Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz FlyingV #19 üzenetére

    jaaa, hogy ez tablet os-nek indult? hát úgy még kevésbé kreatív, mint amit gondoltam róla. most komolyan, az egy ideális kezelőfelület, hogy az összes telepített alkalmazásodat kiszórja a főképenyőre ikonok formájában? hogy egy 10"-os képernyőt nem lehet jobban megtölteni, mint egy halom ikonnal? :) hát, rendben, ez is egy vélemény...
    és a mappák ezen nem segítenek sokat... mi lenne, ha mondjuk el lehetne tüntetni a számomra nem fontos dolgokat legalább (ja, ilyet már csinált más ott Kanadában).

    szerintem nem sok dolgot lehet behozni a szifonon. amikor az első megjelent, akkor még ez megállta a helyét, mert jó minőségű, és addig nem nagyon használt hardvert tettek le az asztalra, aztán éveken át azt pofozgatták. igazából azóta nem sok innováció került bele, ahogy a többi termékükbe sem. egyszer volt Budán kutyavásár: minden szegmensben el tudják játszani, hogy egyszer újat alkotnak, aztán utána semmi.
    de mondjuk nekem mindegy, nem kötelező megvenni szerencsére. ajándékba sem kelene különösebben, bár akkor legalább hasznom lenne belőle.

    az off részhez pedig: így van! mindkettővel kiválóan kitörölheted :P :))

Új hozzászólás Aktív témák