Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    Szerintem nagyon jó döntés.... hiszen a nem okos telefonok iránt igencsak mély zuhanásban van a kereslet. Itt Egerben a T-nél már csak minden 35dik eladott mobil NEM okos telefon. És ez csak folytatódni fog, pár év, és szinte senkinek sem fognak kelleni a zárt rendszerű telefonok. Most is sokan csak azért veszik mert strapabíró, de azoknak ott az aktív, itt ütöm verem lassan 1hete és meg se érzi. :D és lesz még ütésló droidos, a Walkman szériát vissza tudják hozni Amdroidon is mint ahogy azt már meg is tették, a Cybershoot helyett pedig ott az EXMOR-os széria amiből szintén lesz még bőven, egyre jobb tulajdonságokkal. Nincs mese, egyszerűen nagyon lezuhant a butafonok iránti kereslet, ha megnézed a legtöbb gyártó felére negyedére tette az ilyenek gyártását és lassan tőlük is el fog tűnni. Ott a HTC aki pedig bizonyítja hogy okos telefonokból is bőven meg lehet élni.

    Az SE kínálata idén nagyon jó, egy készülékre sincs igazán sok panasz, egy kettőbe van hiba, de melyik gyártóéban nincs. Ugyanakkor mind különleges, egyedi és mind jó áron van.

    Szerintem a döntés jó, mindössze azon kéne csiszolni, hogy ne csak egy OP-rendszert hasznmáljanak. Ott a Magárahagyott MeeGO, az Intel várja az új társpartnert, ott a WIN7(persze itt érdekütközések vannak a Sonyval Xbox<>Playstation) a Samsung nyiltá teszi ugye a Badát.... ez már rögtön 3 OS, ha a WIN7-et nem számolom is.
    Lényeg hogy amire nincs kereslet, arra felesleges gyártani bármit is. Több lábon állás az viszont kell, több OS-al, lásd HTC. :K

    Annak pedig külön örülök és nagy tiszteletem fejezem ki, hogy az oldal nem mocskolódóan írta le a hírt mint más oldalak hogy nem termelt nyereséget mert... mocskolódások, kamuszövegek. Hanem teljesen másképpen, és az igazat adta elő, ahogyan kellett volna minden hír és mobilos oldalnak. Na de ugye itt látszik meg a minőség és az objektivitás. Ami csak egy igazi, és elfogulatlan Mobilos oldal jellemzői lehetnek. :) :) :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

  • hurrikan

    addikt

    válasz zombinyul #31 üzenetére

    +1

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák