Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • roka.32

    csendes tag

    Szerintem elképesztően menőn néz ki ez a gesztusvezérlés a videókban. Azonban szerintem megint rúgtak egy őngólt. Az eddigi legnagyobb probléma iphone fronton az volt, hogy nincsen visszafelé gomb, hanem meganimált az ablak tetején lévő vissza gombbal tudtál csak visszamenni. Nagyon királyul meghagyták ezt egy kibaszott nagy, 5,8 colos kijelzőnél...GRATULÁLOK XD helyette ez az értelmetlen app váltó :S nagyon faszán néz ki de komolyan napi hányszor fogja az ember használni, hogy appok között ugráljon? Általában az ember megnyitja őket aztán amikor elfogy a ram becsukja a 40 ablakot egyszerre :D Ezen felül az iphone 10-re optimalizált programok tartalmi felülete egy jó 2 centivel lejebb kezdődek mint a kijelző teteje :D ott van az a hülye két oldalsó izé amin nincs semmi, felül még egy fejléc és csak utána kezdődik a tartalom..... vicc az egész

Új hozzászólás Aktív témák