- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cathulhu
addikt
-
#13110016
törölt tag
-
Fejvadi
nagyúr
-
Tigerclaw
nagyúr
-
Csapoati
nagyúr
-
Fejvadi
nagyúr
Mikor voltak utoljára nyereségesek?
-
jacis
nagyúr
Nekik is az lenne a legfontosabb, mint a legtöbb telefongyártónak: Lecsökkenteni a kínálatot.
Esetleg készíthetnének egy multiplatformos telefont. Nagyjából ugyanaz a hardver kell Androidhoz és Windows 10-hez. Egy HW fejlesztési költség két platform, sőt akár az egész palettájuk állhatna ilyen telefonokból.Ráadásul a wp csak zsugorodik tehát nem sok érteleme lenne ott energiát vesztegetni egy htc szintű problémával küzdő gyártónak.
-
Xaels
félisten
Nekik is az lenne a legfontosabb, mint a legtöbb telefongyártónak: Lecsökkenteni a kínálatot.
Esetleg készíthetnének egy multiplatformos telefont. Nagyjából ugyanaz a hardver kell Androidhoz és Windows 10-hez. Egy HW fejlesztési költség két platform, sőt akár az egész palettájuk állhatna ilyen telefonokból.Megcsinálták már az M8-al anno, de nem volt sikere enyhén szólva...

-
Tigerclaw
nagyúr
Nekik is az lenne a legfontosabb, mint a legtöbb telefongyártónak: Lecsökkenteni a kínálatot.
Esetleg készíthetnének egy multiplatformos telefont. Nagyjából ugyanaz a hardver kell Androidhoz és Windows 10-hez. Egy HW fejlesztési költség két platform, sőt akár az egész palettájuk állhatna ilyen telefonokból. -
Márko88
aktív tag
pedig lehetne jobb..De hajrá HTC !

-
Xaels
félisten
Mondjuk ott az is közre játszott, hogy az volt az alja annak a szériának és ahhoz képest nem volt jó ár/érték aránya(pláne az S4-es One S mellett). Hasonló formába öntötték a fb-os Salsa-t is. Itt az lenne a jó, ha rendesen minimum egy felső-közép kategóriás hardvert kapna.
-
keIdor
titán
Egyébként én a htc helyében kiadnék régi nagy siker telefonokat új hardverrel. Pl. egy htc legendre, vagy htc herora egyből vevő lennék új hardverrel (soc, kijelző, kamera stb.) és új droiddal. Ez lenne minden álmom (htc legend), és szerintem hatalmas sikert aratna.
Szerk.: Persze más gyártó is megléphetné.
HTC One V ilyen volt, nem volt akkora nagy siker.
-
jacis
nagyúr
A szervizt kár felhozni. Nagy piacokon van nekik, sőt az USA-ban tavaly prémium gariként fél éven belül cserélték a betört kijelzőt is garanciában, idén ezt még kibővítették az UH OH-val. A marketing kezdődjön a készülékek bemutatójával, mert az M9-nél valami katasztrófa volt amit lerendeztek szvsz.Ja és ami a legfontosabb, ne csináljanak segget a szájukból. Ha kitalálnak valamit ami jó, de elsőre nem jön össze tökéletesen akkor ne dobják ki hanem fejlesszék tovább.
+1
-
Xaels
félisten
Még el is viselném a viszonylag magasabb árazást, ha tényleg olyan terméket rakna le az asztalra, amibe nem lehet belekötni, legyen itt szó a kameráról, üzemidőről, káváról stb. Olyan lehetőségeket szalasztanak el... Ez a dizájn aratni tudna, ha értelmesen megcsinálnák. Hiába jó a szoftver, ha sem a külső, sem a háttér (szerviz, marketing) nem meggyőző. Ennek a Samsung pont az ellentétje, aki mögött van reklám meg szerviz is, vonzó köntös, de értelmes szoftver nem, és hol jár
A szervizt kár felhozni. Nagy piacokon van nekik, sőt az USA-ban tavaly prémium gariként fél éven belül cserélték a betört kijelzőt is garanciában, idén ezt még kibővítették az UH OH-val. A marketing kezdődjön a készülékek bemutatójával, mert az M9-nél valami katasztrófa volt amit lerendeztek szvsz.Ja és ami a legfontosabb, ne csináljanak segget a szájukból. Ha kitalálnak valamit ami jó, de elsőre nem jön össze tökéletesen akkor ne dobják ki hanem fejlesszék tovább.
-
maximilian4
addikt
Egyébként én a htc helyében kiadnék régi nagy siker telefonokat új hardverrel. Pl. egy htc legendre, vagy htc herora egyből vevő lennék új hardverrel (soc, kijelző, kamera stb.) és új droiddal. Ez lenne minden álmom (htc legend), és szerintem hatalmas sikert aratna.
Szerk.: Persze más gyártó is megléphetné.
-
babkukta
senior tag
Még el is viselném a viszonylag magasabb árazást, ha tényleg olyan terméket rakna le az asztalra, amibe nem lehet belekötni, legyen itt szó a kameráról, üzemidőről, káváról stb. Olyan lehetőségeket szalasztanak el... Ez a dizájn aratni tudna, ha értelmesen megcsinálnák. Hiába jó a szoftver, ha sem a külső, sem a háttér (szerviz, marketing) nem meggyőző. Ennek a Samsung pont az ellentétje, aki mögött van reklám meg szerviz is, vonzó köntös, de értelmes szoftver nem, és hol jár
-
Xaels
félisten
-
keIdor
titán
Szerintem is elég elb@szottul néz ki ezeken a képeken, de egyelőre még nem jelentették be és szerintem közel sem várják tőle a megváltást a HTC-nél, inkább a sajtó aki ezt sugalja. Egyébként nem rég bejelentették a Butterfly 3-at meg a One M9+ Supreme Camera ED-t. Amik talán érdekesebbek ilyen szemontból, bár valahogy úgy érzem az igazi nagy dobásra jövő év elejéig várni kell.
Snapdragon 820-as M9 utóddal majd talán.
-
Xaels
félisten
Szerintem is elég elb@szottul néz ki ezeken a képeken, de egyelőre még nem jelentették be és szerintem közel sem várják tőle a megváltást a HTC-nél, inkább a sajtó aki ezt sugalja. Egyébként nem rég bejelentették a Butterfly 3-at meg a One M9+ Supreme Camera ED-t. Amik talán érdekesebbek ilyen szemontból, bár valahogy úgy érzem az igazi nagy dobásra jövő év elejéig várni kell.
-
keIdor
titán
Ez az A9 nagyon ronda, nem ettől fognak felállni az is biztos.
-
Cathulhu
addikt
A HTC negyedéves bevétele elérte a 21,4 milliárd tajvani dollárt, [...] Egy évvel ezelőtt még 41,9 milliárd tajvani dollár ütötte a vállalat markát.
Na ez a nem gyenge, nem a veszteség, kb mint a gerely.
-
Beri78
őstag
régóta táncolnak már a penge élén
a telefonjaik még mindig nagyon jók, de Európában már nincs akkora marketing, és ahhoz képest nagyon drágák -
sziklaik
csendes tag
Talán nem kellene 1 centis üres sávot hagyni a kijelző alatt. Az M7-nél még jó volt, mert nem a kijelzőn volt a billentyűzet, így nem volt kihasználatlan terület sem.
-
Tigerclaw
nagyúr
Azt nem ertem, hogy miert szalltak ki a foci BL foszponzoraciobol? A Sony le is csapott, most tele vannak Sony Xperia felirattal a palyak. Mondjuk nekik sem kicsit kell a jo marketing...
szupermacs: Az M8 formara nekem is tetszik, de olyan nagy a kijelzojehez kepest (nyomogattam par percig).
Gondolom átgondolták a marketingstratégiát. Szerintem a Blackberrynek sem a Forma 1-ben kellene hirdetnie...már csak azért sem, mert nekik is az USA-ban kellene elsősorban piacot szerezniük, ott meg az F1 kvázi ismeretlen.
-
ctvagyok
őstag
Ha így folytatják, még a végén tényleg csődbe mennek.
Az M9 óta csak lejtmenet, a számok is mutatják.
Ha az M10 nem nyeri meg a vásárlókat, akkor komoly gondban lesznek.Szerintem is segítene, ha olcsóbbak lennének.
-
Dr.Anonymus
addikt
A Brand-re kitérve. Tegnap bemutatták a One E9s-t. Gyakorlatilag az eddig (One X szériát nem nézve) felsőkategóriás Brandjüket megkínálták egy középkategóriás vassal, ami nem sokban különbözik az egy ideje már ebben a ligában játszó Desire brandjükkel. Minek? Akkor ezen kívül fut még a Butterfly szériájuk is. Ez csak 3 brand egy gyártótól amiből egyik sem kifejezetten nagy siker. A múltban még volt nekik Sensation, Evo és Incredible is. Nem ártana végre egy olyan rendszert felépíteniük amin mindenki ki tud igazodni, nem csak azok akik kedvelik a készülékeiket. A sok felesleges nem létező piaci résbe illesztett készülék helyett meg nem ártana egy olyan szériát letenni amik a saját szintjükön valós konkurenciát állítanak. Kevés, de jól átgondolot készülékek kellenek.
(#6) szupermacs van egy félig-meddig kollégám. Évekig egyik gyártó fanatikusa volt. Mindig nézegette a HTC-imet amíg megvoltak, de most jutott el odáig, hogy akcióban egy D620-ra benevezett. Azt mondta, ha teheti többet nem vesz mást mert annyira bejött neki. Másik E9-et vett, ő azt mondta kicsit meg kellett szoknia, de ő is bánja, hogy eddig várt arra, hogy kipróbálja a tajvaniak megoldásait.
(#18) Móci az, hogy nálunk valami nem kerek arról nem a HTC tehet. A nagyobb/fontosabb piacokon az áraik nagyjából azon a szinten vannak mint a konkurenseké is.
hát igen, egy-két ütős telefon kellene

nem ez a fölös telefontípus halmozás -
maximilian4
addikt
Vagy szimplán kevesebb hasznot raknak a készülékekre és nem lesznek ennyire telhetetlenek.
-
janeszgol
félisten
Kár ezt olvasni, de mondhatom hogy ezen valahogy nem lepődtem meg.
En sem. A HTC egy dolgot lephetne meg. Kiad egy Nexust a neve alatt. Tehat jo hardver, ertelmes ar, alap droid, hosszu tavu frissites.
Most ugy is nagy a ketsegbe eses (sajat szoftverek, amik lassuak, tele van kartevovel). -
falijja
őstag
-
fornettisuti
veterán
meglepo, ja nem is.
sajat makacssaguk miatt -
Luck Dragon
támogató
Kár ezt olvasni, de mondhatom hogy ezen valahogy nem lepődtem meg.
-
Medocsabi
addikt
Nekem m7esem van,szeretem,de sajnos egyik új htc sem hozta azt a "woooow" érzést,mint annó az m7...az akkor ütős volt,az aluminium miatt,pont tökéletesen passzol benne a hardver is.De drága,sajnos nagyonis.Ha nem változtatnak akkor még nagyobb lesz a baj,pedig szeretem a márkát,de ha abban az árban jobb hardverrel szerelt mobilt kapok,aminek esetleg itthon is van servize,nem habozok váltani,és ez sajnos lassan időszerű....
-
maximilian4
addikt
-
Csapoati
nagyúr
Azt nem ertem, hogy miert szalltak ki a foci BL foszponzoraciobol? A Sony le is csapott, most tele vannak Sony Xperia felirattal a palyak. Mondjuk nekik sem kicsit kell a jo marketing...
szupermacs: Az M8 formara nekem is tetszik, de olyan nagy a kijelzojehez kepest (nyomogattam par percig).
-
szupermacs
veterán
A Brand-re kitérve. Tegnap bemutatták a One E9s-t. Gyakorlatilag az eddig (One X szériát nem nézve) felsőkategóriás Brandjüket megkínálták egy középkategóriás vassal, ami nem sokban különbözik az egy ideje már ebben a ligában játszó Desire brandjükkel. Minek? Akkor ezen kívül fut még a Butterfly szériájuk is. Ez csak 3 brand egy gyártótól amiből egyik sem kifejezetten nagy siker. A múltban még volt nekik Sensation, Evo és Incredible is. Nem ártana végre egy olyan rendszert felépíteniük amin mindenki ki tud igazodni, nem csak azok akik kedvelik a készülékeiket. A sok felesleges nem létező piaci résbe illesztett készülék helyett meg nem ártana egy olyan szériát letenni amik a saját szintjükön valós konkurenciát állítanak. Kevés, de jól átgondolot készülékek kellenek.
(#6) szupermacs van egy félig-meddig kollégám. Évekig egyik gyártó fanatikusa volt. Mindig nézegette a HTC-imet amíg megvoltak, de most jutott el odáig, hogy akcióban egy D620-ra benevezett. Azt mondta, ha teheti többet nem vesz mást mert annyira bejött neki. Másik E9-et vett, ő azt mondta kicsit meg kellett szoknia, de ő is bánja, hogy eddig várt arra, hogy kipróbálja a tajvaniak megoldásait.
(#18) Móci az, hogy nálunk valami nem kerek arról nem a HTC tehet. A nagyobb/fontosabb piacokon az áraik nagyjából azon a szinten vannak mint a konkurenseké is.
Unokaöcsém használ One (M8)-at, az tetszik. A többi nem győzött meg, hogy azért az árért nekem elég lenne. Meg rondák is nekem. Most Win-re akarok váltani inkább.

(#24) Csapoati: Az egyetlen telefon amiból tetszik az arany színű. Nekem a ház méretével nincs gondom, de alapból maga a telefon (és a kijelző) hatalmas ami miatt nekem nem kéne.
-
roli543
őstag
Mert a htc hiába készít prémiumot flagshipeket az áruk nem épp barátságos. A közép kategóriás telefonjairol nem is beszélve. Szerintem a O+O féle stratégia nem rossz. Évi egy flagship jó áron, Htc minőséggel!
-
CptAdamica
nagyúr
-
Tigerclaw
nagyúr
-
Xaels
félisten
ennyi
ezt még az apple se meri meglépni
ők is 2 évente váltanak, pedig náluk aztán van brand-hű vásárló rétegA Brand-re kitérve. Tegnap bemutatták a One E9s-t. Gyakorlatilag az eddig (One X szériát nem nézve) felsőkategóriás Brandjüket megkínálták egy középkategóriás vassal, ami nem sokban különbözik az egy ideje már ebben a ligában játszó Desire brandjükkel. Minek? Akkor ezen kívül fut még a Butterfly szériájuk is. Ez csak 3 brand egy gyártótól amiből egyik sem kifejezetten nagy siker. A múltban még volt nekik Sensation, Evo és Incredible is. Nem ártana végre egy olyan rendszert felépíteniük amin mindenki ki tud igazodni, nem csak azok akik kedvelik a készülékeiket. A sok felesleges nem létező piaci résbe illesztett készülék helyett meg nem ártana egy olyan szériát letenni amik a saját szintjükön valós konkurenciát állítanak. Kevés, de jól átgondolot készülékek kellenek.
(#6) szupermacs van egy félig-meddig kollégám. Évekig egyik gyártó fanatikusa volt. Mindig nézegette a HTC-imet amíg megvoltak, de most jutott el odáig, hogy akcióban egy D620-ra benevezett. Azt mondta, ha teheti többet nem vesz mást mert annyira bejött neki. Másik E9-et vett, ő azt mondta kicsit meg kellett szoknia, de ő is bánja, hogy eddig várt arra, hogy kipróbálja a tajvaniak megoldásait.
(#18) Móci az, hogy nálunk valami nem kerek arról nem a HTC tehet. A nagyobb/fontosabb piacokon az áraik nagyjából azon a szinten vannak mint a konkurenseké is.
-
Móci
addikt
Jéé, nem viszik a durván túlárazott telefonokat, micsoda csoda...
-
berek21
őstag
-
maximilian4
addikt
Talán ha nem lennének ennyire telhetetlenek és kevesebb hasznot raknának egy-egy telefonra, akkor nem lennének veszteségesek. Sőt, ha emberibb árakon dolgoznának még az is lehet, hogy pozitív mérleggel zárnák a negyedéveket, hiába lenne kisebb a haszon. Ennyi ésszel meg is érdemlik.
-
rootkiller
őstag
Nem vagyok meglepve.
-
gerii
addikt
Szaracsempe bejelentés mikor lesz ma?
-
S e t h
nagyúr
A fű zöld, az ég kék,a HTC meg veszteséges.
-
Plafoon
tag
Idei htc mobilok drágák és emelett nem jók voltak, nemcsoda hogy lecserélték az igazgatót
-
Dr.Anonymus
addikt
-
helixP
nagyúr
Ha a samsungnak bevállt ez az agresszív reklámozás akkor a htc miért nem próbálja meg?
A Samsungnak sem csak a marketig miatt van sikere, ahogy az Applnek sem.
-
turikoczka
aktív tag
Ha a samsungnak bevállt ez az agresszív reklámozás akkor a htc miért nem próbálja meg?
-
#29263560
törölt tag
Nem mondod?
Csoda hogy ilyen üzletpolitikával a piacon vannak még... -
Legendd
senior tag
-
szupermacs
veterán
Az olcsóbb készülékeik is annyiba kerülnek, mint egy kínai erősebbnek számító telefon, de a HTC hardvere még 60K környékén is egy vicc. Főleg a kijelző és a ház.
-
Dr.Anonymus
addikt
-
L3zl13
nagyúr
Lehet, hogy nem kellene ugyanazt a készüléket kiadni 3 egymás utáni generációban...

-
Hunt3r22
őstag
Ilyen àrakkal nem is csodálom..

-
#13110016
törölt tag
Ahogy az várható volt...

-
Rolanddd
tag
"21,4 milliárd tajvani dollárt, ami átszámolva körülbelül 659 dollárt jelent."
Csúnya dolog ez az infláció
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Rap, Hip-hop 90'
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 I i5-8350U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P52s I i7-8650U I 32GB I 1TB SSD I 15,6" 4K I Quadro P500 I W11 I 6 hó gar
- HP EliteOne 800 G6 All-in-One i5-10500 32GB 1000GB 24" Érintőkijelző!! 1 év garancia
- Honor Magic7 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GAMING PC! Ryzen 9 3900X / RTX 3080 / B550 / 16GB 3200MHz / 500GB NVMe / 1250w Gold! BezsámítOK
- HP EliteBook x360 1040 G11 - 14" WUXGA Érintő - Ultra 7 155H - 16GB - 512GB - Win11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

pedig lehetne jobb..

Ez megy már mióta is...? öö nem emlékszem. 


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Csoda hogy ilyen üzletpolitikával a piacon vannak még...


