Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    Lehet egyébként vitázni, hogy mennyire etikus az, amit a Lepin csinál, de azért a Lego is magába nézhetne, hogy mennyire etikus a filléres keletmagyar munkaerő által (Nyíregyházán) előállított filléres fröccsöntött műanyagkockákat olyan szinten túlárazni, hogy azt még az Apple is megirigyelhetné.

    Nem, nem érdemes erről vitázni: ez bizony nagyon csúnya nyúlás. Persze a kínaiak mindent másolnak, szóval ezen nincs semmi meglepő...

    Hány rosszabb anyagi helyzetben levő gyereknek marad örök álma egy-egy komolyabb készlet... Egy biztos, hogy normál áron soha eszembe nem jutna Legót venni, szóval köszönöm a Lepinnek, hogy lehetővé tette számomra bepótolni azt, ami a gyerekkoromból kimaradt

    Sanyarú sorsú gyerekekkel takarózni nem szép dolog, és nem a LEGO hibája, hogy a borsodi lurkók nem kockázhatnak egy nagyot.

    + Sokszor nézegetem a polcra kirakott LEGO dobozokat, és mindig feltűnik, hogy arányaiban jóval olcsóbb, mint az én gyerekkoromban.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák