Hirdetés

2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Ez egy bármilyen telefon hátlapjára ragasztott Beállítások menü? :D

Vicces

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#2) sheratan válasza Duliee (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ja, majd lesznek aliexpressen ilyen Beállítások matricák :D

Amúgy nem hiszem el, hogy a véglegesben oda egy olyan színes kijelző kerül, aminél a főképernyő képét láthatod kicsiben.

Eladó: https://goo.gl/BGtlXx (Yulong DA8 II, Vero 2 OSMC/KODI médiabox, TFZ 1S füles)

(#3) moleculez

moleculez
(őstag)

Sok értelmét nem látom,de legalább próbálkoznak valami újjal. Azért e mellé kell vagy 4000mah akksi, hamár nem eInk. (De miért nem az?!)

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#4) jacis válasza Duliee (#1) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

;]

Samsung Galaxy S7 edge

(#5) stbtamas

stbtamas
(fanatikus tag)

Csak en nem ertem ennek a masodlagos kijelzonel az ertelmet?
Ezt a telefont hogy kell majd lerakni valahova..
valaki kerem magyarazza el nekem ez mire is jo?

Dell Inspiron 15R (N5010 120GB SSD), ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4

(#6) joelke HU válasza stbtamas (#5) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Próbáltak valami egyedit összehozni, sajnos ennyire futotta. Lopták volna el a Yota ötletét, azért járt volna a pirospont, de ez így... Ehh... Nulla az értelme.

Meizu m2 note - blue

(#7) joey04

joey04
(PH! félisten)

lol ez most mi volt? :D

"Nagy májer az Apple, de mi nem rabok akarunk lenni hanem szabadok. Ezt már több mint 150 éve Petőfi is megírta."

(#8) Yasuo

Yasuo
(fanatikus tag)

Semmi értelme, teljesen felesleges. Ennyire kifogytak az ötletekből? :W

- Honor 8 Sapphire Blue -

(#9) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

Hát talán megspórolható az előlapi kamera. Ha fogytán az akku, lehet spórolni némi naftát.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#10) Boby8709

Boby8709
(újonc)

Nem rossz elképzelés szerintem, de egy kicsit olyan érzésem van mintha Meizuék nem gondolták volna át teljesen ezt az egészet.
Ha jól emlékszem, fotókon mintha lett volna elöl is kamera, így vagy ennek nincs értelme vagy a hátlapi kijelzőnek. A kettő együtt mindenesetre szerintem felesleges. Bár nekem ilyen szempontól kijelző és kamera sem kell azért hogy magamat fényképezzem. Nem is értem, hogy a szelfiképesség, hogy lehet mérvadó egy 100e+os telefon vásárlásánál. Meg vannak kergülve az emberek.

(#11) forgonati

forgonati
(őstag)

Még most sem látom értelmét. Halva született ötlet, ami valamelyik tervezőnek pattant ki a fejéből másnaposan, egy átdorbézolt éjszaka után. El fog tűnni a süllyesztőben gyorsan, nem lesz kár érte. Zsáutca. A Yotaphone megoldása az még oké, de ez... :W

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#12) batai15

batai15
(PH! félisten)

továbbra is tök értelmetlennek látom.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#13) tuki2200 válasza stbtamas (#5) üzenetére

tuki2200
(fanatikus tag)

Ha fotozol valakit, latja sajat magat az elkeszulo kepen ami eleg jol tud jonni, vagy szelfinel sajat magad a jobb hatso kameranal, local-multiplayer jatekok 2 jatekos 2 kulon kijelzo, ertesitesek megjelenitese telefon forgatas nelkul, youtube videot mutatni valakinek anelkul h egymas melle kellene ulni.. ezek csak amik 1perc alatt hirtelen eszembe jutottak mint lehetoseg, persze valoszinuleg megy majd a sullyesztobe mint az apple force touch-ja vagy a fene tudja melyik gyarto szorongatas erzekeloje...a programozok kreativitasa a beka segge alatt van az utobbi 10evben..

[ Szerkesztve ]

PS4-PSN ID.: Tuki2200

(#14) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Ennyire ne bulvarosodjunk mar le. Ez konkretan egy semmi video volt:)., es szerintem dogee D8 lesz. :D

(#15) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Most nem látom ennek az értelmét, de biztos baromi jó...

Huawei P9 Dual SIM blue

(#16) no more

no more
(PH! addikt)

Legalább próbálkoznak valami újjal. Számomra értelmetlennek tűnik + 1 kijelző. Sosem szoktam a telefonom hátulját nézni.

(#15) Dr. 444Hertz: Végül is vannak, akik az Edge kijelzőt sem találják hasznosnak (jó, csak azok, akik nem használnak ilyen telefont), míg én napi rendszerességgel használom (gyorstárcsázásra pl, ami működik lockscreenen is).

[ Szerkesztve ]

"Az ökölvívás az önvédelem nemes művészete."

(#17) Dr. 444Hertz válasza no more (#16) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Ja, nem irónia akart lenni.
Tényleg nem látom túl nagy hasznát per pillanat, de biztos vannak helyzetek, ahol ez a másodlagos kijelző egy kényelmi pluszt tud adni.

Huawei P9 Dual SIM blue

(#18) no more válasza Dr. 444Hertz (#17) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Szelfin kívül tényleg nem nagyon lehet haszna... De, már az előlapi kamerákkal is lehet teljesen jó fotókat lőni.

(#19) Dr. 444Hertz válasza no more (#18) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Viszont, ha AMOLED lesz, akár lehetne egy AoD megjelenítő is, ami ha extra nem, de legalább hasznos még mindenképpen lehet.
Aztán simán lehetne gesztusvezérlő felület is, mint a P9-nél az ujjlenyomat-olvasó.
Szóval, ha ügyesen oldják meg, nem hülyeség a dolog.
De valami azt súgja nekem, hogy ebből jó, ha egy dolog fog megvalósulni...
Ne legyen igazam :)

Huawei P9 Dual SIM blue

(#20) sheratan válasza Dr. 444Hertz (#19) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Meizunál még a főképernyő is simán lehet AMOLED, akkor meg ott van az AoD lehetőség.

Eladó: https://goo.gl/BGtlXx (Yulong DA8 II, Vero 2 OSMC/KODI médiabox, TFZ 1S füles)

(#21) Dr. 444Hertz válasza sheratan (#20) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Jogos, de inkább a másodlagos kijelző használódjon el, mint a fő panel ;)

Huawei P9 Dual SIM blue

(#22) sheratan válasza Dr. 444Hertz (#21) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem tudom, de szerintem nem használódnak el ezek már olyan gyorsan. Mondjuk én kb egy évig ha használok egy telefont, eddig nem volt semmi negatív tapasztalatom AMOLED képernyőkkel.

(#23) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Ezt a giga-marhaságot!
Hogy jobb szelfiket készítsenek!
Még a régi időkben is tudtunk fotózgatni előlapi kamera nélkül!
Max 3-4 próba után már mindenki tudott vele fotózni vakon.
Durván és bután szoktatjuk le az embereket a gondolkodásról. Ez a ficsör így egy olcsó zsákutcás gondolati fonal. A kivitele is silány. Görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy ez újítás!
Ez csak próbálkozás, nulla innováció.
Szerintem az egész kalap sz.rt ér. Ha kiadja, nem lesz folytatása.

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#24) Soybex

Soybex
(senior tag)

Mint ha celluxxal lenne odaragasztva. Hàt mi értelme van :U

Samsung Galaxy Note 4 / Google Pixel XL / Asus k501 /

(#25) -Skylake- válasza no more (#16) üzenetére

-Skylake-
(senior tag)

De az edge kijelzo legalabb gyonyoru szep. Nekem az s7e -ben inkabb mondanam, hogy kenyelmetlem mintsem hogy kenyelmes, de tenyleg baszott jol nez ki. A cikk targya pedig egy hanyas konkretan, akkor sem vennek ilyesmit a kezembe ha a meizu fizetne nekem azert, hogy hasznaljam.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#26) Dr. 444Hertz válasza -Skylake- (#25) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Én azért elfogadnám masodtelónak, ha ezért pénzt is adnak. :)

Huawei P9 Dual SIM blue

(#27) no more válasza -Skylake- (#25) üzenetére

no more
(PH! addikt)

De az edge kijelzo legalabb gyonyoru szep.

+1!!!! :C És hasznos is szerintem, ha az ember megtalálja a funkciókat, amiket használ minden nap. Nekem a mai napig nagyon hiányoztak a lockscreen widgetek (ugye kivették a Lollipopban valamiért), az Edge kijelző tökéletesen kárpótolja azt, mert lockscreenen is működik. :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.