú mp3 lejátszó annyival jobb lenne, ha egyáltalán jobb, mint egy közép-felső kategóriás telefon.
-
pénégy
csendes tag
A fényképezést/videofelvételt még megértem, de mivel tud többet egy sima GPS egy GPS vevővel szerelt telefonnál? A rádió és az mp3 lejátszó is teljesen korrekt egy telefonban.
A kamera sem azért van amúgy a telefonban, hogy minden profi fotós azt használja hanem azért mert sokszor jól jön ha épp kéznél van. Ugyanis a telefon az emberek 99%-ánál mindig a keze ügyében van. A fényképezőgépről ez nem mondható el.
Mondjuk én nem éppen azokra a kütyükre gondoltam, amit pár ezerért meg lehet venni a multiknál. Hanem olyan mp3 lejátszókra, GPS-ekre, meg hasonlókra, amik néha többe kerülnek egymagukban, mint egy olyan telefon, amiben ezek is benne vannak. Illetve nem ezek, csak a fapados, úgymond működőképes, de elhülyített valamik. De ki lehet próbálni, van nekem mp3 lejátszóm, ami 2GB-os, nem bővíthető, viszont 24k volt az ára. Ég és föld. Még gyári fülesével is. Egy felső kategóriással meg hadd ne mondjam, inkább hallgatni kell. Persze nem 128kbit-en...
-
Eli577
senior tag
Persze, mindennek megvan a maga előnye, meg a hátránya is. De mondjuk akkor miért a telefon lett erre kinevezve? Mp3-lejátszós digitális kamera, GPS-es rádió, kamerás hordozható nyomtató kéne még ide.
Az a bajom, hogy lebutítják ezeket a funkciókat, és ezzel "eligénytelenítik" az arra fogékony embereket. Mert azt hiszik, hogy az okostelefonjuk okos, mert van benne kamera pl. Hát egy frászt, egyikben sincs igazi kamera, mert igényes fotókat egyikkel sem lehet csinálni. Okos, mert van benne GPS. Sosem lesz benne olyan, mint egy igazi, önálló GPS. És a többi...
Olyanok az okostelefonok, mint az ezermesterek. Mindenhez értenek egy kicsit, de semmit nem tudnak tökéletesen. Viszont a mai, drámaian igénytelen világba pont jók. A profi burkoló sem áll neki a fali csempét lerakni a padlóra, és a gyorsasági mocira sem tesz senki tömör gumit. Egy ideig mindegyik ellátja a funkcióját, de eljön a pillanat, mikor a csempén hanyatt esel, és bevered a fejed, a motort meg beteszed az árokba egy recésebb kanyarban, és ismét bevered a fejed.
Ezért a telefon az okos, és nem az, aki használja. Az okos használónak a telefonja a buta.Pont ezért írtam a kameráról külön. A többi funkcióhoz viszont szerintem nem kell külön eszköz.
-
Huma
addikt
Persze, mindennek megvan a maga előnye, meg a hátránya is. De mondjuk akkor miért a telefon lett erre kinevezve? Mp3-lejátszós digitális kamera, GPS-es rádió, kamerás hordozható nyomtató kéne még ide.
Az a bajom, hogy lebutítják ezeket a funkciókat, és ezzel "eligénytelenítik" az arra fogékony embereket. Mert azt hiszik, hogy az okostelefonjuk okos, mert van benne kamera pl. Hát egy frászt, egyikben sincs igazi kamera, mert igényes fotókat egyikkel sem lehet csinálni. Okos, mert van benne GPS. Sosem lesz benne olyan, mint egy igazi, önálló GPS. És a többi...
Olyanok az okostelefonok, mint az ezermesterek. Mindenhez értenek egy kicsit, de semmit nem tudnak tökéletesen. Viszont a mai, drámaian igénytelen világba pont jók. A profi burkoló sem áll neki a fali csempét lerakni a padlóra, és a gyorsasági mocira sem tesz senki tömör gumit. Egy ideig mindegyik ellátja a funkcióját, de eljön a pillanat, mikor a csempén hanyatt esel, és bevered a fejed, a motort meg beteszed az árokba egy recésebb kanyarban, és ismét bevered a fejed.
Ezért a telefon az okos, és nem az, aki használja. Az okos használónak a telefonja a buta.A fényképezést/videofelvételt még megértem, de mivel tud többet egy sima GPS egy GPS vevővel szerelt telefonnál? A rádió és az mp3 lejátszó is teljesen korrekt egy telefonban.
A kamera sem azért van amúgy a telefonban, hogy minden profi fotós azt használja hanem azért mert sokszor jól jön ha épp kéznél van. Ugyanis a telefon az emberek 99%-ánál mindig a keze ügyében van. A fényképezőgépről ez nem mondható el.
-
BOBAKILL
őstag
Persze, mindennek megvan a maga előnye, meg a hátránya is. De mondjuk akkor miért a telefon lett erre kinevezve? Mp3-lejátszós digitális kamera, GPS-es rádió, kamerás hordozható nyomtató kéne még ide.
Az a bajom, hogy lebutítják ezeket a funkciókat, és ezzel "eligénytelenítik" az arra fogékony embereket. Mert azt hiszik, hogy az okostelefonjuk okos, mert van benne kamera pl. Hát egy frászt, egyikben sincs igazi kamera, mert igényes fotókat egyikkel sem lehet csinálni. Okos, mert van benne GPS. Sosem lesz benne olyan, mint egy igazi, önálló GPS. És a többi...
Olyanok az okostelefonok, mint az ezermesterek. Mindenhez értenek egy kicsit, de semmit nem tudnak tökéletesen. Viszont a mai, drámaian igénytelen világba pont jók. A profi burkoló sem áll neki a fali csempét lerakni a padlóra, és a gyorsasági mocira sem tesz senki tömör gumit. Egy ideig mindegyik ellátja a funkcióját, de eljön a pillanat, mikor a csempén hanyatt esel, és bevered a fejed, a motort meg beteszed az árokba egy recésebb kanyarban, és ismét bevered a fejed.
Ezért a telefon az okos, és nem az, aki használja. Az okos használónak a telefonja a buta.Korunk nagy problémáját írtad most le.
-
pénégy
csendes tag
Azért azt nem tagadhatod, hogy nem olyan rossz dolog az, amikor nem kell 5 féle kütyüt magaddal cíbolni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A fényképezés az nyilván egy kicsit kakukktojás, mert azért ha fotózni akar az ember, akkor visz magával gépet hozzá, de pl. eszembe nem jutna manapság navit venni, amikor 5' közelében vannak már az átlagkijelzők, a felbontásukról meg nyilván nem is kell beszélni.Persze, mindennek megvan a maga előnye, meg a hátránya is. De mondjuk akkor miért a telefon lett erre kinevezve? Mp3-lejátszós digitális kamera, GPS-es rádió, kamerás hordozható nyomtató kéne még ide.
Az a bajom, hogy lebutítják ezeket a funkciókat, és ezzel "eligénytelenítik" az arra fogékony embereket. Mert azt hiszik, hogy az okostelefonjuk okos, mert van benne kamera pl. Hát egy frászt, egyikben sincs igazi kamera, mert igényes fotókat egyikkel sem lehet csinálni. Okos, mert van benne GPS. Sosem lesz benne olyan, mint egy igazi, önálló GPS. És a többi...
Olyanok az okostelefonok, mint az ezermesterek. Mindenhez értenek egy kicsit, de semmit nem tudnak tökéletesen. Viszont a mai, drámaian igénytelen világba pont jók. A profi burkoló sem áll neki a fali csempét lerakni a padlóra, és a gyorsasági mocira sem tesz senki tömör gumit. Egy ideig mindegyik ellátja a funkcióját, de eljön a pillanat, mikor a csempén hanyatt esel, és bevered a fejed, a motort meg beteszed az árokba egy recésebb kanyarban, és ismét bevered a fejed.
Ezért a telefon az okos, és nem az, aki használja. Az okos használónak a telefonja a buta. -
Eli577
senior tag
Annó vettem telefont mert kellett, mégpedig azért, mert telefonálni akartam. Elkezdtek belerakni mindenféle vackot, sms-t, rádiót, mp3-at, kamerát, vakut, internet elérést, GPS-t, tökvakarót, stb. Ma már nem lehet szinte olyat kapni, amiben ne lenne ezekből valamelyik, vagy inkább mindegyik. Letolták az emberek torkán, hogy márpedig ez kell, és az emberek elhitték, megvették. Nekem van külön kamerám, rádióm, GPS-em, meg mp3 lejátszóm, hiába tudja ezeket a telefonom. A tökömet meg vakarom az ujjammal...
Biztos jó ez a hajlítható kijelző, baromkodni a haverok előtt, mint annó az első fecskés kamerás mobilokkal. Meg minek ide önjavító hátlap, mire elkopna, úgyis vesznek másik telót.Azért azt nem tagadhatod, hogy nem olyan rossz dolog az, amikor nem kell 5 féle kütyüt magaddal cíbolni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A fényképezés az nyilván egy kicsit kakukktojás, mert azért ha fotózni akar az ember, akkor visz magával gépet hozzá, de pl. eszembe nem jutna manapság navit venni, amikor 5' közelében vannak már az átlagkijelzők, a felbontásukról meg nyilván nem is kell beszélni. -
BOBAKILL
őstag
Annó vettem telefont mert kellett, mégpedig azért, mert telefonálni akartam. Elkezdtek belerakni mindenféle vackot, sms-t, rádiót, mp3-at, kamerát, vakut, internet elérést, GPS-t, tökvakarót, stb. Ma már nem lehet szinte olyat kapni, amiben ne lenne ezekből valamelyik, vagy inkább mindegyik. Letolták az emberek torkán, hogy márpedig ez kell, és az emberek elhitték, megvették. Nekem van külön kamerám, rádióm, GPS-em, meg mp3 lejátszóm, hiába tudja ezeket a telefonom. A tökömet meg vakarom az ujjammal...
Biztos jó ez a hajlítható kijelző, baromkodni a haverok előtt, mint annó az első fecskés kamerás mobilokkal. Meg minek ide önjavító hátlap, mire elkopna, úgyis vesznek másik telót.
Összefoglaltad a lényeget!
-
pénégy
csendes tag
Annó vettem telefont mert kellett, mégpedig azért, mert telefonálni akartam. Elkezdtek belerakni mindenféle vackot, sms-t, rádiót, mp3-at, kamerát, vakut, internet elérést, GPS-t, tökvakarót, stb. Ma már nem lehet szinte olyat kapni, amiben ne lenne ezekből valamelyik, vagy inkább mindegyik. Letolták az emberek torkán, hogy márpedig ez kell, és az emberek elhitték, megvették. Nekem van külön kamerám, rádióm, GPS-em, meg mp3 lejátszóm, hiába tudja ezeket a telefonom. A tökömet meg vakarom az ujjammal...
Biztos jó ez a hajlítható kijelző, baromkodni a haverok előtt, mint annó az első fecskés kamerás mobilokkal. Meg minek ide önjavító hátlap, mire elkopna, úgyis vesznek másik telót. -
BE4GLE
senior tag
-
xenom0rph
őstag
Úgy beszél itt mindenki mintha már az összes itt lévő embernek járt volna a zsebében ez a telefon, lehet hogy nem is annyira vészes...

-
mtz7
csendes tag
Komoly kis vas, tetszetős

-
BOBAKILL
őstag
Lehet könnyebb kezelni majd, az biztos hogy egyszerűbben el lehet érni a kijelző sarkait. Talán ez az egy gyakorlati haszna van a hajlékony kijelzőnek. Az hogy ráülsz és lapos lesz az nem egy nagy valami...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egy videót/filmet megnéznék rajta hogy milyen.
Remélem lesz teszt róla, érdekes és tetszetős egy darab. Főleg az "öngyógyuló" hátlappal.
Előrébb járnak mint a samsung. A samué egy idétlen hajlított kijelzős borzalom volt.
Hajrá LG!
-
Lomha 8V
addikt
Nagyon érdekes dolog ez. Majd jó lesz valamire ez is.

-
daniel909
addikt
basszus az LG nagyon ügyes mostanában.
semmi értelme egyébként ennek a hajlítottságnak DE jól néz ki és olyan high-tech érzetet kelt. ezért nyilván sokan meg is fogják venni.
oszt lehet amúgy, h kényelmes lesz használni, könnyebb kezelni, ki tudja. simán el tudom képzelni h könnyebb lesz megnyomni a sarkokat, mivel a kijelző hajlított. -
azopi74
addikt
-
BE4GLE
senior tag
Egy meleg nyári napon hova teszed a telefont, ha éppen nincs nálad táska? Nem hiszem, hogy olyan nagy elvárás lenne, hogy kényelmesen zsebre vághassa az ember.

-
xenom0rph
őstag
Miért példálózik mindenki a zsebben hordással? Nem mindenki hordja ott a telefonját, sőt. Ha van nálam táska akkor ott, most a téli időszakban pedig belső zsebben, sose nadrágzsebben
-
M5Norbi
őstag
Ahogy írták is már: ez egy tech-demo. Vagyis hogy mi ilyet is tudunk ám. Nyilván még nem akkora fejlődés de jelzi hogy nemsokára jöhetnek a teljesen flexibilis telefonok.
-
Griff55
senior tag
Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem ez kényelmetlenebb lenne zsebben mint egy egyenes telefon... Nekem ez az új hajlított képernyő őrület abszolút nem jön be, szerintem csak csúnyábbak így a készülékek.
-
hallerlaller
addikt
Szerintem csak lehagyják az elejéről, mi más lenne? De itt olvashatsz még: [link]
"All OLED TV panels will actually be AMOLED TVs"
-
Eli577
senior tag
Ha nem amoled akkor pmoled?

Szerintem nem vagy tisztában a fogalmakkal: [link]Akkor máshogy fogalmaznék. Direkt úgy hangsúlyozták az információs lapokon, hogy OLED a kijelző, nem pedig úgy, hogy AMOLED, nyilván nem véletlenül. Az OLED tv-k technológiája sem ugyanaz, mint a mobilkijelzős amoledeké.
-
Router
őstag
Még ezt a baromságot.
Ismét egy haszontalan valami aminek még örülnek is az emberek, hogy megvehetik... Nekem ez olyan mint a cd visszapörgető. Van de minek? -
d.salvatore
tag
Ha WP8 lenne, vagy bármi más Must Have lenne!
-
hallerlaller
addikt
Ha nem amoled akkor pmoled?

Szerintem nem vagy tisztában a fogalmakkal: [link] -
kelly416
veterán
Most én nem értem? A fizikai méretek "160,5 x 81,6 x 8,7", ehhez képest pedig "csupán 7,9 milliméter vastag". Tehát azt a 0,8 millimétert kell értelmezni, mint a hajlítás miatti effektív össz. vastagságot? Merthogy a képen legalább 2cm "vastagnak" tűnik a telefon, de ez a mértékű hajlítás olyan, mintha a legalsó készüléket venné ki valaki a dobozból, amit a többi kicsit összenyomott.

De az öngyógyító burkolatra azért vevő lennék.

-
Eli577
senior tag
Többen kérdezik, hogy mi értelme ennek.
Ez inkább csak egy tech-demo, mint nagy volumenű eladásra szánt termék. Bemutatják vele, hogy hová tart a mobiltechnológia.
Ha jól tudom ez nem AMOLED, hanem sima OLED kijelző, pont ezért van az extrém flexibilitás.
-
arn
félisten
Nexusban egy ilyet, plz.
-
Tsebacsi
nagyúr
-
Cyberpunk
félisten
-
M5Norbi
őstag
-
dsr
senior tag
Az árra kíváncsi leszek
Hajrá LG !!! 
-
takacsbotond
őstag
Nekem is kell egy ilyen!

-
M5Norbi
őstag
-
BloodRay
veterán
Van a hátulján gomb?

Természetesen van.
Egyébként a kijelző nekem tetszett, de a készülék maga elég formátlan egy dög. G2 ehhez képest olyan mint egy mini.
Szoftveresen ezt is rendesen megpakolták egyébként. -
b4zsi-
őstag
-
Cyberpunk
félisten
Nem látom az értelmét ennek. De jó lesz szórakozni vele az asztalon.

-
kbyte1024
veterán
-
#13110016
törölt tag
-
b4zsi-
őstag
Nagyon tetszik a specifikációja. Az akksi nagyságáért is nagy piros pont. Várom a készüléket.
-
|AP|
veterán
-
AS
félisten
-
nightshadow
veterán
Szerintem aki tervezte, még az se tudja megmondani, hogy mi értelme ennek a formának. Még zsebre-vágni se lehet.
-
aero.
veterán
Lehet lemaradtam már valahol, és valaki leírta, de ez mégis mi a fenére jó? Csak annyit tudok elképzelni, hogy billeg az asztalon, és kinyomja a zsebet.
-
razorka777
veterán
Bika hardver, brutál nagy kijelző, de a "flex" része nem hoz lázba.

-
M5Norbi
őstag
A HW elég erős de 6 col és csak HD? Ez ma már nem olyan nagy szám.
De nem akarom leszólni nyilván így is szép a kijelző sokkal inkább csak meglepett.
-
BOBAKILL
őstag
A telefon maga jó. De úgy néz ki mint egy intim betét.

-
Plazmacucci
félisten
Van a hátulján gomb?

-
#13110016
törölt tag
Komoly cucc. Brutál HW-el. Élőbe szívesen megtapiznám.
Ám az LG márka nagyon ott van már, ahhoz képest, hogy pár éve mennyire utáltam. Hajrá LG!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De nem fogják, mert nincs rá igény...




Hajrá LG !!!


