Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz paljani #47 üzenetére

    "A bal lépte meg ezt a cenzúra dolgot először, a sok elvtárs meg most állva tapsol."

    Te nem tudom melyik filmet nézed, de itt nincsenek elvtársak, és inkább fekve röhögünk, de közel voltál ;)

    "Mert most ők nyertek vele"
    Kik? Engem speciel nem érdekel a legkevésbé se hogy az usa elnöki székében ülő meleg, néger, republikánus, demokrata, vagy éppen idián e... Ki az az ők? És főleg mit nyertem??? :DDD

    "A szellem már mindenesetre ki van engedve a palackból."
    Nem tudom milyen szellemre gondolsz, de elég durván hangzik. Kifejtenéd? Azért nem mindegy hogy A csaj a körből mászott elő, vagy Casper trollkodott megint...

    125 szóból amit írtál sikerült 0 konkrét megállapítást tenni, semmi kézzel fogható. Engem meg téged évekkel ezelőtt kivágtak volna ha egy ilyen accból ilyen kontentet toltunk volna nap mint nap. Ő is csak egy halandó mint te, függetlenül attól hogy micsoda zseniális vállalkozó -rohadtul nem- vagy milyen jó politikus -lol-.
    Viszont igen, örülni kéne, neked is, meg mindenkinek aki ezen sárgolyón él jelenleg, mert a modern korunk eddigi legnagyobb biztonsági kockázatát patchelték meg.

    Tudom hogy nehéz felfogni, de a szólásszabadság még mindig nem arról szól, hogy azt mondasz amit akarsz akkor amikor akarod, úgy ahogy akarod, ott ahol akarod. Ha nem tetszik nos, az elég nagy para, mert jelenleg a helyzet mindenhol ez. Még itthon is, pedig itt aztán nem komcsik írták az alaptörvényt... Jó lehet hogy egyik másik társíró táplál a megszokottnál vagy elfogadottnál szorosabb vonzalmat ereszcsatornák irányába, de hogy az alaptörvény messze nem komcsi vagy libcsi vagy a többi divatos szlenges izé amit használnak az biztos. Na ilyenkor akkor mi van? Ja... Semmi ;]

Új hozzászólás Aktív témák