Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Dzsuri89 #44 üzenetére

    Galaxy Nexus elődjét, egy Nexus S-t nyúzok és ebben a telefonban is vannak hibák, mint minden más készülékben és ugyan csak a Samsung javára írható fel. A térerő kijelzés itt is meglehetősen gyengusz, de szerencsére még telefonálás közben nem tapasztaltam az ezzel járó hibát.
    Wifi kijelzés is érdekes, ha elmegyek a routertől másfél métert, akkor egy egységet le is esik és ráadásul időnként megszakad a kapcsolat...
    A kijelző nem mindig reagál az érintésre fektetett helyzetben. (Angry Birds-nél igen irritáló... )

    Ahhhhhaaaaaaa....

    Tehát tényleg nem kummantott a szervíz, beadtam a Nexus S-em, mert túlmelegszik, kifagy, újra indul, ingadozik a wifi jelerősség, kifagy a kamera exponálás után, nem érzékel a kijelző fektetett helyzetben....

    Erre a hivatalos válasz: "A készüléket összevetettük típus azonos készülékkel, meghibásodást nem találtunk."

    De akkor semmi gáz, hiszen ez így normális... már megijedtem, hogy valami baja van a készülékemnek.

    Jah és tudjátok mit tanácsolt még a hivatalos Samsung szerviz? Ne használjak appokat, mert negatívan befolyásolhatja a készülék működését...

    Komolyan mondom dögöljön meg a Samsung....

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/honda/civic/honda_civic_1.6_i-dtec_sport-21056388

Új hozzászólás Aktív témák